UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 4 no 7
Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: Agrisss ()
Datums: 28/11/2012 20:10

Nu man ir stāvbūve 1926.gada. Iekšpusē es visu apmetumu nodauzīju, jo vajadzēja celt māju gaisā un mainīt vainagus. Abus. Ārpusē palika tas pats dzimtais apmetums. Tagad no iekšpuses salliku jaunas sienas, protams, neko nesarežģīju un neizgudroju - profilus un reģipsi. Tad nu man ieteica spraugu starp stāvbaļķiem un reģipsi BEZ jebkāda veida plēvēm piepūst ar ekovati. Patiesībā - nākošnedēļ tasisos ar to nodarboties.
Izlasot visu šajā diskusījā rakstīto, tā arī nesapratu - pareizi es darīšu vai nē?

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: Iesācēja ()
Datums: 12/01/2013 19:32

Sveicināti,man ir tādi apstākļi,dzīvoju īrētā dzīvoklī,koka mājā,kura ir apmesta gan no ārpuses un iekšpuses,iespējams ar parastu betona maisījumu. māja diezgan sena.Vēlos nosiltināt no iekšpuses virtuves ārsienu,patreiz virsu ir apmetums,zem loga ļoti izdrupis un līdz ar to ļoti jūtams aukstums,zem loga un grīdas,kā teikt pūš.jau iepriekš paldies par padomiem.

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/01/2013 22:45

Ja namīpašnieks jau nav nosiltinājis un netaisās siltināt no ārpuses, vai īrniekam vērts ieguldīt, siltinot no iekšpuses? Varbūt pagaidām vienkārši noblīvē pret caurpūti - rūpīgi no iekšpuses nolīmē ar foliju un korķa/putulasta vtml tapetēm? Un lēnām meklē pastāvīgāku mitekli?

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: Rx ()
Datums: 13/01/2013 00:01

Putuplasta tapešu pielīmēšana pie ārsienām arī ir siltināšana. Bloku mājā, pēc vienas sienas aplīmēšanas, pieauga temperatūra par 1 grādu. Un tas ir ļoti daudz. Arī kopējā sajūta ir manāmi labāka. Un nemaksā tas tik dārgi, lai pats sev neuzlabotu dzīvi. Tāpat kā logu nomaiņa...Jā. Ir arī problēmas pēc logu maiņas, kas te daudz apspriests, bet neatkarīgi no tā, tas ir labāk, nekā ar sliktiem logiem. Lai raso...Toties silts, viegli atvērt- aizvērt-vēdināt. Skaņas izolācija ļoti liela. Mājās klusums. Stikli ļoti gludi, nekropļo skatu, saule nepārkarsē ... Tā kā iepriekš jau kādā vietā Te rakstīju, par kokskaidu mīkstās plates pielietošanas pieredzi, "rbb" plate ir ( domāju) lieliska tādam mērķim un daudz labāka par putuplastu. Tikai vairāk darba.

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: edgars2 ()
Datums: 08/01/2014 15:10

jautajums vai netiks bojata gulbuves balki ja siltina ni iekspuses sar stiklavati
stiklavati piespiezot pie balkiem pectam liekot tvaika plevi tad 5cm spraugu atstajot un skruvejot regipsi runa iet tiesi par arsienam ?? paldies jav ieprieks jo maja jav krievu laika ir siltinata ar akmensvati jeb ko tadu bet prasas visu pardarit jo jamaina logi un siltinajums uz arsienam ir baigi plans

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: Ineta34 ()
Datums: 08/01/2014 18:23

Labdien! Es nopirku mēnesi atpakaļ dzīvokli, un man ir radušās aizdomas, ka ir uzklāta nepareizi vēj plēve un līdz ar to iekšā ir ļoti liels mitrums un pelē sienas. Sakiet lūdzu vai var kaut ko darīt,lai nebūtu jāmaina visas sienas?

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: ETT ()
Datums: 08/01/2014 19:21

Žāvēt - sildīt un vēdināt...

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: Agrissssss ()
Datums: 22/01/2014 21:47

Vēlos padomu, kā pareizi jādara!
Ir māja laukos no 150mm koka brusām ( ap 1930.g). Kāds iepriekšējais saimnieks ir māju no ārpuses nosiltinājis ar 100mm putupolistirola plāksnēm_ gaisa sprauga_ apmūrēta ar gāzbetona blokiem.
Kas būtu jāšuj iekšpusē, ja vēl papildus vēlos nosiltināt? Ja veido vati karkasā un apšuj ar rigipsi, vai plēve iekšpusē starp rigipsi un vati jāliek? Manuprāt ja šādi izveido, tad mitrums no kokiem netiks ārā ne uz vienu pusi.
Ja iekšpusi siltina ar ekovati karkasā. vai plēve jāliek?
varbūt ir kāds loģiskāks priekšlikums.
Paldies

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Autors: ir ()
Datums: 27/01/2014 12:27

Nekad nevajag koka māju siltināt ar putupolistirolu. Es gan nestādos priekšā, kā to vispār var izdarīt, jo stipri šaubos, ka sienas ir taisnas un baļķu salaiduma vietas??? Pareizi jau būtu siltināt ar ekovati, tā nokopē visus sienas nelīdzenumus, ar plēvi nevajadzētu likt, bet Jūsu gadījumā ka ir putuplasts no ārpuses....... Ja godīgi, es rautu no ārpuses visu nost, jo putupolistirols šobrīd darbojas tāpat kā ruberoīds. Un visi droši vien zin, kas notiek ar koka mājā, kuras ir apšūtas ar ruberoīdu.

Re: Koka mājas sienu siltināšana no iekšpuses
Datums: 27/01/2014 12:45

Piekrītu Ir, putuplasts koka mājai no ārpuses ir nāves spriedums. Vienīgā cerība, ka visticamāk tas putuplasts tur ir šķirbaini salikts, jo kā jau minēja normāli ar to guļbaļķi nosiltināt nevar. Bet tik un tā, lietas būtību tas nemaina - putuplasts tur ir kaitīgs.

Pašreizējā: 4 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    ********   ********   ********  
 ***   **  **    **   **     **  **     **  **     ** 
 ****  **  **         **     **  **     **  **     ** 
 ** ** **  **   ****  **     **  ********   **     ** 
 **  ****  **    **   **     **  **         **     ** 
 **   ***  **    **   **     **  **         **     ** 
 **    **   ******    ********   **         ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727