UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 25/07/2008 20:28

Varbūt kādam ir pieredze sadarbībā ar "Andri Fasādes darbi" (e-pasts andrisvit at inbox.lv) no šejienes foruma?

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: tiina (---.bank.lv)
Datums: 18/09/2008 10:32

Ja tas ir cilvēks, kuram mobilais ir 29883696, tad es biju ar viņu sarunājusi tikties, bet viņš tā arī neatbrauca. Pats vairs nav zvanījis. Pāris reizes mēģināju uzzvanīt, bet vai nu neceļ telefonu, vai met nost. Pēc pieredzes zinu, ka šādus meistarus nevajag ņemt nopietni

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: a (80.232.162.---)
Datums: 18/09/2008 15:40

Es vinjam aizsutiju mailu ar fasades kvadraturu un jautajumu par izmaksasm.
Ari neatbildeja.

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Strēlnieka mazdēls (195.216.174.---)
Datums: 23/09/2008 09:16

Cik dīvaini - es neesmu vienīgais:)))))
Ieskaties stāstā par Strēlnieka mazdēlu un būvnieku solījumiem!

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Barx (84.237.223.---)
Datums: 25/09/2008 15:31

:)

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 25/09/2008 21:56

Eh, Andris Fasādes darbi tik cerīgs variants izskatījās. Bija pat uz vietas atbraucis, tāmīti uztaisījis, sarunājām, ka viņš taisīs manas mājas fasādi (jūlija otrā pusē varētu sākt), bet ... viņš arī man nozuda. Biju pacietīgs, bet nevarēju sagaidīt :) Tagad fasādi citi strādnieki ir gandrīz pabeiguši. Vienīgais paldies Andrim, ka izlielīja Kreisel un Hasit materiālus, tiešām labi :)

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Andris Fasādes darbi (78.84.217.---)
Datums: 13/10/2008 11:59

jā, mans mob ir 29883696
atbilde tiinai - nevarēju uzņemties jūsu fasādi jo bijāt izreklamējusi to daudziem celtniekiem, to skait maniem paziņām, savstarpējās konkurences pēc atteicos viņu labā... to skait arī jūsu pirmais fasādes apdares speciālists Māris ir mans paziņa un bijušais priekšnieks un ziņas par to ka nesamaksājāt naudu pat par materiāliem viņam mani atturēja no tikšanās ar jums... :(
a - kāds ir tavs e pasts? ja tā, tad sory, visiem nevaru sēdēt un rēķināt pēc katru kvadratūras,tam nav laika. priekš tam ir arī mans tel nr lai pazvanītu! es varu pateikt aptuveno ciparu, tad ja piekrītat, tad braucu pie jums, sedzat degvielas izmaksas, iztāmēju jums un ja darbojamies, tad samaksātā summa par tāmi tiek atskaistīta no tāmes cenas... lūk tā strādāju!;)
Ambrosio - ja nemaldos Teh 2 māja ja? jā, sory, iedevu tavu nr citiem čaļiem bet nez vai viņi tev zvanīja, nesanāca man laika, bija par daudz darba. vnk bija 2 nedēļas kad nebija objektu un apbraukāju kādas 4 mājas ... izvēlējos vienu ko taisīt un atdevu pārējās citiem... :(
strēlnieka mazdēl - nesapratu saistību mani ar savu meistaru???

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: es to Andris (195.13.247.---)
Datums: 14/10/2008 09:21

Mhm... a kad tagad ir darba mazāk kļuvis tad nu pēdējais laiks sākt ķerties pie sevis attaisnošanas. Pēc sevis zinu(arī strādāju būvniecībā), ja pat tu kaut ko nevari vai esi iedevis(atdevis) sev uzticēto darbu citiem - atzvani. Jo lai nu kā arī būtu savs vārds ir jātur. A smadzeņu čakarēšanas epopeja jau sen kā ir pagājusi garām. Tas gadu atpakaļ varēja mētāties ar objektiem pa labi un kreisi. A tagad ja tu gadu atpakaļ kādus 10 esi piečakarējis, tad tagad par to jau zin kāds 100 a to i 1000 cilvēku. Un tie visi varēja būt tavi potenciālie klienti pie šodienas bada laikiem.

Aptuveni tā tas izskatāš no malas.

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: xxx (195.122.28.---)
Datums: 14/10/2008 09:38

Nujau sak palikt interesanti.
1. kārt cik saprotu objekts automātiski paliek neiteresants ja par to pasūtītājs ir veicis aptauju. Laikai mainās un te jāpiekrīt "es to Andris"

2. gribētos dzirdēt pasūtītāja komentārus par pat nenomaksātajiem materiāliem. Kautkā neesmu manījis nevienu celtnieku kurš strādātu bez avansa darbam kur nu vēl viņš sponsorētu visus materiālus...

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: a (---.radioswh.lv)
Datums: 14/10/2008 10:26

Nuu... nezinu ka ar parejiem, tacu es nemaz nejutos vainigs, ka neesmu zvanijis.Manuprat, ir pilnigi pietiekosi, ja ''meistaram'' aizsuta rakstiska forma dekorativa apmetuma uzklaasanas kvadraturu, lai pateiktu cik tas +/- maksaa.Tadelja jau nav jatere ta ''darga'' degviela un obligati jabrauc ''pienjemt rajons'', lai pec tam pienjemtu lemumu par ''taami''.Manuprat ''biezpiena vai lietutinja'' uzvilksanai , cilvekam, kurs ar to itka nodarbojas ikdiena, butu jabut elementarai kvadraturas izmaksai, ar un bez materialiem.Ja gadijuma, jautajumu varetiu ietekmet logu daudzums konkretajas plaknes, tad manuprat, e pasts ir pat labaks, jo var aizsutit precizus planus un zimejumus konkretajam objektam.

Bet nu, ka jau esmu teicis agrak, celtniekiem ir kautkada savadaka izpratne, gan par logiku, gan ari par naudas pelnisanas veidiem.

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: dika (83.136.136.---)
Datums: 14/10/2008 10:49

Loši paliek loši! Diez vai vinjam tag. ir ko tarīt ar tādu attieksmi!!! :)

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: garaamgaajeejs (---.tkb.lv)
Datums: 14/10/2008 12:55

a braukt viņiem visiem vajag lai novērtētu cik varēs nokāst.
Un tikai.
Es nerunāju par darbiem kur tiešām ir lietas jāredz uz vietas, bet apmest sienu, uzvilkt dekoru, nokrāsot vai piekārt reģipsi...simts un viena atruna kāpēc vajag redzēt uz vietas.
90% celtnieku ir masu kapu kandidaati!

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 14/10/2008 13:30

tikai nevajag! Meistars pa visiem punktiem klasiski smuki 'atsmērējās' - 'ņi vinavataja ja': tur Tie_Čaļi piečakarēja, nepiezvanija, tur paši klienti vainīgi, kautko nepareizi sapratuši, lasiet un mācaties ;))

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Andris Fasādes darbi (87.110.86.---)
Datums: 14/10/2008 16:52

oi, tik garu vēstuli biju uzraxtījis a nepieņēma un izdzēsās... tad nu tikai īsumā pateikšu kas tur bija - dika, garamgajej un IP Logged - nevajag spriest pēc sevis. es neattaisnojos, varēju vispār šeit neko neraxtīt :D
es to Andris - nav taisnība, no malas vnm izskatīsies savādāk...
a - starp citu ļoti kļūdies - pat šīs tēmas aizsācējs Ambrosio bija viens no daudzajiem saimniekiem kurš kamēr nebiju atbraucis un izskaidrojis, nezināja kāda veida apmetums viņam būs. un vnm ir darbi ko nevar noteikt ja neesi uz vietas apskatījis objektu, un tad sākas saimnieku čīkstēšana - oi, kapēc tik klāt, kapēc par to un kapēc par to? tas tak nebija sākumā ciparā iekšā utt... vot kā vnm ir, tapēc labāk ir paņēmt un apskatīties objektu...
vienu reizi savā dživē esmu paņēnis objektu "uz aklo", vairs tā nedaru...
Ps. nē, darba man netrūkst un ar šādu taktiku kā pirms objekta apskate es strādāju arī turpmāk...
:)

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: Andris Fasādes darbi (87.110.86.---)
Datums: 14/10/2008 16:55

to xxx - jā, tajā laikā Mārim ļoti labi gāja un pats paņēma materiālus, tur jau nebija daudz, bet tad sastrīdējās ar tiinu un neņemos spriest kas tur vainīgs... dzirdējis esmu no abām pusēm... ;)

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: jurgens (212.93.97.---)
Datums: 16/10/2008 10:49

Gudrinieki, tad jau visos valst pašvaldību konkursos ar varētu piedalīties neapskatot objektu, aizpildi tāmi un nosūti - itkā elementāri, bet dzīvē viss ir savādāk, objektu ir jāredz OBLIGĀTI...


Posted by: garaamgaajeejs (---.tkb.lv)
Datums: 14/10/2008 12:55


a braukt viņiem visiem vajag lai novērtētu cik varēs nokāst.
Un tikai.
Es nerunāju par darbiem kur tiešām ir lietas jāredz uz vietas, bet apmest sienu, uzvilkt dekoru, nokrāsot vai piekārt reģipsi...simts un viena atruna kāpēc vajag redzēt uz vietas.
90% celtnieku ir masu kapu kandidaati!

Tu esi IDIOTS!!!!!!!!!!!!!! tev pašam jābūt tam kandidātam.

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: a (87.226.74.---)
Datums: 16/10/2008 12:29

to : jurgens

Ir starpiba pasvalibu konkursiem un konkretu sienas plakni.
Vai tad nezini, ka izskatas siena?Obligati gribi, lai tev apmaksa benzinu un tu atbrauc uz to apskatities?
Neparvert visu farsaa.Mes visi ljoti labi saprotam par ko ir runa.
Un nelamajies tapec.

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: jurgens (78.84.40.---)
Datums: 16/10/2008 12:42

Siena var būt dažādos augstumos un līmeņos un saimniekam var būt dažāda izpratne par sienas taisnumu vai šķibumu un pat par m2 daudzumu. katra siena vai māja-(objekts) ir jāvērtē atsevišķi. Protams ir cena Kautkāda aptuvena, bet jāredz objekts lai būtu iespējams noteikt precīzas izmaksas. Protams par tām transporta izmaksām neņemos spries, parasti jau neņem neviens.

Teikt kad 90% celtnieki ir masu kapu kandidāti ir drusku par šerpu.

Protams atvainojos par lamāšanos

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: garaamgaajeejs (---.tkb.lv)
Datums: 16/10/2008 13:05

Kā man patīk Jurģa komentārs... :)
Uzvilkts tāds. pirms pāris gadiem visi celtnieki bija tik jūtīgi, neko nevarēja aizrādīt uzreiz apvainojās...prom gāja. Tagad uzvilkti laikam jau tāpēc ka nav kur iet.
No vienas puses protams var saprast ka jāredz, jo pastāv risks ka klients var nepareizi izstāstīt ko grib rezultātā un kas ir uz doto brīdi.
Tomēr ja normāli pasaka kas ir un ko vajag neredzu vajadzību kādam kautkur braukt.
es nerunāju ja darbu apjoms ir pusbabeigts objekts...kru ir vesels darbu komplekss.
Bet ja tjipa man vajag 3 istabās tapetes pielīmēt...es nezinu kāpēc kādam kautkur jābrauc.
Mana dzvojamā telpa nav nekāda iebraucamā sēta, kur visādus iekšā laist.

Re: Ir atsauksmes par Andris Fasādes darbi?
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 16/10/2008 14:14

Garāmgājējam:
Vecīt - par tām tapetēm uzreiz var redzēt, ka Tu tapešu līmēšanai pat tuvu neesi stāvējis. Pats sev nesen izlīmēju tapetes visā mājā un konkrēti no pieredzes - 1 istabu izlīmēju 1 dienā, otru istabu, lai gan līdzīga izmēra, līmēju reizes 4 ilgāk. 1. istabā bija taisnas normālas sienas (protams logi, durvis utt), bet otrajā vairāki kolonnveida izbīdījumi ar nelieliem izmēriem, plus erkers utt.
Ja es kā strādnieks ņemtu līmēt tapetes šādā telpā, cena būtu par m2 pavisam cita, nekā tā būtu 1. istabā, jo neredzu iemeslu, kāpēc kādam tas darbs uz sava rēķina būtu jādara 3-reiz ilgāk, tikai tāpēc, ka istabai konfigurācija tik kreizī.
Tas pats - nesen man čalīši stāstīja, ķipa - piedāvājums - jāskrūvē reģipsis Panorama Plaza, cik jūs gribat par m2? Jāatbild uzreiz - nu šie pasaka, tik un tik. Aizbrauc, ķipa uz darbu, izrādās - a reģipsis ta lifta šahtā jāskrūvē. Paldies un uzredzēšanos - meklējiet citus idiotus. Objekts ir viennozīmīgi jāredz, lai pateiktu cenu. Kas ir, piemēram, pats kaut ko flīzējis, sapratīs, ka noflīzēt 50m2 taisnas sienas droši vien ir ātrāk, kā noflīzēt 5m2 sienas, kurā ir cauruļu izvadi 2 izlietnēm, bidē, podam, dvieļu žāvētājam, plus kaut kādi izbīdījumi utt. Nu nevar šeit pateikt cenu par m2 neko nezinot. Jo klieneti jau arī ir maitas - man, ķipa 5m2 jānoflīzē, viss.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **     **   ******   **     ** 
 **  **  **   **  **    **   **   **    **   **   **  
 **  **  **    ****      ** **    **          ** **   
 **  **  **     **        ***     **           ***    
 **  **  **     **       ** **    **          ** **   
 **  **  **     **      **   **   **    **   **   **  
  ***  ***      **     **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727