UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: kaimiņš savu žogu uzlicis pa manu teritoriju
Autors: bern (109.229.204.---)
Datums: 17/10/2018 22:51

Es arī savulaik spriedu, ka labas kaimiņattiecības ir svarīgākas. Situācija gan atšķirīga -māja ar nedaudz dzīvokļu īpašumiem -vienam uz kopīpašuma zemes kūpinātava, otram darbnīca, trešam garāža, ceturtam puķu dobe ar žogu apkārt, ka pat malku nomāli nevar atvest. Kā noskaidrojās vēlāk, labas attiecības mums var būt tikai tik ilgi kamēr es pieņemu viņu izveidoto kārtību, ja man pašam pāris reizes gadā rodas npieciešamība atstāt mašīnu sētā uz nakti, tā spuras gaisā.

Re: kaimiņš savu žogu uzlicis pa manu teritoriju
Autors: Maijroze (46.109.237.---)
Datums: 21/10/2018 12:01

Nekaunīgie kaimiņi parasti rēķinās ar to, ka jaunie kaimiņi gribēs saglabāt labas kaimiņattiecības.
Izsecināju, ka visloģiskāk būs pasūtīt arī kadastrālo uzmērīšanu ar robežu atzīmēšanu dabā, kad man mērnieks nāks atlikt būvasis. Cik saprotu, mērnieks visiem kaimiņiem sūtīs uzaicinājumus piedalīties šajā pasākumā.

Vai tiešām es nedrīkstu nojaukt žogu, kas iet pa manu teritoriju? Kā gan kaimiņš var pierādīt, ka tas ir tieši viņa žogs? Es taču varu teikt, ka zemi nopirku kopā ar žogu un tagad to žogu vairs nevēlos :)

Ja kas, tagad žoga uzlikšanai arī vajag projektu, kā arī saskaņojumu ar kaimiņu, ja žogu liek pa robežu.

Re: kaimiņš savu žogu uzlicis pa manu teritoriju
Autors: arre (90.139.81.---)
Datums: 21/10/2018 13:30

Izrādās, ka zemes gabals nemaz nav uzmērīts. Bet Maijroze turpina pieirst ēteru. Ja žoga uzlikšanai vajag projektu, tad nojaukšanai arī vajag:)

Re: kaimiņš savu žogu uzlicis pa manu teritoriju
Autors: Maijroze (46.109.237.---)
Datums: 11/11/2018 22:42

Zemesgabals ir instrumentāli izmērīts - katram robežpunktam ir norādītas koordinātas LPS sistēmā. Tā darbība saucās robežu ierādīšana dabā. Mērnieks bija, kaimiņš neieradās. Tagad mērnieks viņam sūtīs vēl vienu uzaicinājuma vēstuli.

Re: kaimiņš savu žogu uzlicis pa manu teritoriju
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.132.---)
Datums: 21/11/2018 23:57

Maijroze Wrote:
-------------------------------------------------------
> Zemesgabals ir instrumentāli izmērīts - katram
> robežpunktam ir norādītas koordinātas LPS
> sistēmā. Tā darbība saucās robežu
> ierādīšana dabā. Mērnieks bija, kaimiņš
> neieradās. Tagad mērnieks viņam sūtīs vēl
> vienu uzaicinājuma vēstuli.

Pareizi,ja kaimiņš nereaģē,tad bez viņa lietu ir jāizskata.Ir jānosaka kur tad ir tā robeža,abu interesēs zināt skaidrību un noteiktību.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********  **    **  ********  ********  
 **        **    **  **   **   **    **  **     ** 
 **            **    **  **        **    **     ** 
 **           **     *****        **     ********  
 **          **      **  **      **      **        
 **          **      **   **     **      **        
 ********    **      **    **    **      **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727