UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Aigars Mūrmanis
Autors: Anda (---.proline.lv)
Datums: 27/07/2007 22:50

Pret šo Ostapu Benderu jau uzsāktas vairākas lietas par viņa darbību Purvciemā, Pļavniekos, Mangaļsalā un Mārupē.

Puikiņš pēc skata īsts paipuisītis mīl paņemt avansus un pēc tam nostrādājot trīs četras dienas paņemt vēl papildus naudas instrumentu iegādei, kuru sola atrēķināt no gala tāmes un tad notīties ar galiem. Vienīgi brīnos joprojām, ka viņš visur bāza savu īsto pasi.

Ja kādam paveicas viņu pēc tam sadzīt rokā, tad sola zilus brīnumus par naudas atgriešanu un izdomā Minhauzena cienīgus stāstiņus attaisnojot savu pazušanu, bet tad atkal iemanās pazust un pat paņemt vēl papildus nelielu summu naudiņas iežēlinot ar saviem stāstiem.

VAIRS TICĒT NEVAR NEVIENAM, jo īpaši tiem, kas saucas - neliela brigāde lēti, ātri un kvalitatīvi izpilda jebkādus būvniecības darbus...

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: metron (87.226.28.---)
Datums: 27/07/2007 23:37

es jau vispar brinos ka vispar kads vel tic sadiem tekstiem...par letumu,un vel ari ka ir loti labi meitari utt...kad man kads pasaka ka mak visu uzreiz sauju pa ausi:)

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: adims (84.237.227.---)
Datums: 28/07/2007 00:52

nekad nebiju domajis,ka par to ka cilveks mak stradat ari var atrauties,man ir 46 gadi no tiem gandriz 30 gadi ir pavaditi celtnieciba un ir loti stipri jadoma kadus celtniecibas darbus es neprotu,bet nu jasak filtret tekstus lai no kada jaunceltnes ipasnieka neatraujas par muti,labi gan kad pastav tads buvniecibas forums.

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: metron (87.226.28.---)
Datums: 28/07/2007 02:42

aigar,cik slikti ka tu nesaprati tekstu.nevajag bremzet.runa bija pa to ka uzreiz var saprast kurs ir meistars,un kurs ne.runa ir pa to ka parak daudz jau saka ka ir lieli meistari,bet kad jadara,tad pljuks..un to ka ka esi 30 gadus celtnieciba ....zini..es esmu redzejis daudzus kas stradajusi no komunisma laika,un godigi sakot kvalitate nav ta ipasi laba,toties teoretiki vini loti ideali.

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: JK (78.84.123.---)
Datums: 29/07/2007 20:58

Мое мнение таково. Что заказчики, сэкономившие на грамотном сооставлении документации (в том исле и финансовых документов) сами виноваты. Считаю, что форум -не то место где принято выносить сор из избы. Не выполнил договор -пишите письменную претензию. Не реагирует -в суд. А не заключаете договоров, вините только себя. Даже если то что Вы пишите про данного человека -это правда, то где гарантия, что следующий исполнитель будет порядочнее.

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: laacis1981 (---.baltia.net)
Datums: 30/07/2007 00:39

30.gadi celtnieciibaa no kuriem 20.gadi ir nostraadati,ar ne to labaako kvalitaati,paskataties uz maajaam kas ir celtas 30 gadu atpakalj,par kaadu 30 .gadu pieredzi buuvnieciibaa iet runa...varbuut no 10 .meistariem ar 30 .gadu pieredzi diviem,ir daudz maz kvalitaate,paareejie tikkai gudri runaa,velk laiku un darba laikaa miil mieloties ar divlitrigo alu...

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: Kika B (---.103.47.home.P1.0.lan.mits.lv)
Datums: 16/09/2007 06:09

Man it kā viņš gandrīz visu izdarīja, bet nepabeidza nepilnības, kuras lūdzu viņam izlabot. Pati kā muļķe samaksāju pirms viņš pabeidza tās astes.

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: Tims (---.110.211.home.M1.4.lan.mits.lv)
Datums: 16/09/2007 17:45

Zinam šitadus fruktus un jus vel pasakam ticat????
es neieteiktu....

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: juriks (84.237.227.---)
Datums: 16/09/2007 21:44

laacim1891 Vai nevarētu uzrakstīt kāda jums ir profesija,ar lielāko prieku apdirsišu jūsu darbību no galvas līdz kājām lai kāda tā nebūtu.

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: °Nezina (---.bb.sky.com)
Datums: 13/04/2012 23:34

nezinu vai mes te runajam par vienu un to pasu Aigaru bet nu tas vinja zena purnins ari mani apstradaja ar savu tekstu es parada nepaliksu dzirddeeju ka vinjs atrodies UK Somersetas apkartne...un turpinot savus upura krajumus

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: subaru (95.68.97.---)
Datums: 14/04/2012 09:25

nenozviegties:D sievas ne jau par remontu žēlojas, gribas vel ar to zelli nojārēt, tik šamejais jau citas drillē:)

Re: Aigars Mūrmanis
Autors: amatniecins (---.as13285.net)
Datums: 15/07/2012 01:19

diemzell dzives patiesiba ir taada, ka tie kas gudri dir... , par matu nav labaki.....
Ja un par pieredzi tagad pa muti var dabuut, ko tu ari krausi cilvekam kurs teiks ka mak vairakus cinas veidus ?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   *******    ******    **    ** 
 **   **   **     **  **     **  **    **    **  **  
 **  **    **     **         **  **           ****   
 *****     **     **   *******   **   ****     **    
 **  **    **     **         **  **    **      **    
 **   **   **     **  **     **  **    **      **    
 **    **   *******    *******    ******       **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727