UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 5 no 7
Re: ekovate vai akmens vate
Autors: oj (85.15.241.---)
Datums: 17/06/2010 15:22

Didimam secinājumi pilnīgi pareizi.

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: ON (85.254.8.---)
Datums: 19/03/2013 15:07

Nu un kā ar ekovates kaitīgo ietekmi uz veselību? Cik saprotu, dzīvojot ar ekovati nosiltinātā mājā var gadīties, ka pēcnācējus var nesagaidīt un Latvijas demogrāfija arvien dziļākā bedre.

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: Vienstāvs (212.93.96.---)
Datums: 19/03/2013 15:34

Padomju laikā ar borskābi mazgāja bērnu autiņus utt. Vai netiek jaukts bors un broms?
[www.google.lv]
Kaimiņi savukārt pēc 1. ziemas atrada ekovates bērumā uz pārseguma 2 peļu alas...

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: khe (46.109.173.---)
Datums: 19/03/2013 16:50

Tās laikam bija pēdējās ko nabaga peļu pāris taisīja... :)

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: rbb (62.84.18.---)
Datums: 19/03/2013 16:54

Ekovates vietā var izmantot arī kaņepju vati

[building.lv]ēm-atdzimst-latvija

Daudziem materiāliem ir savi +un - vertejiet paši

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
[www.1tv.ru]

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: AndrisZ (81.198.7.---)
Datums: 19/03/2013 17:37

Abi materiāli ir labi, katram sava vieta un savs laiks. Ekovate ir piemērotāka (salīdzinot ar beramajām akmens un minerālvatēm) vertikālās konstrukcijās - kā sienās. Akmens un minerālvate labāka bēniņos un dažādiem pārsegumiem, turklāt daudz lētāka.

Vairāk informācija - www.siltumsaimnieks.lv

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: ON (85.254.8.---)
Datums: 20/03/2013 11:17

Ar ekovati mani uztrauc šis fakts-[www.vi.gov.lv]

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: Vienstāvs (212.93.96.---)
Datums: 20/03/2013 11:59

Konkrēto regulu varbūt var mest pie citām Jevropas un vietējo vezumam-pa-priekšu skrējošo ierēdņu sazvērestībām pret čaklo un ilgtspējīgo latviešu tautu, piemēram:
[gmo.lv]
Arī metāla gruntis uz ūdens bāzes pēc maniem novērojumiem ir parodija.
Ja borskābe ir kaitīga, bet boraks - nē, tad pašu lietojumiem (ekovati gan mēs paši nejaucam) var lietot pēdējo. Prettrupes iedarbība abiem esot apmēram vienāda.

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: ON (85.254.8.---)
Datums: 20/03/2013 13:06

Cik atminos, tad boraks lielā mērā ir tas pats bors, kas nesadalās un iekļūstot ķermenī var izraisīt nieru darbības traucējumus.
Saprotams, ka arī minerālvate mani neuzrunā. Akmens vates sastāvs ar nav pats ekoloģiskākais........

Vēlos tik saprast kurš no siltinājuma materiāliem būtu piemērotākais koka karkasenes siltināšanai.
Svarīgi, lai bērnam ar tendenci uz astmu nebūtu saasinajumu un arī visādi citādi pēc gadiem nebūtu jānožēlo izvēle.

Kas ir ar to kaņepju vati? Arī beramā veidā? Kas sastāvā?Kāda siltumnoturība salīdzinot ar iepriekšpieminētām?

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: Vienstāvs (212.93.96.---)
Datums: 20/03/2013 13:49

Kaņepju vate (esmu redzējis plāksnēs, bet gan jau ir arī citi veidi), ja to kā ekskluzīvu materiālu ieved no Vācijas un tikai viena firma Latvijā tirgo, nevarētu būt lēta. Lasīju, ka ražojot arī Lietuvā, bet sīkāk neesmu interesējies. Ja sāks ražot Krāslavā un varēs dabūt, apejot lielveikalus vai firmas, cenai nevajadzētu būt lielai.
Kokšķiedru plāksnes mēdz būt mīkstākas un biezākas (5 cm un vairāk) par Isoplaat. Ekovates maiss ASV, kā te nesen minēja, maksājot 4 USD. Pie mums, vairs neatceros, cik, bet krietni vairāk. No siltumnoturības diez vai jebkas var būt labāks par strukturētām papīra šūnām, nevis haotiskām mīkstām pikām. Es sev siltināju ar gofrētā kartona un ruļļu papīra slāņiem, pa starpai ieberot mazliet kaļķa. Iespējams, ka peles to var apgūt. Kaimiņi krietni sacepās par alām ekovatē, un es nezināju neko citu viņiem atbildēt, kā to, ka vairums saražotās ekovates, visticamāk, vēl nav peļu apēsta un gan Vācijā, gan Somijā peļu noteikti netrūkst.

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: Aigaritto (159.148.21.---)
Datums: 20/03/2013 13:54

Tas ko publicēja RBB man viedoklis ir ka tie ir "pasutijuma raidijumi" Es domaju tādus pašus brīnus varētu uzfilmēt gan par kaņepju vati, gan Kokšķiedras plātnem un vēl sazin ko super ekaloģisko !
Tas no serijas Iedodiet mums cilveku mes vinam pieklesim pantu par kuru vinu iesedinat :)



Sogad biju izstādē un atkal pārliecinājos kā cilveki kaka viens otra dvēselē!

Pieejot pie Vides tehnikas stend man boreja ka ekovate ir super ka ja izvelas starp ekovati un beramo salidzinajums ir tads ka Eko vati vajag 30 cm un taja pasha laika paroc berama ir vajadziga 50 cm lai sasniegtu to pashu rezultatu !


Kalo buve(spiež uz Paroc beramo Vati) atkal dziedaja dzismas par Boraku un Bromu laikam ne nemaldos ta tos zverus sauc...un vel par ar laiku pustosho eko vati jo tas tak papirs


Un del shitadiem kraniem nevar neko saprast un lidz shai baltai dienai neesmu nolemis vai Beninos pust ekovati vai Beramo vati

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: Vienstāvs (212.93.96.---)
Datums: 20/03/2013 13:54

Neesmu pulmonologs, bet, cik lasīts, viens no populārākajiem astmas ierosinātājiem esot melnā pelējuma sporas, kas plaušās sākot dīgt. Savukārt pelējuma un citu sēņu viens no efektīvākajiem profilakses pasākumiem ir sausums, un to jāspēj nodrošināt pareizi izveidotai konstrukcijai no gandrīz jebkura materiāla. Būvē no salmiem:
[salmiunmali.lv]

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: ...... (46.109.144.---)
Datums: 20/03/2013 15:54

specifiska lieta- astmas problēmas. vai domestos tualetēs, vai šampūni bezblaugznu, vai trauku mazgājamie līdzekļi neveido to astmu bērniem? ja nē, būs jādzīvo pēc daktera norādījumiem. bet biežāk vaina ir vecākos, kuri grib savas atvases turēt sterilos apstākļos. un topka sakarā, nevis jādomā par vati, bet par savu bērnu.

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: Bobis Marlejs (193.178.150.---)
Datums: 20/03/2013 16:25

A ja ar kaņepju vati māju slitina, tad nav tā, ka mājā dzīvojot vislaik ķiķināt gribās? :)

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 20/03/2013 16:38

Bobis Marlejs Wrote:
-------------------------------------------------------
> A ja ar kaņepju vati māju slitina, tad nav tā,
> ka mājā dzīvojot vislaik ķiķināt gribās? :)


Tājās ķinepēs no kuras taisa vati.. ir ap 0,5% intresantās vielas:
tajās ķinepēs kuras Tu vēlies ir diezgan vairāk :) tā kā tie plānotie ķinepju lauki nekādu labumu pīpētājiem nedos :)

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 20/03/2013 16:39

bļin kaņepes nevis ķinepes :)
es jau laikam esmu tajā Tavā mājā uzturējies ka tādas auzas rakstu :)

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: DsKs (80.232.252.---)
Datums: 20/03/2013 16:40

normala shema ... importe kanepi ka siltumizolacijas materialu ...

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: aae (87.246.174.---)
Datums: 20/03/2013 16:54

Katrā gadījumā, arī esmu redzējis ekovates risinājumu, kur pa alām aktīvi peles tusē. Tātad nav nemaz tik kaitīga tā ekovate :)

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: GirtsL (77.38.175.---)
Datums: 20/03/2013 17:35

Aigaritto

Arī man izstādē gadijās dzirdēt visai līdzīgus stāstus par konkurentiem no eko un beramās vates tirgoņiem. Viens otru noliek un slavē tikai savu produktu. Ne visai pieklājīgi biznesa paņēmieni.
Biju nolēmis pūst ekovati, dēļ tās mitruma absorcijas/ uzsūktspējas un atkal atdošanas/izžūšanas.
Tādēļ uzliku melnajiem griestiem armēto kartonu.
Tas pats iepriekš minētais tirgonis Kalo-būve, manas domas apgrieza ar kājām, iesakot tikai beramo akmens vati izmantot. Tagad esmu dilemas priekšā, bet tāpat neko nemainīšu, jo beramai vajag taču plēves tvaika barjeru.

Re: ekovate vai akmens vate
Autors: AndrisZ (81.198.7.---)
Datums: 20/03/2013 18:08

aae Wrote:
-------------------------------------------------------
> Katrā gadījumā, arī esmu redzējis ekovates
> risinājumu, kur pa alām aktīvi peles tusē.
> Tātad nav nemaz tik kaitīga tā ekovate :)

Peles ekovatē un citi insekti parādās tikai pēc pāris gadiem, kad ķīmija novalkājusies. Cits stāsts ir ar Latvijā ražoto produkciju, kur (tas ir tikai baumu līmenī, tā kā nevajadzēto to ņemt par konstanti) makulatūrai liek klāt grāmatas - apjomam. Kā jau mēs visi zinām, grāmtās ir krīts, kas itin labi neitralizē borskābi. Tas par pelēm.

Žurkas dzīvos jebkurā vidē, kur vien ir ko ēst. Tādēļ, kā es vienmēr saku klientiem: "ja jums mājās ir žurkas, iespējams siltumizolācija nav jūsu pirmā problēma".

Ekovate ir labs materiāls, taču tās ražotāji ir tik daudz, ka man kā pakalpojuma un materiāla pārdevējam rodas problēmas ticēt katraqi rūpnīcai, kas izdomājusi kaut kādas savas sertifikācijas. Ej nu izķer, kurš ir blefs un kurš normāls materiāls. Tāpat jau reāli to var noskaidrot tikai pāris gadus pēc iestrādes.

www.siltumsaimnieks.lv

Pašreizējā: 5 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **  ********   **    **   *******  
 **     **  **  **  **  **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **    ****    **     ** 
 *********  **  **  **  ********      **      ******** 
 **     **  **  **  **  **            **            ** 
 **     **  **  **  **  **            **     **     ** 
 **     **   ***  ***   **            **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727