UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: Minhauzens ()
Datums: 14/01/2011 17:34

Sveicināti ! Intresē jūsu pieredze, kas saistīta ar virtuves iekārtām, izmaksām un firmām, kas tās piedāvā.
- Cik izmaksā vidēji 5m virtuves iekārta ? ( Protams vidējā izmaksa, jo saprotu, kad atkarīgs no materiāla un furnitūras)
- Kādu firmu ieteiktu ?
Jo internetā ( Google) tur tik reāli dažas firmas, kas izgatavo iekārtas.

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: khe ()
Datums: 14/01/2011 19:29

Individuālie ? Ir vīrs ar lielu paša taisītu iekārtu katalogu.

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: Minhauzens ()
Datums: 15/01/2011 00:14

Var arī tādi, bet tikai cik par 1m viņš prasa (vidēji)?

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: E ()
Datums: 15/01/2011 11:30

Domāju, ka nevar pateikt vidējo cenu, jo tā var atšķirties 2-3 reizes atkarībā no tevis izvēlētās furnitūras, virsmām, utml. Es pats ar to saskāros pirms mēneša, kad meklēju un izvēlējos materiālus priekš sevis. Man piemēram uz 5.5m virsmas uz materiāliem vien izgāja apmēram 1000 Ls (tas neskaitot nekādu tehniku). Būtu vēlējies max ekonomēt, tad arī latos 300 iekļautos.
Pats uzzīmē uz papīra ko un kur tieši gribi, aizbrauc ar papīru uz kādu furnitūras veikalu un saraksti cik tev izmaksās materiāli. Ja gribi koka fasādes, tad izrunā ar galdnieku cenas. Vismaz radīsies priekšstats cik kas maksā un būs skaidrāka kopējā aina.

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: koment ()
Datums: 15/01/2011 13:03

Pateikt vidējo cenu par m nekādi nevar, jo nav jau zināms, kas tur ietilps - atvilknes, plaukti utt. Un kā jau minēts, cenu visvairāk iespaido furnitūra, piemēram, kādas eņģes jeb vadotnes izvēlēsies. Te cenu diapazons var svārstīties milzīgi. Ja finanses ir ierobežotas, tad var meklēt kaut ko no gataviem plauktiem, kurus sakombinē kopā, kā pats vēlas. Ar priedes koka apdari, arī laminātu, lēti var atrast geko.lv un pēc tam visu pats vari samontēt - man tā iznāca laukos virtuves iekārta par 250 Ls (viņiem internetā var atrast katalogu un pēc tā sakomplektēt). Vienkārša, bet ar visu. ko laukos vajag. Citi meklē poļu mēbelēs, piemēram brw, zinu, ka ir pasūtījuši citos poļu mēbeļu veikalos - Rīgā tādu ir daudz un var sakombinēt. Kaut kas ir arī Depo, bet man gan liekas, ka tieši no geko iznāk lētāk un viņiem ir arī savs piegādes tarnsports. Nu bet ja grib kaut ko individuālu, tad jāmeklē vai nu kāda firma, vai atsevišķi praktizējošs galdnieks.

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: Minhauzens ()
Datums: 15/01/2011 13:38

Saņēmu 3d projektiņu no "ACCENTA" veikala. Tad nu šie man aprēķināja :
- iekārtas izmērs 2600x1250x2600(mm)
Materiāli:
Fasādes - Lamināts
Korpuss - Balts Lamināts
Redzamie sāni - Lamināts
Cokols - Lamināts
Darba virsma - Plastikāts 38 mm
Papilddetaļas:
Tandembox atvilkņu mehānismi
Rokturi
Un tad viss šis man aprēķināts ( PVN, piegāde, uzstādīšana, mēbeles) 1457 Ls
Grūti izprast, vai tas ir dārgi, ņemot vērā, kas viss ir LAMINĀTS ! Vēl man savākta visa nepieciešamā tehnika virtuvei, kas arī tādā summaa snaak. Tad nu kopā diezgan prāva summa :(
Varbūt ir kāds, kas šos izmērus un visu manis minēto spētu lētāk kopā salikt ? Protams, atsevišķi visu pirkt, domāju nav tas labākais. Pat nezinu :(

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: khe ()
Datums: 15/01/2011 18:02

Pazvani šim un pajautā: 28363487.

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: Hmm ()
Datums: 18/01/2011 14:43

Vai no ACCENTA to projektu par velti var dabūt ? Ir doma remontēt diesgan lielu virtuvi (3,50x5m), īsti nezinu kā aizpildīt vietu, kosultācija nenāktu par ļaunu. Gribas kautko košu tā, ka šis veikals pat gāja pie sirds, bet tad nejauši ieklīdu sūdzības.lv, kas atsita vēlmi tur iepirkties

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: Minhauzens ()
Datums: 18/01/2011 17:19

Hmm Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vai no ACCENTA to projektu par velti var dabūt ?
> Ir doma remontēt diesgan lielu virtuvi (3,50x5m),
> īsti nezinu kā aizpildīt vietu, kosultācija
> nenāktu par ļaunu. Gribas kautko košu tā, ka
> šis veikals pat gāja pie sirds, bet tad nejauši
> ieklīdu sūdzības.lv, kas atsita vēlmi tur
> iepirkties


Viņi par velti uztaisa dizainu 3D versijā. Un tad arī atsūta tā piedāvājuma kopējās izmaksas. Protams Tev nepieciešams nosūtīt virtuves telpas plānu. Ja nav noslēpums, tad kas ir tas sliktais, kas atsita Tev vēlmi pasūtīt ACCENTA bodītē ?

Re: Virtuves iekārtu izmaksas.
Autors: handyman ()
Datums: 18/01/2011 18:56

Nu vari pamēģināt man atsūtīt to ACCENTAS skici, tad varēšu saprast par ko īsti iet runa, un aprēkināt izmaksas. Varu arī savu skici uztaisīt.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **      **  ********  **    **  **     ** 
 **    **  **  **  **  **        ***   **  ***   *** 
 **        **  **  **  **        ****  **  **** **** 
 **        **  **  **  ******    ** ** **  ** *** ** 
 **        **  **  **  **        **  ****  **     ** 
 **    **  **  **  **  **        **   ***  **     ** 
  ******    ***  ***   ********  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727