UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

"Krassky" salonam - fuuuuiiii
Autors: DR (87.110.155.---)
Datums: 23/02/2010 12:47

Sveiki visiem!

Veelos visu briidinaat un informeet par petiekami vienaldziigu un bezatbildiigu attieksmi pret klientiem salonaa "Krassky"..

Iegaadaajos fliizes pa 20ls/m2, tagad kad saakaam fliizeet izradas ka kastees ir dazzaadu izmeeru fliizes nobiides ir par 3mm, tad kad sazvaniijos ar paardeveeju un pazinnoju, ka man ir dazzaada izmeera fliizes, un ka viena siena nofliizeeta, ko man tagad dariit??

Atbilde, bij - vajag likt krustinnus lielaaka izmeera,bet tas jau nekas ka man viena siena nofliizeeta:) un taa ir ar fliizeem kuraam ir nesliipeetas malas, ka esot vajadzeejis pirk fliizes ar sliipeetaam malaam, un taas maksaa 40ls/m2.

Nu taada nekauniiba, esmu stipri viilies, tas noziimee ka 20ls/m2, ir kaa 0.20Ls, jo taa tacc nav nauda...sviests...

Gribu visiem ieteikt - peerciet fliizes citur, tikai ne salonaa "Krassky", citaadi buus jaaliek krustinni dazzaada izmeera:)vai arii jaapeerk fliizes pa 40Ls/m2:)..

Lai veicas!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********    ******    **    **   ******  
 **    **  **     **  **    **    **  **   **    ** 
     **    **     **  **           ****    **       
    **     **     **  **   ****     **     **       
   **      **     **  **    **      **     **       
   **      **     **  **    **      **     **    ** 
   **      ********    ******       **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727