UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

sia SĒTAS no ogres
Autors: MK (159.148.190.---)
Datums: 01/12/2004 15:01

Sirsnīgi iesaku visiem nesasieties ar šo firmu vairāku iemeslu dēļ.
1. Darbu vadītājs Ilmārs ir pilnīgs nespseciālists un neko nesaprot no būvniecības.
2.Meistari šai firmai ir pēdējie lohi, daži tādi kuri tikko atbrīvojušies no cietuma (ja tiks pie mājas....).
3.Termiņus neievēro nemaz.
4.Darbu kvalitāte pilnīgs sūds, šuvju platums stabos dažāds (nezin kas ir distanceri) visu nosmērē ar cementu, piemēslo.
5.Strādā nevis tad kad sarunājuši bet gan tad kad pašiem ērtāk.
6.Ņem priekšapmaksu, pēc tam pašam jāzvanas un jāinteresējas kad sāks strādāt.
7.Darbu pilnīgi nepabeidz bet pamet pusratā, tā kā nauda izmesta vējā.

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: Jānis K (195.13.175.---)
Datums: 01/12/2004 19:09

Pilnīgi piekrītu, no manis panema priekšapmaksu 80% bet darbus līdz galam nezidarīja jo bija cits objekts, tgad dzīvoju ar pusi setas jo firmas direktors Raimonds neceļ klausuli

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: IneseX (62.84.22.---)
Datums: 02/12/2004 09:56

Tas gan ir interesanti, ka Jūs maksājat priekšapmaksu 80%! Tad jau tiešām firma vairāk var neko nedarīt, ja ir tāds stils! Cik zinu, parasti celtniecībā lielāko summas daļu maksā pēc padarīta darba, ja apmierina kvalitāte. Ja nav padarīts - nemaksājiet!

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: KK (81.198.130.---)
Datums: 06/12/2004 19:36

Labdien!
Tā nu ir sanācis, ka meklējot būvnieku pakalpojumus esmu nokļuvis šajā sadaļā. Protams, skumji redzēt šos ierakstus, jo man pašam nācās saskarties ar firmu SĒTAS no Ogres. Mans pasūtījums bija diezgan liels un sarežģīts, un pašreiz varu teikt, ka puiši no Ogres savus pienākumus izpildīja teicami. Arī situācijās, kad arhitekts nespēja rast risinājumu, firmas SĒTAS darbu vadītājs nodemonstrēja savas spējas un atradām labākos risinājumus.
Kā jau rakstīju, tad skumji par pārējām piezīmēm, taču laikam jau tā ir patiesība, ka nekļūdās tas , kas neko nedara.
Un tomēr esmu gandarīts par Ogres firmas paveikto, lai Jums veicās turpmāk un mazāk gadās kļūdas!
Ar cieņu, Jūsu klients Kārlis(noteikti arī turpmāk).

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: ELĪNA (195.13.171.---)
Datums: 07/12/2004 12:47

Sveiki!
Lasot MK komentāru par šo firmu,esmu sašutusi,jo no personīgās pieredzes saku,
ideāli.Es pat īsti nezināju,kādu sētu vēlos,bet pēc Ilmāra(darbu vadītāja) ieteikuma man tagad ir ļoti skaista un kvalitatīva sēta.Man nav neviena slikta vārda,ko teikt par šo firmu un tās darbiniekiem.Esmu redzējusi arī citas SIA Sētas sētas un vārtus,man ļoti patīk!(esmu ļoti piekasīga,ja runa ir par kvalitāti).
Laikam jau tā ir,ka ir cilvēki kuriem nekad nebūs labi,vienalga,ko saņemot vai tā ir sēta ,māja vai kas cits.Un ļoti daudz ir tādi,kas sāk sliktu runāt,tad kad pienāk maksāšanas brīdis.

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: Mk (159.148.190.---)
Datums: 08/12/2004 12:34

Žēl ka nevaru šeit ielikt fotogrāfijas kādā "kvalitātē" SIA SĒTAS veic savu darbu, bet noteikti atradīšu iespēju tās izplatīt potenciālajiem klientiem, lai viņi neuzķertos uz šiem. Fotogrāfijās parādītu gan to kad noslēgts līgums, kad bija jāizpilda un darba posmus un finālo kvalitāti, un domaju ka ja kāds varētu redzēt šo kvalitāti tad diezin vai izvēlētos šo firmu, drīzāk meklētu citu. Starp citu viņu majas lapā ieliktās bildes ir vienkārši foto, kuri iz uztaisīti viena dienā, un piemēram dolomīta sētas viņi vispār netaisa ("mums tādu meistaru nav"). Gadījumā ja kāds grib saņemt foto par kvalitāti ielieciet e-mailu aizsūtīšu bildes.

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: igors (212.70.174.---)
Datums: 15/04/2005 13:54

atsūti igors.lici@#$%&inbox.lv

Re: sia SĒTAS no ogres
Autors: ne raimonds (95.68.105.---)
Datums: 07/07/2009 03:59

raimonds ir gan baigais uzmeteejs.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **    **  **     **  ******** 
 **        **     **   **  **   **     **  **       
 **        **           ****    **     **  **       
 ******    ********      **     **     **  ******   
 **        **     **     **      **   **   **       
 **        **     **     **       ** **    **       
 ********   *******      **        ***     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727