UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Kaspars Graudiņš Dz.d. 24.01.1970. Nekvalitatīvs būvnieks
Autors: diaana10 (85.10.211.---)
Datums: 27/08/2015 00:26

“PIEDĀVĀJU UNIKĀLU PRIVĀTMĀJAS PROJEKTU – “MĀJA, KAS TŪLĪT JĀNOJAUC”!

Labdien! Mani sauc Kaspars Graudiņš (24.01.1970. dz. d.), un man šad tad sanāk uzbūvēt “mazliet” nekvalitatīvas mājas. Esmu faktiskais uzņēmuma “Cube House” īpašnieks (adrese: Andrejostas 4a, Rīga, LV-1045). Ja vēlies uzbūvēt ekskluzīvo māju – viendienīti, zvani man tūlīt!

Šis neizsakāmi prasmīgais dīlers-vīlers Jums solīs uzcelt Jūsu sapņu māju. Protams apgalvos, ka ir savas jomas profesionālis ar 20 gadu pieredzi un nemainīgu augstas kvalifikācijas darbinieku brigādi. Ja vēlme ir tikt pie energoefektīvas mājas, kas tērē mazāk par 50kwh/m2 gadā, šaubu nav – arī tādu Graudiņa kungs uzbūvēs. Būvēšanai pat nebūs nepieciešams detalizēts projekts – gan pats projekts, gan būvuzraugs būtu tikai traucēklis Graudiņa radošo izpausmju realizācijai. Specializēta būvniecības izglītības neesamība nekad nav šķērslis, lai būtu guru starp visiem šīs jomas profesionāļiem.

Iespējams, Graudiņa kungam vēsturiski ir bijuši arī veiksmīgi projekti, savukārt mūsu gadījumā par rezultātu var pārliecināties pievienotajās bildēs un būvuzrauga atzinumā, skat. šeit:

Gala secinājums ir šāds: viss, ko ir uzcēlis Kaspars Graudiņš, būs jānojauc!!! Vēl jo vairāk –kad tiek konstatēta problēma un Kasparam Graudiņm ir jāsamaksā kompensācija par nekvalitatīvo būvniecību un sabojāto materiālu, pēkšņi izrādās, ka objektā viņš vispār neesot strādājis un neko par šo projektu nezinot!!!

Nobeigumā novēlēsim Kasparam Graudiņam veiksmīgu tālāko karjeru un “Dievs dod”, lai kāda no viņa būvēm nesabrūk!

Novēlējums citiem, kas vēlas būvēt, – esiet prātīgi un ar šo cilvēku nesdarbojieties.

Ar cieņu,
Diāna

Re: Kaspars Graudiņš Dz.d. 24.01.1970. Nekvalitatīvs būvnieks
Autors: rbm (85.10.211.---)
Datums: 03/09/2015 10:30

Izskatās ka tiešām salaists tūtā, internetā var atrast arī pašu atzinumu no būvuzrauga [www.failiem.lv]

Re: Kaspars Graudiņš Dz.d. 24.01.1970. Nekvalitatīvs būvnieks
Autors: rks (85.10.211.---)
Datums: 03/09/2015 15:13

Tā arī nesapratu, kāds Diānai pretenzijas.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **    **   ******  
  **   **   **     **  **     **   **  **   **    ** 
   ** **    **     **  **     **    ****    **       
    ***     **     **  *********     **     **       
   ** **    **     **  **     **     **     **       
  **   **   **     **  **     **     **     **    ** 
 **     **  ********   **     **     **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727