UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Iebūvējamais WC
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 26/12/2018 16:58

Jau pirms daudziem gadiem inženieri izdomajusi iebūvejamo sistemu.Bet latvietis grib būt gudraks un viņam tā nav labi, ņems kaut ko parbūvet, sačakarēs kaut ko, un tad būs labi...Pirmo tadu podu uzliku kadus 10 gadus atpakal, nekas vel netek. Pēc tam ir vel vairaki likti, drīz arī sev liksu.Nekad nav bijusi doma tur kaut ko partaisi Tad jau nekadas apkures un ūdens trubas ari nevar nekur sienā paslēpt. A ja nu kaut kad kaut kas notiek...Paranoja kaut kada. Liec to sistemu kada vina ir un aimirsti par viņu...Tiesa, nav bijusi darīšana ar ķīniesu radītajiem brīnumiem, par tiem neko pateikt gan nevaru.Un ja runa par Henko veidīgajiem...Nevajag viņus parvilkt, tad nekas netecēs.Un par presejamiem savienojumiem vispar nekadu problemu....Un tas no diezgan daudzu gadu pieredzes.Nevis no serijas-viena tante teica.

Re: Iebūvējamais WC
Autors: DjCowboyLAT (62.85.54.---)
Datums: 26/12/2018 19:40

Arejo galu pako ar pakulaam un skruvee galu virsuu, kuru nu trubu sistemu izmanto.
Ja tecees shis savienojums, tad tecees jebkursh peec buutiibas.
Esmu vairakus gan kjinieshus, gan mistiskus polju monteejis. Dazhiem es par raami liktu jautaajumu ziimi, bet savienojumos vinji nearko neatshkjiras.
Kaada tad ir ideja kautko paartaisiit? Vai to uudens ievadu esi jebkad redzeejis?
Tas metaala gabals pa vidu ir tieshi ieshejam mainamam ventiilam domaats...

Re: Iebūvējamais WC
Autors: audixtr (78.84.19.---)
Datums: 27/12/2018 00:28

Es redzeju, ka tur tam ievadam kas stiprinàs korpusà, no ārpuses ir ārējā vītne, tātad skrūvejas virsū, bet tam savienojumam nekad netiksi klāt, un ja sāks kādreiz tecēt, to arī ilgi nevarēs pamanīt, tad tur ir jābūt milzīgai peļķei, lai kaut ko pamanītu. Doma ir ar kausējamo cauruli, uztaisīt tā, lai savienojumam varētu tikt klāt no iekšpuses.

Re: Iebūvējamais WC
Autors: soseds2 (77.219.4.---)
Datums: 27/12/2018 00:56

Bez pakulām ir vēl līme

Re: Iebūvējamais WC
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 27/12/2018 09:24

audixtr Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es redzeju, ka tur tam ievadam kas stiprinàs
> korpusà, no ārpuses ir ārējā vītne, tātad
> skrūvejas virsū, bet tam savienojumam nekad
> netiksi klāt, un ja sāks kādreiz tecēt, to
> arī ilgi nevarēs pamanīt, tad tur ir jābūt
> milzīgai peļķei, lai kaut ko pamanītu. Doma ir
> ar kausējamo cauruli, uztaisīt tā, lai
> savienojumam varētu tikt klāt no iekšpuses.

Es tik nevaru saprast, kapec Tu doma ka tur kaut kam jatek? Ja savienojums kartīgi nopakots, tad nekad tur nekas netecēs...Bet izskatas jau ka esi ieņēmis galvā domu partaisīt.Tad ko vairs prasi padomu- ņem un taisi kolchozu....

Re: Iebūvējamais WC
Autors: audixtr (78.84.1.---)
Datums: 27/12/2018 10:08

Man liekas, jeb kuram normālam santehniķim gribas izvairīties no savienojumiem, kuriem nekad dzīvē netiks klāt, jo savienojums ir savienojums un paaugstināts risks, tecēšanas iespējamībai, tāpēc liekus savienojumus nekur netaisa

Re: Iebūvējamais WC
Autors: Jampadracis (neīstais) (159.148.94.---)
Datums: 27/12/2018 10:47

Es arī noraustījos, vairāk tāpēc, ka tas savienojums par, kuru te uztraucas, ir no kautkāda mīksta metāla (misiņa laikam). Sapakoju ar pakulām un pievilku ar rokām. Ja vilktu ar atslēgu, tad vilktu, vilktu, vilktu... tāds man viņš palika ta ne īsti pievilkts, nekas netecēja, bet iemūrēt bez tikšanas klāt tomēr noraustījos. Pretī šim savienojumam ieliku 20x20 cm revīzijas lūciņu. Man flīzes baltas, lūciņa balta - acīs nekrīt. Bet vakts, ka neku citur tādas revīzijas lūciņas nēsmu redzējis :D

Re: Iebūvējamais WC
Autors: audixtr (78.84.1.---)
Datums: 27/12/2018 11:06

Vismaz viens cilvēks padomā, ne tikai par šodienu, un par sekām

Re: Iebūvējamais WC
Autors: ETT (85.254.147.---)
Datums: 27/12/2018 13:03

Baidīties vilku - uz mežu neiet. Tad nav ko likt kaut ko iebūvējamu...

Re: Iebūvējamais WC
Autors: soseds2 (77.219.7.---)
Datums: 06/01/2019 13:27

Esmu salicis vismaz 30 iebūvējamos podus un ne reizi nav nekas tecējis tur iekšā. Pēc poda rāmja ražotāja instrukcijas ir paredzēts skrūvējams savienojums tur iekšā sienā. Tie kas raustās par tecēšanu, tiem arī parasti tek!

Re: Iebūvējamais WC
Autors: Misters (81.233.203.---)
Datums: 09/03/2019 15:31

Amatieru cepiens. Protams, ka skrūvējamos savienojumus nedrīkst likt sienā. Caurule tiek ievilkta skalojamā kastē un tur arī atrodas skrūvējamais savienojums kuram var tikt klāt jebkurā laikā caur skalojamās pogas vāku, kas reizē arī ir revīzijas lūka, tam arī tā ir domāta. Caur to nepieciešamības gadījumā var nomainīt ar visas skalojamās kastes iekšas. Velosipēds jau sen ir izdomāts. Bet te- līme, revīzijas lūka flīzēs un kas tik ne :D

Re: Iebūvējamais WC
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 09/03/2019 17:25

Piekrītu sosedam...Misters jau ar šķūningu piedavā. Nesaprotu, kamdel visi grib būt gudraki par razotajiem.

Re: Iebūvējamais WC
Autors: Misters (81.233.203.---)
Datums: 09/03/2019 19:18

Normālas firmas podiem kā Svedbergs, Gustavsbergs vai Kohler ir norādīts, ka skrūvējamam savienojumam jāatrodas tikai un vienīgi skalojamās kastes iekšpusē, citu firmu podiem (pārsvarā dienvidu valstu ražojumiem, kurās ūdensdrošību neregulē būvniecības likums, kā tas ir skandināvijā) ir norādīts, ka var savienojums būt arī ārpus kastes), bet galvenā atšķirība meistaram no rāceņa ir veselais saprāts, sava galva uz pleciem un radošums lai pieņemtu pareizāko un saprātīgāko lēmumu. Par cik LV būvniecības likumā par to nekas nav teikts, tad pofigistiski katrs var darīt kā grib :)

Re: Iebūvējamais WC
Autors: audi-xtr (46.109.78.---)
Datums: 10/03/2019 15:37

Sveiki vēlreiz, skatos tēma tiek turpināta, man bija Geberit, paklausot šeit visādus gudriniekus- latvietis ies un izdarīs pa savam un visu sačakarēs, uzliku no ārpuses, kā tas oriģināli ir paredzēts. Piekrītu varēja ievilkt iekšā un tur savienot! Bet tas tā, man bija jāliek handsgrohe ibox, sienā, un tur bija 4 tādi savienojumi, kuri jāapglabā, tā kà es vairs par tādām lietām neuztraucos. Vienkārši visu savieno, palaid ūdeni, ja nevienas pilītes nav pāris dienu laikā, tad var taisīt visas sienas ciet, un viss!

Re: Iebūvējamais WC
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 10/03/2019 16:51

Šodien intereses pēc paskatijos 4 dazadu rezotaju iebūvejamos rāmjus ar skalojamam kastem.Nevienam netika piedavata iespeja pievienoties skalojamas kastes iekspuse. Ok, nebija jau gustavsbergi...bet tomer.Un ir jau dažadi laika gaita uzstaditi, nevienam instrukcija neesmu redzejis tekstu ka būtu kaut kas jaķimiko....Ir paredzetās pievienojuma vietas un viss...Un visiem bijis tikai ārpuse iespejams pievienoties..

Re: Iebūvējamais WC
Autors: Mairis (212.3.194.---)
Datums: 10/03/2019 17:03

agrais Wrote:
-------------------------------------------------------
> Šodien intereses pēc paskatijos 4 dazadu
> rezotaju iebūvejamos rāmjus ar skalojamam
> kastem.Nevienam netika piedavata iespeja
> pievienoties skalojamas kastes iekspuse. Ok,
> nebija jau gustavsbergi...bet tomer.Un ir jau
> dažadi laika gaita uzstaditi, nevienam
> instrukcija neesmu redzejis tekstu ka būtu kaut
> kas jaķimiko....Ir paredzetās pievienojuma
> vietas un viss...Un visiem bijis tikai ārpuse
> iespejams pievienoties..


Tece ražotajiem ir iekšpusē.
Arī pogu izvēle ir liela tieši tece rāmjiem.

Re: Iebūvējamais WC
Autors: VW (83.136.136.---)
Datums: 21/03/2019 14:32

Kam ir jāpievērš uzmanību izvēloties šādus podus? Vai pietiek, ka rāmis ir GROHE un pats pods pēc saviem ieskatiem un gaumes?

Cik liela nozīme ir tai sienas trokšņa blīvei, kura samazinot troksni, jautājums kādu tieši troksni? :)

Vai šim modelim ir kas tāds, kāpēc tas nebūtu ok - [220.lv]

Cik saprotu, tad rāmja augstums, var būt tāds, kādu vēlās, pie nosacījuma, ka rāmim ir stabila pamatne? Jautāju, jo vēlos lai zem piestiprinātā poda būtu ~12cm, lai IRobots var visu vannas istabu labi uzmazgāt un visur tikt klāt ;)

Re: Iebūvējamais WC
Autors: VW (83.136.136.---)
Datums: 25/03/2019 12:28

Kādam ir bijusi pieredze ar šādu -

[www.sanel.lv]

Re: Iebūvējamais WC
Autors: ints45 (91.105.1.---)
Datums: 27/03/2019 18:22

Šis jau neiznes autora prasību par 12 cm no grīdas. Domāju, ka ar tik lielu augstumu no grīdas būs grūti atrast.

Re: Iebūvējamais WC
Autors: Misters (81.233.203.---)
Datums: 27/03/2019 18:58

Uzstādot podu standarta augstumā 12cm zem tā nekad nebūs, bet tehniski jau to var uzlikt jebkādā augstumā, galvenais lai nebūtu jāpalecas apsēžoties. Ar podu pēc saviem ieskatiem uz normālas firmas rāmja var sanākt dažādi- reiz gadījās tāds poļu brīnums, kuram nolaižot ūdeni visa grīda ap to bija slapja, ūdens šļakstījās pāri malām :D

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **      **  **    **  **     ** 
 **     **  ***   ***  **  **  **   **  **    **   **  
 **     **  **** ****  **  **  **    ****      ** **   
 ********   ** *** **  **  **  **     **        ***    
 **         **     **  **  **  **     **       ** **   
 **         **     **  **  **  **     **      **   **  
 **         **     **   ***  ***      **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727