UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: specs (80.254.218.---)
Datums: 01/03/2019 09:41

Faktiski tādā projektā ir iekļauti visi kompromisi, kurus būtu vērts pieciest, ja tas atrastos pilsētas centrā. Bet te jābrauc uz pilsētas pašu nomali, lai nebūtu kur atstāt auto ne pašam, ne ciemiņiem, kā arī jāspiežas paša dzīvokļa šaurībā. Piekam šāda projekta vērtība pēc gadiem 10-15, kad tas iekļausies Pļavnieku vidē, ir jautājums, pretstatā centra dzīvokļa vērtībai.
Bet kuram gan mūsdienās ir spēja loģiski spriest...

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: IvarsB (213.226.141.---)
Datums: 01/03/2019 09:56

Ļoti loģisks spriedums. Vērtība ir un bija centrs. Visdrizak ari būs.

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: arre (195.13.229.---)
Datums: 01/03/2019 09:58

v_t Wrote:
-------------------------------------------------------
> a, vispār, priekš kā vajadzīgi jauni
> dzīvokļi?:
> [lv.wikipedia.org]
> 1fija

It kā demogrāfijas cipari ir bēdīgi. Bet tas nav noteicošais faktors, jo tikpat bēdīgi cipari ir par dzīvojamo platību uz vienu dvēseli. Pētījums: Latvijā cilvēki dzīvo par trešdaļu mazākos mājokļos nekā vidēji Eiropā [nra.lv]

Šobrīd liekas neticami, bet mani attāli radinieki savulaik dzīvoja 9 cilvēki 2 istabu dzīvoklī Āgenskalnā (vecvecāki, vecāki un 5 bērni). Esot bijis, ka savas privātās lietas jāadara stingri pēc grafika. Savukārt šobrīd es faktiski viens pats pa brīvdienām apdzīvoju māju ar kopējo platību ap 150 m2. Turklāt sāk likties, ka paliek pa šauru, ja atbrauc ciemiņi:)

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: Phoenix (188.112.133.---)
Datums: 01/03/2019 18:54

Bet es nesaprotu to idiotismu ar pārkingu. Nu uzlieciet visiem to sasodīto cenu par 4k vairāk un uztaisiet normālus pārkinga plačus blakām mājai, kurai apkārt ir pļavas un nevienam svešam neienāks ne prātā tur likt auto un iet 15 min līdz Pļavnieku mājām, kur tāpat atradīs, kur noparkoties. Toties pašiem jaunā projekta iedzīvotājiem nebūs šis stress, būs arī kur draugam, ciemiņam nolikties un basta! Nē, redz, vajag uztaisīt veselu epopeju ap to ar piemaksām, vietu trūkumu pat vēloties samaksāt utt. Tak nevarat, nu pat neasfaltējiet to pārkingu blakām, tas izmaksā kapeikas, bet cilvēki jutīsies kā cilvēki, nevis lopi, kuriem spļauj sejā jau no paša sākuma! Es reāli jūtos bez maz vai aizvainots un pazemots.
Vispaŗ tā pārdevēja arī vislaik runāja pa telefonu, klaji izrādot pofigismu par mani un steidzinot, radot iespaidu, ka es viņu kavēju un nafig vispār atvilkos. Un rindiņā tur papiki un 20 gadīgi pāri sēž un paraksta līgumus. Brr, kaut kāda pretīga sajūta pēc tā visa pasākuma vai arī es kaut ko dzīvē nesaprotu.

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: parks2019 (212.3.192.---)
Datums: 01/03/2019 20:25

Kāds varētu paskaidrot(tīri cilvēcīga ziņkāre),kas ir tie cilvēki,kas šodien pērk tos 2istabu dzīvukļus jaunajos projektos no 80-100 000eur?
20it gadniekam,kas tiko sācis strādāt diezvai ir pirmajai iemaksai nauda,lai vispār dabūtu kredītu.
30it gadniekam jau vajadzētu būt vienam vai diviem bērniem,līdz ar to divas istabas nav aktuālas
40it gadniekiem jau tā kā vajadzētu būt daudzmaz sakārtotai iedzīvei un arī tā kā divnieks varētu nebūt akttuāls,
Kas ir šo dzīvokļu pircēji???

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: Phoenix (188.112.133.---)
Datums: 02/03/2019 00:00

Ne visiem 30gadniekiem ir sieva un bērni, es kā piemērs. ) Varbūt tāpēc arī nav, jo nav divīša 100k jaunajā projektā. )

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: Maijroze (84.237.205.---)
Datums: 18/03/2019 22:06

Es tev iesaku neskatīties uz pēdējos gados celtajiem jaunajiem projektiem, jo tie faktiski tie paši padomju laika strazdubūri vien ir. Labāk skaties kaut ko no t.s. vecajiem jaunajiem projektiem - tiem vismaz ir plašas istabas un augsti griesti.

Virtuves tagad apvieno ar viesistabu, lai dzīvoklis izskatās plašāks, t.i. lai to var taisīt mazāku, bet pārdot par lielāku cenu.

Vēl ir jāņem vērā, lai zeme būtu īpašumā. Ir daži jaunie projekti, kuros zeme ir jāīrē no cita īpašnieka.

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: Phoenix (85.254.89.---)
Datums: 20/03/2019 15:03

Paldies par komentāru, es arī gandrīz pilnībā esmu novērsies no jaunajiem projektiem, tie, kas nav kosmiskās cenās, izskatās ļoti vāji kopumā, summā mīnusu nav mazāk kā psrs laiku mājām, zema celšanas un projektēšanas kvalitāte. Arī tagad sveros par labu vecajiem jauniem projektiem, celtiem ap 1998-2008 gadiem, vai arī Staļina mājām, ir arī nedaudz labu specprojektu no pagājušā gadsimta.
Cienījams jaunais projekts divistabniekam sākas no 110k, ko neesmu gatavs izlikt uz galda. Bet par 80k var nopirkt ļoti labus seno laiku 2istabu projektus, kuros var justies kā cilvēks, nevis neveiksminieks kā tādas pašas cenas jaunajā projektā.

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: Alvisss (193.200.224.---)
Datums: 02/05/2019 16:27

Nezinu, varbūt vēl noder. Daži padomi no pieredzes t.s. vecajā "jaunajā projektā".
1) Kam pieder zeme zem mājas un pagalma,
2) Stāvvietas, šķiet, ka ar tām ir problēmas visur. bez tam ir attapīgi ļaudis, kuri nopērk 1 dzīvokli ar astoņām stāvveitām, labi zinot, ka citi nekur neliksie sun īrēs no viņa,
3) Vai māja ir sadalīta dzīvokļu īpašumos vai domājamās daļās? Otrais variants ir bumba ar laika degli, jo būs prakstiski neisiepējami pieņemt koplēmumus un jebkurs viens atseviķi varēs torpedēt visas mājas'lēmumus,
4) Ja plānos ir mazi bērni, tad vai mājā ir lifts, vai lifts sākas no nultā līmeņa un vai lifts ir gana plats, lai iebrauktu ratiņus,
5) Ideāli - slēdzama novietne bērnu ratiņiem un velo.
Pārējais jau vairāk vai mazāk pieminēji.

Re: Dzīvokļa izvēle jaunceltnē - ko ņemt vērā?
Autors: Phoenix (87.99.73.---)
Datums: 03/05/2019 16:42

Paldies par padomiem. Pagaidām man bez rezultātiem, nekas īsti neapmierina, viss tāds nekāds un pārkings ir milzīga problēma, kurai neredzu risinājumu. Varbūt premium klases jaunceltnēs nav tik daudz problēmu ar visu ko, bet kopumā nekas nav līdz galam pārdomāts vai arī slimi neadekvātas cenas par maziem divīsīem - virs 100k eur. Tā kā pagaidām frustrēju. :D

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   ********  **     **  **     ** 
       **  **     **  **    **  ***   ***   **   **  
       **  **     **      **    **** ****    ** **   
       **  ********      **     ** *** **     ***    
 **    **  **     **    **      **     **    ** **   
 **    **  **     **    **      **     **   **   **  
  ******   ********     **      **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727