UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 18:33

Man nepieciešams pārsegumu izgrābt - lielumu ar grābšanu, bet pēc tam vajadzētu nosūkt. Saturā var gadīties arī mazas cementa drumslas utt. Sūkšanā apjoms liels - atkrīt visi smalkie, kuri darbojas ar maziem maisiņiem u.tml..

Interesēja saprast dažādu aparātu iespējas. Pats spriežu, ka tam vajadzētu būt sūcējam ar ciklona principu.

Pašam ir skaidu nosūcējs, bet ne ciklons - visas skaidas iet caur propelleri, tas it kā nebūtu baigi šiki, ja tur pārāk daudz grabinātos cietā frakcija. Ir arī ciklons, bet tas ir milzīgs un stacionārs. Ir vēl lapu sūcējs, kuram varētu pielikt filtra maisu, bet domāju, ka diez ko produktīvi tas nebūs un tam tāpat viss skrien caur propelleri.

Teorētiski varētu ātro versiju sameistarot no 200L mucas ar hermētisko vāku un tam galā pielikt skaidu sūcēju, bet diezko ērti jau nav un rezultāts nezināms.

Noma arī tā ne pārāk izcili, jo darbs iet vairākām kārtām un tā sūkšana nav vienā vai pāris dienās veicama.

Ja būtu cenā līdz 500 eur ļoti labs sūcējs, tad tas būtu izskatīšanas vērts.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: SerViss (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 20:00

Pašķirstīju sludinājumus:
[www.ss.lv]
[www.ss.lv]

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Arvils (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 21:01

Kā variants ir šis ciklonieks - [www.kaercher.com]


tikai lētāk būs tādu iznomāt.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 21:08

Lavor Pro Windy 365 IR video - [www.youtube.com]

Man kaut kā nepatīk tā konstrukcija, kur viss darba smagums sanāk iet caur to maisu. Lai arī pluss ir, ka tas vismaz ir maiss ar lielu virsmas laukumu nevis maza filtra kasete un pēc video spriežot it kā ir reversā plūsma maisa izpūšanai, tomēr man kaut kā šķiet, ka mani putekļi viņu aizsitīs ciet tā priekšlaicīgi ātri, un tad tā maisa efektivitāte ar visu tīrīšanu būs neefektīva. Mandomāt, ka šādas konstrukcijas aparāti vairāk domāti relatīvi tīru gružu sūkšanai, kur smalkā frakcija ir mazākumā. Pēc pieredzes ar pārsegumiem tieši apakšā pēc izgrābšanas paliek baisi putekļi. Varbūt kādam ir praktiska pieredze kādu slodzi šādas konstrukcijas piemēram var turēt?

Ar smalko putekli vispār ir problēma, jo ierastie lielo kw 1 fāzes putekļsūcēju motori kaut kā viņu ļoti nemīl, nonāk tomēr tie putekļi pašā propellerī, kas vienlaicīgi ir arī pats motors tinumiem man šķiet.

Amsterdama konstrukciju netā tā uzreiz neredzu.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 21:10

Par konkrēto karčeri jautājumu nav, tas ir tas kas būtu īstais, bet 5 reizes nomāt, dzīties uz rīgu? Man vislabāk patiktu relatīvs lētucis, lai var beigās noderēt pārējā remonta izskaņā. Pašā ciklonā jau nav nekāds baigais high tech, vienkārši izmēri ir lielāki kā parastiem aparātiem.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Arvils (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 21:16

Labu labie putekļsūcēji ir dust control

piemēram - Dustcontrol - DC Tromb 400 - [www.youtube.com]

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: SerViss (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 22:44


Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 23:36

Mucas versija ir zināma, bet nu tāds slinkums kaut ko tagad taisīt tādu. Īsti ideāls ciklons jau tas nav, lai gan labāks par to auduma filtra risinājumu. Mucas mīnuss ir tāds, ka viņu prasās garāku nevis tik mazu toveri - pārāk daudz putekļi nonāks sūcējā. Bet tiklīdz ņem lielo mucu, tā ne to izgrābt ne pakustināt.

Arvils ir iesūtījis teju ideālo aparātu kāds vien var būt - Dustcontrol - DC Tromb 400.

Tam ir pareizs ciklons,
asinhronais motorītis ar atdalīto propelleru,
kompakts,
sver tikai 46kg priekš tādas nopietnas iekārtas!!!,
pietiekoši nopietna filtru sistēma ar tādu ekstru kā spiediena izsitēju.

Ja neskaita filtra sistēmu, tad viss pārējais ir salīdzinoši vienkāršs un nedārgs, bet brenda cena ir 3K. :( Vai tā var būt ka nav ķīnieša analoga?

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 16/05/2016 23:39

Ja ņem var teikt ļoti līdzīgu skaidu nosūcēju kuram, faktiski ir visi šie paši mezgli, tikai savādāks izkārtojums, kurš maksā no 200-300eur, tad godīga cena ķīniešu izpildījumā būtu tieši manu vēlmju 500. :))

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 17/05/2016 21:48

Varu ziņot, ka nopirku Dustcontrol 2800. Pēc pirmās apskates izskatās cerīgi - pie 1.2kw sūkšanas jauda pieklājīga, ērti maisu mainīt un var redzēt cik daudz gružu sakrājies, ir reversā plūsma filtru izdauzīšanai, filtri ir pie mums nopērkami, ļoti viegls, ērti nesams - ir labs kloķis tam un stacionārā pozīcija arī laba. Troksnis patīkami mazs salīdzinot ar lētajiem istabas sūcējiem. Paldies Arvilam par šī žanra firmas ieteikšanu. It kā maisa vietā gribētos metāla trauku ar lodziņu un ar klapēm, bet nu tas tāds maziņš mīnuss. Pie labas gribas tādu varētu arī izveidot, jo tad nomaiņa ir ērtāka un risinājums robustāks.
Kad pastrādāšu reālā darbā, tad varētu pateikt cik lielu slodzi ar putekļiem un gružiem viņš var izturēt.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 17/05/2016 22:07

Vēl varu teikt, ka ļoti laba un superlēta alternatīva (ja ir laiks un vēlme) ir šāds gatavs minicikloniņš, kuru uzmontē uz jebkura vēlamā izmēra trauka ar viegli noņemamu un cik ne cik hermētisku vāku:
[www.ebay.co.uk]
Konkrētais izmērs ir neliels, bet līdz zināmas jaudas plūsmai tas ir labs risinājums. Attiecīgi var izmantot kādu esošo sūcēju.
Te ir demonstrācija:
[www.youtube.com]
Redzams, ka diezgan jau padaudz sīkā frakcija tomēr nonāk līdz filtram, bet nu katrā ziņā mazāk par to, kas būtu, ja sūktu bez ciklona. Teorētiski vēl var ūdens filtru izmantot starpā, bet tas mitrina gaisu un nez vai ilgstoši tik ļoti patīk sūcējam.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 17/05/2016 22:30

Un vēl šeit interesants video, kas parāda, ka ciklona formai ir liela nozīme. :)
[www.youtube.com]
Pareizs konuss, pareizs virziens ieejai un pareizs dziļums izejas caurulei - tam visam ir liela nozīme. Izskatās, ka tam lētajam ķīnietim ar to varētu būt salīdzinoši viss labi.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 19/08/2016 10:37

Vilni_radio, kur Tu tiki pie tā Dustcontrol 2800? Internetā varu sameklēt tikai lietotu bez šļaukām.
P.S. pēc nepilnu trīs gadu ne pārāk intensīvas lietošanas nosvila mans Stanley bundulis. Stenlijam vispār labi instrumenti, bet putekļusūcējus laikam ietekt nevaru.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 19/08/2016 12:22

Savu Dustcontrolu lietoju intesīvi visu šo vasaru - varu sniegt pozitīvas atsauksmes. Neskatoties uz to, ka viņam ir tas filtrs (patiesībā 2) viņš tomēr spēj stabili strādāt un pat vairākus maisus ar putekļiem savākt līdz jāķeras klāt filtram. Patiesībā man ne reizi vēl neiedegās sarkanā lampa, kas saka ka filtrs pārāk pilns - acīmredzot viņam ir pareiza forma un adekvāta filtra virsma. Putekļi man ir bijuši dažādi - arī padaudz ļoti smalkie. Slīpēšanas vēl nav man nākuši priekšā, tie gan ir vissliktākie - supersmalki. Man ir viens lētucis un tam pat pēc saujas putekļu jau filtrs nevelk un var teikt, ka nav iespējams pastrādāt. Tātad rekomendēju kā labu mantu.
Es pirku lietotu - viens puisis pērk dažādas lietas Zviedrijas aukcionos - caur ss. Jauni diemžēl maksā ellīgi daudz, tiešām daudz. Viņam bija piedāvājumā vairāki, bet tagad gan jau ir sen izpirkti, bet domāju, ka ja viņam pieteikt, varbūt viņš var izgādāt. Ja nemaldos, tad dustcontrols tieši ir zviedru mašīna, tātad tur viņi ir gana daudz.
Nezinu kā citi, bet es to galveno filtru ar saspiesto gaisu izpūšu - tad viņš diezgan tīrs paliek. Par jauna filtra pirkšanu man vēl ne tuvu nav jādomā.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Georgs999 (85.10.211.---)
Datums: 19/08/2016 12:34

Es strādāju ar makitas 2000w, bet bez "dauzītāja".
Kalpo labi, jau kāds 8 gads.

Nākošo noteikti pirkšu ar klapētāju. Smalkie slīpēšanas putekļi ātri aizsit ciet filtru.
Tad vienmēr jāņemās ar viņa tīrīšanu.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 19/08/2016 15:44

Ech žēl, ka tā, lietotu negribas.

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 19/08/2016 21:35

Nu nopērc pa kādiem 1500 EUR jaunu pie pārstāvjiem Latvijā. :)

Re: jaudīgs putekļusūcējs
Autors: www.ymecn.com (85.10.211.---)
Datums: 28/04/2017 11:36

North benz spare parts.www.ymecn.com [URL="[url]http://www.ymecn.com/HeavyDuty/class/?20.html"[/url];]beiben[/URL]

Do you still worry about the way to get the best quality spare parts or trucks? If you want to find a credible bisiness partner, connect him: www.ymecn.com
Chongqing Yangtze machinery and equipment co., LTD. provides professional training and spare parts supplying services on related vehicles and equipments.
XCMG has always kept its vanguard role in Chinese construction machinery industry for 25years.
BEIBEN TRUCK is well known for its heavy duty and reliability.
TIEMA is another famous brand from the same Group.
His aim is integrity management and high quality. Look forward to cooperating with you![URL="[www.ymecn.com];]beiben[/URL]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **          *******   ********  **     ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **         **   **  
 **  **  **  **    **   **     **  **          ** **   
 **  **  **  **    **    ********  ******       ***    
 **  **  **  *********         **  **          ** **   
 **  **  **        **   **     **  **         **   **  
  ***  ***         **    *******   **        **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727