UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
"Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 06/08/2009 16:06

Vīksnas Brigāde SIA ir Paradnieks un tās īpašnieks Vents Vīksna netur savu vārdu !!!

Piesargieties!!!
- Firma sākumā noslēdz līgumu, saņem avansu un kaut ko izdara, bet kārtējo reizi saņemot naudu, aizmūk...

Vīksnas Brigāde SIA ir "Viessmann" oficiālajā sarakstā - "Vācu koncerna VIESSMANN siltumsūkņu rekomendētas servisa firmas": daudzi cilvēki uz to uzķērās...

Bet neskatoties uz to, pierunājot klienta uz nākošo darbu etapa apmaksu (4500Ls) un saņemot naudu, jau 3-mēnesi tikai atrunājas !!!


Ar cieņu
Garamgājējs

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 18/08/2009 10:15

Bez tam vēl izradas, ka "silto grīdu" sistēmu uztaisīja ar defektu -
spiediens sistēmā uzreiz pēc hidrauliskās pārbaudes ar gaisu jau nedēļas laikā nokrīta no 4bar līdz 0 !!!

Defekti un krapšana - SIA "Vīksnas Brigāde" !!!

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Pow (80.232.177.---)
Datums: 18/08/2009 17:41

Šito defektu būs grūti atrast/novērst.


Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: spk (89.207.243.---)
Datums: 18/08/2009 22:27

Hehe, šitādu pat efektu viens "celtnieks" uztaisīja savai sievasmātei. Tālāk, domāju, katrs var pats iztēloties notikumus :)

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: jusix (95.68.42.---)
Datums: 21/08/2009 22:56

Ir bijusi saskarsme ar šo kantori, īstenībā kvalitāte pasūdīga, bet cenas, kā pirms krīzes.

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Zinātājs (81.198.17.---)
Datums: 21/08/2009 23:02

Jā tā ir taisnība.Pārādā Buderus pārstāvniecībai,Sia Toptehno,Viessmann un daudziem citiem....Uzmanieties..!!!!!!!!!!!

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: klifs (62.85.32.---)
Datums: 23/08/2009 17:18

Esmu dzirdējis dažādas atsauksmes. Man uzlika s-sukni un apkuri - viss ideāli.
Nedaudz kavēja, bet ir labi speciālisti, zin, ko dara.

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: jusix (95.68.42.---)
Datums: 25/08/2009 22:45

klifs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Esmu dzirdējis dažādas atsauksmes. Man uzlika
> s-sukni un apkuri - viss ideāli.
> Nedaudz kavēja, bet ir labi speciālisti, zin, ko
> dara.



Man ar gandrīz uzlika, bet baigi sūdīgi, tagad jāpārtaisa, es neesmu no konkurentu firmām.


Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: moldriks (78.84.21.---)
Datums: 22/09/2009 22:49

gandrīz vai uzlika? :)

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Mārtiņš Arents (87.226.58.---)
Datums: 02/06/2010 15:22

Vents Vīksna ir paņēmis preci un naudu neatdod. Telefonu neceļ . Pašlaik savus klientus krāpj zem savas sievas firmas SIA Consentio !!!

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Vents Vīksna (81.198.254.---)
Datums: 12/08/2011 16:36

>Portāla īpašnieki ir salašņas kas ļauj citiem tādiem pašiem laistīties ar samazgām. Informācija par Ventu Vīksnu neatbilst patiesībai un būvniecībā darbojas vairāki cilvēki ar šādu vārdu. Esmu sazinājies ar šīs lapeles turētājiem bet viņi jūtas ļoti vareni anonimitātes aizsegā un valsts varas pārstāvji viņus atbalsta.Neticiet šeit rakstītajam.
Vents Vīksna ar būvinženieris uz goda.



Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 15/08/2011 13:55

Ja es šo jautājumu biju pacelis 2009.gadā, tad tam arī bija BŪTISKS IEMESLS !!!

Pa cik darbi ar lielo troksni, laika aizkavējumu (pusgada aizkavējums!) un bojātiem nerviem bija pabeigti un paldies Dievam mana iekārta pašlaik strāda, man tagad BŪTISKO pretenziju pret V.Vīksnu nav...

Toreiz problēmas risināšānā tika iesiastīti visi iespējamie oficiālie līdzekļi - sākot ar zvaniem V.Vīksnai, siltumsūkņa ražotāju Rīgas pārstāvnicībai un pašai vācu rupnīcai... kā arī citi līdzekļi, sākot ar jurista palīdzību un oficiālo pretenzijas vestuli V.Vīksnai uz firmas juridisko adresi...
Protams, bija domas piesaistīt arī reketu, bet paldies Dievam, izdevas bez bandītiem...

Kaut gan siltumsūkņa pieslēguma shēmā tika ielikti leti nomainami atgaisotāji... Rezultātā viens no tiem pil un iekšējā apkures sistēmā ik pa laiku jāuzpilda līdz darba spiedienam. Otrais no tiem paredzēts darbam līdz spiedienam 1,5 bar, kaut gan sistēmā ir 1,9 bar (tāpēc arī šis atgaisotājs aizvērts ar ventiļi - var skatīt, ka viņš vispar nav...!)... Bet tas viss ir sīkums salīdzinājumā ar to, ka sistēma strādā...

BET!!!
Arī V.Vīksnas kungam nav tiesību šādi izteikties pret visiem augstāk minetajiem cilvēkiem, jo acimredzot, katram bija ko teikt...

Rekomendēju visiem nekad nemaksāt būvuzņēmējiem un meistariem uz priekšu, it sevišķi, kad runa iet par TŪKSTOŠ Latiem...


Ar cieņu
Garamgājējs

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: pa purnu sitējs (81.198.254.---)
Datums: 08/12/2011 15:24

Kāda tad tev adresīte un vārdiņš ? Skatos ar mutes palaišanu tev viss kārtībā, nez kā ar pārējo?

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Precizēsim (78.84.53.---)
Datums: 08/12/2011 23:37

Kāda Tev, 1964.gadā dzimušais Gint, ir saistība ar Liepājas celtniecības kompāniju un Ventu Vīksnu, ja izmantojat kopēju IP adresi? :D

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Viss ir vienkārši (81.198.254.---)
Datums: 15/12/2011 10:08

Atsūti telefonu, piezvanīšu un izstāstīšu, manējais ir 29237525, ja esi tāds varonis ka proti anonīmi ar kakām mētāties, varbūt pratīsi arī piezvanīt un paskaidrot pie kā es būtu vainīgs. Citādi tā stulbi sanāk. Starp citu, vai Tev pašam rokas nesmird no šitādas darīšanas?

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: zinātājs (---.riga.lv)
Datums: 15/12/2011 13:37

Lai nebūtu pārpratumi, informēju, ka no Liepājas - tas ir cits Vents Vīksna, nevis tas, ko šeit kritizē! Vnk vārda un uzvārda sakritība.

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: Pārpratumi (81.198.254.---)
Datums: 15/12/2011 17:05

anonīmais draugs ir radušies un pat lieli. Tu līdzinies mēslumušai kas lidinās un cenšas uzkakāt vienam zilonim bet trāpa citam. Es te cenšos stādīties priekšā tevi un atcerējos. Man stāstīja par kādu līdzīgu vīru, nu tagad jau nelaiķi. Tam bijušas problēmas ar erekciju tādēļ šis tev līdzīgais vīrs bijis pasīvais pederasts. No tā visa viņš arī tāpat kā tu palicis tads jocīgs un sācis par nevainīgiem cilvēkiem izplatīt dažādas valodas un līdzīgi kā tu rakstīt ķengas, gan uz žogiem. Beigās to tev līdzīgo vīru atraduši beigtu ar bieti dupsī. Ja vīrs būtu varējis pagriezt laiku atpakaļ tad droši vien būtu izvēlējies notīrīt visas savas nevainīgus cilvēkus apvainojošās ķengas no žogiem, bet nu diemžēl letāls iznākums. Vēlāk sekcijā šim tev līdzīgajam vīram tāpat konstatēja vēzi, šī slimība tāpat kā drīza impotence piemeklē tev līdzīgos kas ķengājas par nevainīgiem cilvēkiem un nepaklausa labam padomam šīs nepatiesās un nevainīgus cilvēkus aizskarošās ķengas dzēst no interneta ar lielu steigu. Lai nu tev prāta ir vairāk nekā tam vīram un lai tumšajā gadalaikā laba veselība un ceļā negadās slikti cilvēki.

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: bern (109.229.204.---)
Datums: 15/12/2011 17:19

Situācija neapskaužama -tūsktoši iztērēti, kredīts kaklā, bet mājās auksti. Būtu tikai normāli, ja būtu atstrādāta civiltiesiskas apdrošināšanas sistēma šiem meistariem.

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: xvzf (---.opera-mini.net)
Datums: 15/12/2011 22:41

Tu tak esi slims...

Re: "Vīksnas Brigāde" SIA - Paradnieks un Krapnieks
Autors: puu (78.84.103.---)
Datums: 15/12/2011 23:10

ne pa tēmu...bet
1. smieklīgi, ka 3 dažādi niki raksta no 1as IP adreses, laikam cilvis māk PC on/of funkciju, un tikai...:))
2. man rada gabals Īrijā flīzē, krānus maina, remontus taisa vietējiem u.t.t. loģiski ir licence izņemta, bet tur neviens pasūtītājs ar tevi neielaižas,ja darbu izpildītājam nav apdrošināšanas... prasīsiet kāda? Uz to, ka darbu/remontu laikā nekas netiks sabojāts, nopludināts, būs kvalitatīvi viss veikts termiņos. Gadījās sūū, īram vecas trubas, mainot krānus, plīsa truba, nopludināja 1o stāvu.... nekādas problēmas, atnāk apdrošinātājs, piefiksē situāciju, cietušajam izmaksā kompensāciju, un mans radagabals vēl atremontē daļu no 1ā stāva, visi apmierināti.
LV ar vajadzētu ieviest vismaz kaut kādu atbildību remontniekiem, savādāk sauc vienu, tas kaut ko izdara, bet ne līdz galam, sauc nākamo, tas saka, ka 1ais visu ne tā uztaisījis, atnāk trešais visu klusējot pārtaisa, beigās abus iepriekšējos tomēr nosauc par idiotiem. saprotu, ka tādi laiki, visi kas kaut ko prot, grib darīt to, kur nāk nauda, bet īsti saprašanas nav.....peace

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **        **        **  **     ** 
    **      **   **         **        **  **     ** 
    **       ** **          **        **  **     ** 
    **        ***           **        **  **     ** 
    **       ** **    **    **  **    **  **     ** 
    **      **   **   **    **  **    **  **     ** 
    **     **     **   ******    ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727