UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: EjTakTu ()
Datums: 21/01/2010 10:45

Da liec to apkures cauruli mierā. Kā jau te tika minēts - nokrāso baltu un miers. Negatīvās puses iebūvēšanai.
Netiec klāt pie ventīļa, vai jāsarežģī konstrukcija ar lūkām.
Telpā siltums izplatās mazāk vienmērīgi, jo jebkura atklāta caurule ir arī sildelements.
Liekas izmaksas materiāliem. Darba un laika papildus patēriņš..
Vai iegūtais "dekoratīvais" klucis atsvērs klapatas? Cik bieži pie viņa sēdēsi un skatīsies uz viņu relaksējoties? Un kā no tā uzlabosies Tavas dzīves kvalitāte...
;)

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: j@nis ()
Datums: 21/01/2010 12:03

zb..zb..zb..man tā tapešu līmēšana..par ko esmu tā sagrēkojies????

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: v_t ()
Datums: 21/01/2010 12:19

vai ta nav skaidrs? sagribēji dzīvot kā cilvēks, tad nu saņem tagad pa pilnu pragmātu, tā teikt.

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: j@nis ()
Datums: 21/01/2010 12:35

ok, daži jautājumi kas radušies tapešu līmēšanas procesā:
1 - vai ir kādas nianses līmējot vinila tapetes?
2 - kā salaist šuves, tā lai pēctam izžūstot neparādās spraugas?
3 - kādas ir biežāk pieļautās kļūdas darot to ko es tagad daru?

paldies un labu apetīti :)

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: Riģipsis ()
Datums: 21/01/2010 13:52

Piekrītu rakstītam, ka trubu nevajag kastē, nokrāso un viss -vismaz sienas tonī, silda arī papildus.
Vinila tapetes vajag ar likumu aizliegt, jo tās rūk, pēc kāda laika parādās sprauga.
Tu neko nevari tam pretī darīt, tas ir 90 gadu sūds ko pie mums joprojām tirgo.
bez tam ja tavu sienu nolies ar ūdeni, tās tapetes vispār atlobīsies tā kā cūkausis.
Manai muterei tā notika, biju spiests visu noplēst un sienu vienkārši pārkrāsot.
Mana izeja bija, nopirku krāsojamo tapeti, uzlīmēju bez sāpēm un nokrāsoju, kad krāsa nepatīk vai sasmērējas, pārkrāsoju.

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: aaaa ()
Datums: 21/01/2010 15:04

Pagāsnedēļ biju Reatonā, vajadzēja tapetes. Tur papīrenes ir tikai Rasch un kaut kādas amerikāņu. Pārējās, es teiktu kopā 80% ir vinila. Man mājās papīrenes ir tikai bērnistabās, pārējās vinila un par līmēšanu es teiktu drīzāk otrādi - ja ir laba līme un līmētājs nav follā - nu vismaz es pats līmēju un lai vinilenēm pēc nu jau gandrīz 2 gadu ekspluatācijas varētu pateikt kur ir šuves - jāņem rokā lupa vai citi palīginstrumenti. Ideāli. Ko neteiktu par papīra tapetēm.
Tātad par līmēšanu - ļoti svarīgi - laba līme. Kārtīgi nosmērē visu tapeti, lai ne malās, ne kur citur nepaliek ne milimetrs nenosmērētas vietas. Tad obligāti!!! tapeti pārloka ar līmes pusi kopā uz pusēm un patur 15min. No šī ir atkarīgs viss iznākums. Parasti nogriež vairākas slejas un sāk smērēt ar līmi. Kad tiek līdz pēdējai, pirmās jau būs savu laiku pamirkušas un gatavas līmēšanai. Bet skaties uz ruļļa, tagad ir ne mazums tādu tapešu, kas ar līmi vispār nesmērējas - līmi smērē uz sienas, tas uz ruļļa ir norādīts. Pielīmē vajadzīgajā augstumā apmēram pa vidu, tad augšu atplēš un ar birsti no vidus līdz augšai izlīdzina, ar kustībām uz malām. Tālāk atplēš no apakšas līdz vidum un atkal ar birsti izlīdzina. Tad smuki piebīda tapeti pie iepriekšējās, lai nepaliek ne mazākā spraudziņa. Beigās izlīdzina un izspiež burbuļus/lieko līmi ar tapešu gludināmo lāpstiņu (nopērkama veikalos), vai cieto rulli. Man personīgi lāpstiņa liekas daudzreiz labāks rīks. Izspiesto līmi no malām un citurienes nekavējoties noslauka vairākas reizes ar tīru un mitru sūkli. Un tik vālē tādā garā.
Par griešanu viedokļi dalās - var griezt uzreiz pie zemes, var griezt pie sienas. Ja raksts nav jāsaskaņo, vieglāk uz sienas - uz griestiem uzlīmē ar 5cm pārlaidumu, tad pieliek lineālu un ar tiko nolauztu asu hobija nazi līdz ar griestiem nogriež - sanāk ideāli taisna augša.

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: j@nis ()
Datums: 21/01/2010 15:14

aaaa minētais darba apraksts daudzos punktos atšķirās no mūsējā..ņemot vērā ka jau puse ir nolīmēta..jāgaida rezultāts un jācer uz to labāko :D

tā ir ar tiem amatniekiem - amatieriem..

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: h2so4 ()
Datums: 21/01/2010 23:03

vismaz cilvēkam rodas kaut neliela apgaismība, kāpēc ir grūti prasīt kvalitāti par latu kvadrātmetrā. un kāda tur ir jebļa. kantora nosēdētajām pakaļām nemūžam to nnesaprast.Un cik ir jānopisās ,lai iemācītos līmēt ātri un bez spraugām un tā lai nav zb zb zb...

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: j@nis ()
Datums: 22/01/2010 10:02

klāt 4. un šonedēļ pēdējā darba diena - cik paspēs, tik paspēs..tāpāt visu nepabeigs :)

vakardiena pagāja tapešu līmēšanā..tikām relatīvi tālu - palika vairs tikai pussiena gar trepēm un ārsiena ar logu un durvīm(tur dabūsim pačekarēties..)

jātzīst - sanāca pat labi! ļoti labi būtu sanācis, ja kāds iepriekš būtu nošpaktelējis sienas - arī pašas biezākās vinila tapetes nespēj nomaskēt faktu ka siena vai stūri vienkārši nav taisi!

bildēs slikti var saprast - bet tapetes ir dzeltenas ar vieglu zelta nokrāsu un faktūras ziņā tādas kā saņurcītas...pa gabalu(īpaši dienas gaismā) izskatās baigi labi!

šodienas darbi:
* pabeigt līmēt tapetes,
* nomainīt 2 gaismas slēdžus,
* nokrāsot radiatoru un to nelaimīgi trubu(te es saprotu ir kļūda darbu secībā, bet ko tu ar tiem amatieriem padarīsi),
* pielikt grīdlīstes un griestu lampu - abas jaunas :)

Jauku Jums nedeļas nogali!

Bildes:
[www.failiem.lv]
[www.failiem.lv]
[www.failiem.lv]

Re: viesistabas remonts..idejas?
Autors: h2so4 ()
Datums: 22/01/2010 13:40

Tā un tagad jautājums: ja tu šo darbu darītu kādam un tas būtu tavs peļņas darbs, cik tu par to paprasītu, kā tu domā cik tavs darbs ir vērts?? Godīgi!Paldies!

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  ********   *******   ********  
 **    **   ***   **  **        **     **  **     ** 
 **         ****  **  **        **     **  **     ** 
 **   ****  ** ** **  ******     ********  ********  
 **    **   **  ****  **               **  **     ** 
 **    **   **   ***  **        **     **  **     ** 
  ******    **    **  **         *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727