UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Tvaika tīrītājs
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 16/03/2019 08:33

Sveiki visiem! Man tada lieta- drizumā parvaksu konditorijas cehu uz citu telpu. Tur jau agrak ari bijusi tada ceptuve. Bet visas sienas un griesti pamatīgi jatīra. Sienas flīzetas,griesti profiletās metala loksnes. varetu mazgat ar aukstspiediena aparatu, bet parāk daudz slapjuma. Esmu izdomajis ka varetu izmantot Karcher SC 5 tvaika mazgātaju. Itka jau laba lieta. Varbūt kādam ir kada pieredze ar šadu uzparikti? negribas pa tukso naudu izmest, varbūt neka jēga nav...

Re: Tvaika tīrītājs
Autors: bezvārdis (78.84.128.---)
Datums: 16/03/2019 08:43

Paņem nomā kādu līdzīgu aparātu un pamēģini.

[www.google.com]īrītājs+noma

Re: Tvaika tīrītājs
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 16/03/2019 09:03

Tads variants tiek izskatīts...Bet man ligums ar Ramirentu, viņiem te uz vietas nav, un vel viņiem ir tvaika putekļu sucejs- gan tirot, gan sucot...Nu tas man īsti nav piemerots.

Re: Tvaika tīrītājs
Autors: filja (212.3.193.---)
Datums: 16/03/2019 11:55

Ko Jus gribat teikt ar to ,ka Jums līgums ar Ramirentu???Ka nevarat meklēt citu vietu kur izīrēt vajadzīgo iekārtu?vai vienkārši lielaties,ka Jums līgums ar Ramirentu:))))

Re: Tvaika tīrītājs
Autors: ETT (62.85.10.---)
Datums: 16/03/2019 13:53

Pieredze rāda, ka lietojot tikai tvaika tīrītāju, iespējams notīrīt tikai salīdzinoši svaigus vai arī nebūtiskus netīrumus. Nopietnākiem gadījumiem tomēr nāksies lietot gan ķīmiju, gan berzi. Nav gan bijis lietots C5, bet C3 ir pamocīts pietiekoši. Tehniskie dati nemaz tik daudz neatšķirās. Taču, lietojot kompleksi ar citiem tīrīšanas veidiem, tvaika tīrītājs noteikti atvieglo procesu, it sevišķi flīžu šuvēm un šaurās vietās.

Re: Tvaika tīrītājs
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 16/03/2019 18:01

Lielos ka man līgums ar Ramirentu....nu vajag ar iedomaties ko tadu... Ir jau ari citi nomas punkti, bet negribu ķēpaties ar drošības naudam, negribu ari 22 eiro maksat lai tikai pameginatu...Šodien no paziņas dabuju tadu nelielu, čaiņika tipa aparatu. Pamēginaju- viss notiek.Protams, vajag lielaku un jaudīgaku aparatu, bet vismaz tagad saprotu ko no tvaika varu gaidit. Un drosi vien ka ķimija arī būs jāņem talka...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  ********  **     ** 
 **     **  ***   **  **     **     **     **     ** 
 **     **  ****  **  **     **     **     **     ** 
 **     **  ** ** **  *********     **     ********* 
  **   **   **  ****  **     **     **     **     ** 
   ** **    **   ***  **     **     **     **     ** 
    ***     **    **  **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727