UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: El generators
Autors: Locinieks (87.226.100.---)
Datums: 30/01/2018 11:54

Es līdzīgu risinājumu savā garāžā (darba namā). Tā kā reizēm dzīvojos tur caurām naktīm, tad ierīkoju nelielu gāzes plīts risinājumu. Vienīgi mana dillema bija - tik daudz dažādi gāzes baloni, kurš būtu drošāks? Man ir pieredze ar nekvalitatīviem baloniem, kuriem ventīļi netur un rodas pārsteigumu noplūdes.... Varbūt vari ieteikt, kuru (ražotāja un pēc cenas) tu tagad izmanto?

Re: El generators
Autors: Vagons (77.219.14.---)
Datums: 03/02/2018 16:18

Ja runā par lielajiem,uzpildāmajiem baloniem,tad viņiem var nomainīt ventiļus, tā jādara,jo krievu ventiļi gan nebija labi ! Vien jāapbruņojas ar lielām rorenēm jāuzvelk semeikas un jāpiedomā ko un kā darīt ! Ventilis maksā ap 4 eur .Jānoblīvē ,lai arī konuss ! Jāpievelk gandrīz tikpat stingri.
Krievu baloni ir izturīgi-biezsienu metāls kā nekā-paskatieties uz viņiem metāllūžņu placī,kur tas ir pārgriezts uz pusēm,..50 gadus vēl izturēs ! 5 litru sarkanie baloni arī ir labi,bet nāksies pārmaksāt par gāzi salīdzinot ar 50 l.baloniem.
Plānos skārda baloniņus tūrismam es neiesaku ikdienai arī dēļ vēl lielākas gāzes dārdzības,šuves tur valcētas !

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **     **  **    **  ******** 
 **     **  ***   **  **     **   **  **      **    
 **     **  ****  **  **     **    ****       **    
 ********   ** ** **  **     **     **        **    
 **         **  ****   **   **      **        **    
 **         **   ***    ** **       **        **    
 **         **    **     ***        **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727