UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

līvānu mājas skurstenis
Autors: ugus (78.84.57.---)
Datums: 16/06/2009 23:05

sveiki..līvānu mājai ir nomainīts jumts,bet skurstenis ir palicis vecais!!!vai var vinam vilkt apmetumu ar stūrisiem virsū ,un pēc tam krāsot?mājai ir ranila jumts!!vai ir kaadi labāki risinājumi???





paldies

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 17/06/2009 08:48

Ja "stūrīši" nav degtspējīgi (plastmasas), kāpēc ne.

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 17/06/2009 10:18

Man tieši tā arī ir izdarīts, bet skandināvi tā nekad nedara - viņi, piemēram, liek skurstenim ārējā daļā skārda cepuri no tāda paša materiāla kā jumts. Smuki izskatās un droši arī. Pie mums gan kad pašam lika jumtu prasīju Ruukki, vai viņi ko tādu piedāvā - nu ko jūs, protams nē. Schiedel pārstāvias protams, arī nē. Apmetu un nokrāsoju ar silikātkrāsu baltu.

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: ugus (78.84.57.---)
Datums: 17/06/2009 10:32

doma likt sturishus metaala un apmetumam pa vidu taadu metalisku sietu...labi paldies par ieteikumu?:)

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 17/06/2009 13:22

A kam tie stūrīši? Manuprāt robs klasiska apmetuma stūrī izskatās labāk par tādu, no kura rēgojas laukā salocīts bleķis..
Es skursteņa vieglbetona daļu metu ar stiklašķiedras armatūru saturošo Serpo-414, uz laiku pieliekot vadulas no koka.

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 17/06/2009 14:32

Man ar nekādu stūrīšu nav, stūrīšus jāliek vietās, kur notiek satiksme - pie durvīm, ārējos stūros istabās, kur bieži staigā utt. Tu taču gar to skursteni nerīvēsies, līdz ar to atkrist gabalam tieši no stūra nav nekādu iespēju. Man ir apmests ar parasto līmjavu no Sakreta.

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: Didims (78.84.145.---)
Datums: 18/06/2009 07:03

Man pie vecākiem ar reizi Līvānu mājas betona skurstenim uzlikām bleķa jumtu un ar to pašu bleķi apšuvām arī skursteni - uz metāla dībeļiem pieskrūvēja U-veida ausis, tālāk metāla profilus, pa virsu bleķi un pa malām stūrīšus.
Vienīgs augšpuse man nelikās tik pārliecinoša, jo tika aizziesta ar karstumizturīgo mastiku, man būtu prasījies vēl bleķa jumtiņš.

Re: līvānu mājas skurstenis
Autors: Zinaida (80.90.27.---)
Datums: 22/06/2018 17:09

Sveiki! Līvānu tipa mājām
skursteni var remontēt vai jāmaina jauns???
Gribētu dzirdēt atsauksmes, kam ir bijušas tādas problēmas. Mājai jau ir 35 gadi, kurinām ar malku un oglēm, jumts pie skursteņa sāka kūpēt, vai ir labojams.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **      **  **     **  **     ** 
 **        **     **  **  **  **  **     **  ***   *** 
 **        **     **  **  **  **  **     **  **** **** 
 ******     ********  **  **  **  *********  ** *** ** 
 **               **  **  **  **  **     **  **     ** 
 **        **     **  **  **  **  **     **  **     ** 
 ********   *******    ***  ***   **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727