UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pirts būvniecība.
Autors: Shmits77 ()
Datums: 28/09/2009 21:40

Sāksim ar to, ka nolēmu pārbūvēt pie mājas esošo saimniecības ēku par pirti kopējā telpas platība ir 5.50x5.50, ar kanalizācīju un udeni esmu ticis galā, kā arī ir iebetonēta melnā grīda, gribēju jautāt lietpratējiem vai ir prātīga doma starpsienu izveidei, lai atdalītu dazādas telpas, izmantot 100x2.5 dēļus, konstruēt līdzīgi kā statņus, ar izolācīju pa vidu, un pēc vēlmes apšūt tos ar vēlamajiem materiāliem. Un vēl viens jautājums, no kādiem materiāliem būtu optimālākais variānts kā izveidot sienas pīrāgu pašai pirts telpai???

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 29/09/2009 08:58

Ar kādu izolāciju pa vidu (skaņas , hidro, siltuma)?
Starpsienas uz pērtuvi uzmūrēšana no ķieģeļiem var palīdzēt nedrebināties ģērbtuvē.

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Shmits77 ()
Datums: 29/09/2009 12:31

Starpsienas aizpildītu ar mīksto vati 100, kas reizē būtu gan kā skaņas un siltuma izolācīja.

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 29/09/2009 17:41

Manuprāt derēs arī smiltis...

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Shmits77 ()
Datums: 29/09/2009 20:17

Vienstāvs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Manuprāt derēs arī smiltis...


Es tev jautāju, kko par smiltīm??? Pargudrs tu esi, laikam esi viens no celtniekiem no latgales, kas tagad sēž bez darba!!!

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 30/09/2009 08:36

Jōņ? Tu sīnu jau savedi? Ļeidz Zīmissvātkim lai biutu šķūnī!

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Janis_33 ()
Datums: 01/10/2009 15:20

Sveiki! Netaisīšu jaunu forumu, tādēl uzrakstīšu šeit, par līdzīgu tēmu...
Man ir tāda lieta kā pirts telpas apšūšana ar folliju...interesē, vai starpsienu starp pašu pirti un priekštelu (metāla karkass ar siltumizolācija - 50mm) vajadzētu likt folliju, respektīvi:

priekštelpa

-ģipškartons(mirtumizt.) - 13
-metāla karkass - 100
-follija -
-ģipškartons(mirtumizt.) -13

pirts telpa

p.s. vai vajadzētu arī likt hidroizolācijas plēvi?

Paldies!

Re: Pirts būvniecība.
Autors: aaaa ()
Datums: 01/10/2009 15:56

Folija pati ir labākā hidroizolācija - labāka par plēvi, jo metālam ūdens tvaiks cauri neiet. To reģipsi pirts iekšpusē var arī nelikt - tāpat taču apšūsi ar kaut ka'diem dēļiem, tad kāpēc to reģipsi tur vēl stutēt?

Re: Pirts būvniecība.
Autors: janis33 ()
Datums: 01/10/2009 16:03

ok. tas man ir skaidrs. Jā, un paldies par to reģipsi, protams labāk apšūt ar koka dēlīšiem.

Paldies.

p.s. vadījos pēc šī materiāla, bet vienīgi nebija skaidrs par starpsienu.

[lv.lv.allconstructions.com]

Re: Pirts būvniecība.
Autors: Didzisp ()
Datums: 01/10/2009 16:15

Karkasu labāk taisīt no koka, jo pie metāla profiliem nez vai izdosies dēlīšus piesist:). Starp foliju un apšuvuma dēļiem vajag kādu centimetra platu tukšu spraugu atstāt. Folijai vajag kur atrstarot infrasarkanos starus. Ja folija patiešo zem dēļiem, tad tā kā bleķis vada siltumu un maz jēgas no atstarojošās virsmas.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.