UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Aizmukuši fasādes meistari
Autors: sd50024 (---.mebius.lv)
Datums: 31/10/2008 09:14

Diemžēl nevaru nepadalīties ar pieredzi sadarbojoties ar Raivo Gutānu un viņa brigādi, kas nodarbojas ar māju fasādes apdari.

1. Saņemot papildus avansu brigāde aizlaižas no objekta atstājot darbu pusdarītu.
2. Apmetums daudzviet ir pleķains un nekvalitatīvi uzklāts.
3. Esmu novērojis, ka meistari objektā ir lietojuši alkoholu ar ko iespējams ir izskaidrojams brāķis.
4. Brigāde darbus uzsāk divas nedēļas pēc sākotnējās norunas, kā arī izlaida vairākas dienas ar labiem laika apstākļiem. Tā kā tuvojās ziema mani tas ļoti uztrauca.
5. Pats Raivo uzstājīgi interesējas vienīgi par ātrāku papildus naudas saņemšanu.

Ja arī ielaižieties ar šiem meistariem izvairieties no avansu maksāšanas kā arī sekojiet kvalitātei.

Personīgs padoms uz sienas krāsa izskatās pilnīgi savādāk nekā uz paletes.

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: a (87.110.40.---)
Datums: 31/10/2008 10:43

Par krasu uz paletes nebrinies:

1.plaknes dazadas, ka ari lenkis, ka skaties
2.pasarg Dies, ja toni neapskati zem klajas debess, bet gan tikai telpas gaisma
3.es tikko nopirku 2 bunduljus Caparol krasas (abus reize), sajaucu ar to datoru maisitaju ieks Depo uz Siguldas sosejas, tacu krasas atskiras gandriz par toni!!!!

Nezinu vai vainigs Depo vai Caparol, bet izskatas pec loterijas par pasutitaja naudu.

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: Andris Fasādes darbi (87.110.40.---)
Datums: 01/11/2008 09:57

10 gadu laikā esmu strādājis ar visādām krāsām ko saimnieki pērk, taču ja mana vaļa pirkt tad tikai Piņķos Manasā Hasit firmas krāsu... nepažēlo 10 ls benzīnam un aizbrauc tur nopirkt... labākas krāsas nav... ;)
par toņiem taisnība, es parasti saimniekam atvedu 1 l krāsas un uzkrāsoju uz armējumu - vismaz liela līdzība tonim kāds būs uz dekora...

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: sd50024 (---.mebius.lv)
Datums: 05/11/2008 10:23

Toreiz minēto krāsu, jeb tonēto apmetumu pirka paši celtnieki un es pat nezinu kur.

Kas interesanti mani jaunie meistari arī pirka tās pašas markas tonēto apmetumu ar to pašu krāsas kodu un nu krāsa sanāca ievērojami tuvāka iecerētajam.

Runa jau nav par niansēm, bet par to, ka dzeltenīgi pelēkas krāsas vietā man pus māja ir izteikti rozā krāsā!

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 05/11/2008 11:11

ai, nu paņēma čaļi krāsu nodaļā nocenotu bunduli, kas kādam kļūdaini uzmaisīts, liela muiža ;)

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: xxx (195.122.28.---)
Datums: 05/11/2008 12:06

Man vispār bija cirks! Shamie bija sajaukushi krāsas kuras paredzeetas dazhaadaam maajaam, piekam pilnīgi pretēji toņi! Labi ka pamaniiju pirms bija nokraasojushi visu māju.
Un tālāk seko smieklīgākais pārnestā nozīmē. Viņi man saak staastiit ka manai maajai manis izveeletais tonis nemaz nepiestaavot(!!!!!!!) bet tas tumshi peleekais tas kurš paredzēts pilnīgi citai mājai gan esot OK.

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: es to xxx (195.13.247.---)
Datums: 06/11/2008 09:41

Nu a ko tu neklausi profesionāļus ! :D Varētu padomāt Tu labāk par viņiem zini kā būtu jāizskatās tavai mājai :D

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: Andris Fasādes darbi (87.110.85.---)
Datums: 06/11/2008 10:30

da džeki noteikti ka bija sazaguši krāsu kādā citā objektā un bija jānogrūž :D tapēc arī sāka stāstīt ka šitā smukāka :D:D:D

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: xxx (195.122.28.---)
Datums: 06/11/2008 13:01

Da nee sazagushi nebija :) kam negadaas sajaukt, objektu ta daudz toreiz bija...
bet taa praatam neaptveramaa aizstaaveshanas/uzbrukuma metode vienkaarshi gaazh no kaajaam :)

Re: Aizmukuši fasādes meistari
Autors: Andris Fasādes darbi (87.110.85.---)
Datums: 07/11/2008 10:34

nu tak jāaizstāv savs darbs, celtniekiem ir grūti atzīt savu vainu :D tad nu izmanto uzbrukuma metodi :D:D:D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********        **  **    **  ********  
 **     **     **           **  **   **   **     ** 
 **            **           **  **  **    **     ** 
 ********      **           **  *****     **     ** 
 **     **     **     **    **  **  **    **     ** 
 **     **     **     **    **  **   **   **     ** 
  *******      **      ******   **    **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727