UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

"GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 08/12/2010 10:12

„GLASKEK” ir BAIGI SLIKTIE „Aluplasta” un „Schuco” profila Logi un Durvis!!!

Uzliku „GLASKEK” ražojuma Aluplast AL-durvis un Schuco PVC-logus savā jaunbūvē – viss ir oficiāli ar visiem līgumiem-čekiem, kopā 10 gab.
Uz to laiku pēc celtnieku ieteikumiem „GLASKEK” logu-durvju kvalitāte bija labākā, kaut gan CENA no dārgākām...

Vasarā beidzot sākām dzīvot savā sapņu mājā, bet sākot ar apkures periodu sākām just baigu diskomfortu no „GLASKEK” logiem un durvīm: naturāli pūš aukstums ne tikai no blīvējumiem caur vērtnēm, bet arī caur savienojumiem logu un durvju profilos !!!

Un galvenais, vissliktākā situācija ir tieši ar Alumīnija logu tipa durvīm – visvairāk pūš aukstums.

Bet viens BET! => „Aluplasta” durvis izmaksāja tikai materiāls ap 800,- LVL/gab. !!!

Es vairs nebrīnos, ka „GLASKEK” logiem un durvīm vietām blīves gumija vērtnei iziet no rāmja vai palika pa īsu (gumijas gali atiet viens no otrā) un tur pūš...
...nebrīnos arī tam, ka meistari sala laikā pie āra gaisa temperatūras no -7 līdz – 15°C brauc 2 NEDĒĻAS, lai to gumiju salabotu...kaut gan es ļoti lūdzu, kā man bērnistabā ir piena bērns (tikai 1 gadiņš) ...

Vienu vakaru, gaidot vairakkārt gaidīto logu meistaru (protams, tā arī nesagaidīju solīto meistaru), apgāju speciāli katram gadījumam visus savus „GLASKEK” logus un durvis un pārliecinājos, kā nav neviena loga vai durvis bez kaut kādiem defektiem !!!
1.Vairāk vai mazāk Pūš aukstums kreisajā vai labajā vai apakšējā pusē logam-durvīm, vai arī vairākās pusēs.
2.Pūš profilu savienojuma vietas kaut kur vērtnei, kaut kur rāmim, kaut kur visām logam vai durvīm.

Es, protams, saprotu, kā kaut kādu daļu varētu mēģināt regulēt – tā būtu manas celtniecības brigādes montāžas palaidums.

Bet, ir viens liels „BET!”

Kad logus un durvis jau vairakkārt regulēja tieši firmas „GLASKEK” meistari un problēma netika atrisināta, tad es vairāk nekā pārliecinājos, ka tas ir rūpnieciskais DEFEKTS visiem logiem un durvīm !!!

Protams, kad nāk meistari, viņi uzreiz uzmēra to līmeni, lai būtu viss 90-grados un kad tie nav, tad pasāka, ka tā ir mana problēma, ka logi uzlikti netaisni...

BET, KUNGI no „GLASKEK” !!!
Vai tad Jūs brīdinājāt KLIENTA Jūsu logu-durvju PIEŅEMŠANAS BRĪDĪ būvlaukumā, lai KLIENTS pats pārbaudītu Jūsu logu-durvju konstrukciju taisnos profilus – kā tie tik tiešām samontēti viens pret vienu un ir ievēroti tie 90-grādi visos leņķos ??? ... Jūsu ražotiem logiem un durvīm NAV DEFEKTU ??? Vai tad tie tik tiešām ir ideāli ?
VISI KLIENTI vienkārši PAĻAUJAS uz Jūsu firmas godīgumu un profesionalitāti !!!

Un kur ir garantija, pat ja paša firma dod 5-GADU GARANTIJU, ka VISS NOTIEK PATIESĪBĀ ?!
„GLASKEK” meistariem ir pārāk daudz visādu atrunas ceļu, kā tā ir mana vaina un mana problēma...

Protams, šādos gadījumos es biju spiests maksāt „GLASKEK” meistariem „uz rokām”, lai meistari pieregulētu...
Starp citu es jau dzirdēju, ka arī pārējiem daudziem KLIENTIEM firmas „Glaskek” uzstādītie logi nav tie labie, kā bija reklamēts un cerēts...kā tie visi pūš ...

Ja tauta visu pieradījuši ciest...pacieš arī šo ... Skumji...

...Šodienas tehnoloģija ar logu-durvju profilu savienojumiem un furnitūru ar tiem visiem ekscentriķiem –aizsardzība pret muļķu montāžas kļūdu- pilnīgi vai vismaz uz 99,9% novērš montāžnieku kļūdas, bet...
...es atkal atkārtojos, tā regulēšana problēmu nerisina... -> „GLASKEK” logi un durvis kā pūta tā arī turpina pūst...
...to pūšanu var labi just stāvot vai sēžot pie logiem un durvīm !!!

Man ir siltās grīdas abos stāvos, bet tieši pie „GLASKEK” AL-durvīm tās ir baigi aukstas. Šeit nevar būt ne runas par nepietiekami silto apkuri – 1.stāvā un 2.stāvā pie vienādiem regulatoru uzstādījumiem 1.stāvā ir +23/+24°C, bet 2.stāvā ir tikai +17/+19°C, pat palielinot regulatoru stāvokli !!!
Man ir kapitāli siltināta māja, naudu uz materiāliem un speciālistiem, kā arī uz profesionālo būvuzraugu nežēloju...pats gandrīz kļuvu par būvinženieri, kad būvēju māju...

Un protams, ka „GLASKEK” logi-durvis vēl raso !!!
Un te nekāda vēdināšana 2-3 reizes dienā nelīdz, kā prasa instrukcijas !
Šeit nevar būt ne runas par jaunbūves paliekošo mitrumu, jo pagājušajā apkures sezonā tas mitrums jau bija izkurināts un kārtīgi vedināts, it īpaši pa šo neparasti karsto vasaru !!!
Jebkurš vēdināšanas speciālists var pateikt, ka pūšot nevienmērīgi no citām pusēm, rodas siltas un aukstas loga puses un to robežas raso...
...kaut gan moderniem logiem un durvīm, izmantojot labākos Eiropas materiālus un tehnoloģijas, nav jāpūš vispār !!!


Problēma ir un es uzskatu ka tā ir liela.

Šo pašu informāciju pāris reizes nosūtīju „GLASKEK” rūpnīcai un atbildes protams tā arī nesagaidīju!



Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Cinitājs par taisnību (62.122.16.---)
Datums: 16/12/2010 20:35

GLASKEK logi un durvis pūš ne pa jokām: gan PVC, gan Aluminija.

Kā sekas: visu laiku slimo mazi bērni mājās ar GLASKEK logiem un durvīm, jo aukstums nāk specīgais!

SECINĀJUMS:

Ja gribat, lai Jūsu bērni nepārtraukti slimo, perciet GLASKEK logus un durvis!...



Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Rx (87.110.192.---)
Datums: 16/12/2010 20:43

Ir šāds fakts: [db.lv]

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: jakobsons (87.110.240.---)
Datums: 16/12/2010 20:56

1. termoaudits, ar defektu fiksāciju ( vajadzēja uztaisīt pirms maksāt naudu par būvdarbiem ),
2. griezies shuco un aluplastā , lai apseko un dod slēdzienu vai logu ražotājfirma ir izpildījusi profila ražotāja norādījumus ražošanas procesam,
3. pārbaudi montāžnieka darbu , arī torti var sačakarēt griežot ar dakšiņu.
(vispār 3 punktu var apmainīt vietām ar otro)
4. pieaicini sertificētu ekspertu, lai būtu papīrs , ko pievienot iesniegumam tiesā,
5. kad nākošreiz būvē, pieaicini sertificētu darbu vadītāju un pakonsultējies ar savu arhitektu , kādi ir dažādu logu plusi un mīnusi.
latvietis vidējais gan pats ir gudrs un par 5 tā punkta padomiem maksāt nav gatavs. rezultāts ir aprakstīts augstāk.
Lai veicas.

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 17/12/2010 15:30

To jakobsons:

1. termoaudīts pa vēlu...

2. par tiem vāciešiem ... teorijā viss ir skaisti...bet fakstiski?,,,man jau bija pieredze ar problēmu ar latviešu dileru, kurš izplatīja citu dargu preci...vairākkārt rakstīju vāciešiem uz rūpnīcu vāciski...atbildes nebija nekādas...tikai laik pa laiku zvanīja tas dilers Latvija ar vārdiem: "Nu ko Jūs no mums gribat? Tieciet galā ar to firmu izplatītāju..." Bet firmas starp citu bija oficiālajā sarakstā, ko dilers izsūtīja pēc lūguma parekomendēt uztīcīgo būvnieku...

3.-4. savus celtniekus pārbaudīju 3-4 reizēs dienā...starp citu aicināju pieredzējošo būvdarbu vadītāju, kuru rekomendēja viens radnieks-celtnieks...

Bet visu paredzēt nevar...diemžel.

Uz šo brīdi nosūtīju jau 4 vēstules "GLASKEK" rūpnīcai Rīgā un Latgalē, bet oficiālās atbildes protams nesagaidīju...

Ko nu vēl runāt par to 5-gadu garantiju...

Šodien zvanīja viena it kā pārstāvis no Latgales rūpnīcas "GLASKEK"...runa bija tādā, ka mēs to nemontējām, pats vainigs...
Uz ko es viņai pateicu, ka manai sievas mātei arī lika "GLASKEK" logus un viņu paši meistāri...un tie arī puš un ne pa jokam!!! Meistari vairākkārt meģināja regulēt un mainīt furnitūru, bet bez jebkādiem rezultātiem!

Bet ko var labot, ja paši "GLASKEK" logi-durvis ir *****?...

Vai tad man nav taisnības?...

Skumji...

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: martinezzzz (212.93.97.---)
Datums: 17/12/2010 16:07

Uz stādīju Glasteks(ja saprotu kad neiet par šo firmu runa) logus un 10 gadus vispār nav problēmas. Varbūt griežaties šinī katorī pēc palīdzības. Varbūt tur nekas traks nav. Ja firma iet uz bankrotu, tad nekā Jūs nedabūsiet.

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: praktiskais latvietis (84.237.215.---)
Datums: 17/12/2010 16:08

A kādas atsauksmes par AILE logiem.
Es pagājušogad saliku visā mājā un sāk parādīties problēmas.
Vietām deformējušies vērtņu profili un gar gumījām pūš garām.
Uzlīmējamie pakešu dalījumi ārpusē sāk atlīmēties.
Montēja viņi paši.
Jāpagaida līdz pavasarim, un varbūt jāraksta pretenzija.
Vai citiem arī šādas problēmas novērotas?

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: jakobsons (87.110.240.---)
Datums: 17/12/2010 18:43

ja nemaksāji kešā , tad ražotājam piegādājot logus vajadzēja izsniegt pavadzīmi + atbilstības deklarāciju. ar šamajiem papīriem prom uz ekspertu kantori, lai taisa ekspertīzi, pēc tam uz patērētāju aizsardzības biroju ( ja pirki kā privātpersona ).
jebkurā gadījumā tev ir 2 gadu garantija konstrukcijām kā tādām , arī kaut būtu montējis pats. protams , ja būsi montāžu veicis atbilstoši ražotāja norādījumiem.( tai skaitā pareizi izbūvējis rāmju atbalsta vietas )
pārdomas vērts ir fakts, ka, dažkārt projektējot ēkas logus un durvis, mākslinieku kungi ( saimnieks pats ) neņem vērā ražotāja rekomendētos konstrukciju gabarītizmērus. tad nu vainīte uz pusēm - 50% māksliniekam ( saimniekam) , 50% ražotājam , kurš tomēr taisa , zinot ,ka pie laba gala tas nevedīs. tāda konstrukcija ņem un nosēžas, sagriežas , un vēji zēģelē kur tīk.
termoaudits tev šobrīd parādīs logu defektus, kurus varēsi bāzt degunā ražotājam.
nezinu kā aluplast, bet schuco LV ir pārstāvis, kura tiešs pienākums ir nodarboties ar šādien jautājumiem. atrodas mārupē, aiz gross auto.
tiem , kas vēlas uzstādīt PVC vai AL logus , vēlams painteresēties no kādas firmas profila tiek ražoti izstrādājumi. komentārus netā var atrast. Konkrētajā gadījumā schuco ir labākie , kas nu mums te pieejami.
Tālākas konsultācijas netā nav iespējamas , jo tām līdzi nāk profesionālā atbildība ,kurai protams ir kaut kāda cena. Vislabāk griezies pie sava arhitekta un būvuzrauga,lai tas sniedz savu redzējumu par situāciju.

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Ess (212.93.97.---)
Datums: 17/12/2010 20:17

Atbildi nesalņēmi jo visticamāk rakstiji latviski, neviens nesaprata ( drīzāk nevēlējās saprast) konkrētais krievu kantoris. Kādreiz blakus viņiem strādāju, vieni vienīgi krievi tur strādā, kuri latviski nje bum bum. Cik zinu tad vinjiem njefiha arī nemaksāja. Un ko tad var gaidīt? Par furnitūru nav runas, jo cik zinu viņi strādāja ar rehau vacu profiliem, bet ja tas tiek darīts ar līkām rokām vai nevēlēšanos nekas labs tur nevar sanākt.

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 21/12/2010 09:48

Vēstures turpinājums:

Vakar pie manis bija logu meistars no citas firmas, kurš apsekoja visus "GLASKEK" ražojuma PVC logus un Aluminija durvis.
Vienīgais kur es pats kļudījos, ir tas, ka aluminija durvis-logi ir "Reyners" ražojuma ieskaitot profilu un furnitūru... nez kāpēc es biju domājis, ka profils ir "Aluplast"...bišķiņ sajaucu profila ražotāju...

Meistars konstatēja sekojošos "GLASKEK" ražojuma defektus-trūkumus:
1. PVC logiem ar Schuco profilu medz lobities nedaudz pats karkass, tāpēc var pūst dažās vietās, pat piespiežot regulējošos ekscentrikus. Risinājums - jāliek klāt papildus piespiešanas ekscentriks pūšamā vietā.

2. Šurp turp varētu nomainīt pašu gumiju PVC logiem, jo sacietēja un palaiž aukstumu - gumijas defekts.

3. Aluminija "Reyners" logu tipa durvīm ir būtiskā vaina - pašam rāmim stūru savienojošā gumija "sturītis" lobīta-salocīta pretējā no vērtnes virzienā - tāpēc arī pūš! Jāmaina visos durvis šos resnas galvenās gumijas sturīšus!

4. Viens defekta Aluminija "Reyners" durvis ir ar visu salocīto rāmi - rāmja augša un apakša salobijas uz āru! Vienīgā izeja - meģināt salocīt pašu vērtni, lai dabūtu to pašu locījumu! Diemžel šo pasākumu varētu veikt tikai siltajā vasaras laikā, jo tas ir laikietilpīgais process...
Šis durvis man iziet uz terasu, tāpēc ir duvju tipa, nevis logu aizvēršanas tipa - tas ir ar rokturiem abās pusēs un nav tā kā logiem 6-punktos aizveršana. Meistars piedāvāja papildināt centrālo rkotura slēdzeni ar 3-punktu slēdzeni.

Šeit es aprakstīju būtiskākos defektus "GLASKEK" RAŽOJUMA PVC "Schuco" profila logiem un "Reyners" profila aluminija durvīm, bet ir protams vēl...


Tā kā es negribu vairāk tērēt savus nervus uz SIA "LAPIDEM" (Rīgā) un SIA "GLASKEK Largale" (Daugavpils), kuri ražo un pārdod šos sūdīgus "GLASKEK" logus un durvis,
jo līdz šim nedabūju nevienu oficiālo atbildi par savām 4 vēstulēm,
meģinu labot, ko var ar citu meistaru palīdzību...

Diemžel, lai paveiktu šos visus pasākumus, ir jāpasūta visi nepieciešamie materiāli - blīvgumijas, furnitūra utt. un tas ir iespējams tikai pēc Jauna Gada...

Tāda ir rūgta pieredze ar šo "GLASKEK"...nemaz nerunājot par to, ka mana meita jau divas reizes saslima, jo gultiņa atrodas pie aluminija logu tipa durvīm, kurš šaumīgi pūš...

Ja gribat pazaudēt ne tikai savu naudu, bet arī veselību,
pērciet "GLASKEK" logus un durvis!



Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 21/12/2010 11:16

Šo pašu informāciju nosūtīju arī Logu un Durvju asociācijai, jo dzirdēju, ka "GLASKEK" ražotājs esot šajā organizācijā.

Bet pagaidām atbildes nesaņēmu...

Re: "GLASKEK" = LIELAS PROBLEMAS !!!
Autors: Garamgājējs (---.gov.lv)
Datums: 28/12/2010 15:15

Starp citu, stingri rekomendēju visiem, kuri meklē sev logu-durvju firmu, sākumā pameklēt kaut vai e-netā meklētājā, piemēram, google.lv - informāciju par piedāvāto preci.

PIEMĒRAM, manā gadījumā:

- atsauksmes par GLASKEK;

- sudzības par GLASKEK.


Ar cieņu
Garagājējs



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********    ******  
 **     **   **  **   **     **  **     **  **    ** 
 **     **    ****    **     **  **     **  **       
 **     **     **     ********   **     **  **       
  **   **      **     **         **     **  **       
   ** **       **     **         **     **  **    ** 
    ***        **     **         ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727