UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: gints__ (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 16:39

Vai var vecam PVC logam (droši vien prasts 3kameru profils, uzstādīts pirms patsmit gadiem) nomainīt tikai stikla paketi no vienkameras uz 2kameru?

Vanasistabā ir paliels logs, un mitrums grib uz viņa kondensēties.

Ceru, ka nomainot pašu loga stiklu paketi (ja tas ir iespējams) problēma varētu izzust (vai vismaz būtiski samazināties).

Ir kāds, kurš šādu vingrinājumu ir veicis?

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 16:55

arī gribētos zināt vai var un ir tik plānas pieejamas. Jo cik esmu redzējis vairākkameru paketes ir būtiski biezākas par vienkameras.

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: parks2007 (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 17:11

Neesmu eksperts tikai pats interesējos par šo lietu.
Standarta vienkameru pakete 24mm bieza,divkameru sākas no 36mm,jāskatās cik bieza līstīte,kas piespiež logu,jo uz līstes biezuma rēķina var ievietot biezāku paketi t.i.liek 36mm paketi,bet līste ir par 12mm šaurāka...

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 17:21

Ierobežojošs faktors varētu būt tas, vai logs ir verams, vai neverams. Veramajam eņģu sistēma varētu neizturēt papildus svaru.
Baidos, ka iegūtais efekts neattaisnos ieguldījumu paketes maiņā.
Varbūt pietiek uzlīmēt iekšpusē uz stikla kādu tonējošu, jeb termoplēvi.

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 17:29

Ieskatam.
[beril.lv]

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 17:33

Es ari lenam par so interesejos ... domaju vajadzes uzzinat,ar cik labiem raditajiem tagad piedavajas vienkameru paketes... vismaz otraja stava ( ~ pusotru gadu atpakal saliku ) man uz visiem stikliem U=1.0 ... agrak standarta vienkamerniekiem bija ja nemaldos 1.8 ... tatad gandriz 2x sliktaks raditajs

Ja jau no vienkameru varetu izspiest nedaudz zem 1.0 ... nezinu,vai baiga nozime bus iet uz tiem tris stikliem un modificet pasu rami ... ka beigas nenostajas paliels cipars

Esosa gadijuma nebutu vispar nekadu problemu parmest pasas paketes

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: parks2007 (178.16.22.---)
Datums: 30/10/2014 19:48

Mani arī baida tas svara pieaugums dēļ trešā stikla,tapēc ir doma pamēģināt vienu paketi nomainīt pret paketi ar termix rāmīti alumīnija rāmīša vietā,jo dēļ alumīnija rāmīša arī pasliktinās kopējie paketes rādītāji

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: m! (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 00:17

Man ir 2 stiklu paketes un varot ielikt 3 stiklu paketi. Ta teica firmas parstavji kad reguleja. Liek planaku listi.

Mekle kas par logu profiliem un kur dabut planaku listi un tad jau naks nojausma

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 08:46

termoplēve ieintriģēja, varētu vismaz 1 logam pamēģināt. tik tai beril lapā nesapratu kur var nopirkt un cik maksā, viņu cenulistē tādas nav.

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 09:04


Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: gints__ (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 09:35

Paldies par viedokļiem, cerēju, ka varbūt atradīsies kāds kurš to jau ir darījis.

Uz termoplēvēm un "kosmosa tehnoloģijas uzkrāsojamām" termozolācijām skatos skeptiski - neticu, ka tas var dot reālu ieguvumu - tad jau pietiktu mājā zem reģipša pamest apakšā tādu termoplēvi un siltinājums gatavs :)

Man no dzīvoklī esošiem 11 logiem 3 ir ar trīs stiklu paketi (no salmmmālu Jāņa ieteikatjiem Logi Lukss), pārējie vecie iepriekšējā saimnieka pirms velnsviņuzin cik gadiem liktie "parastie" plastmasnieki. Pat tagad, kad ārā nav -20, es pieliekot roku pie stikla jūtu pamatīgu starpību starp 2kameru stiklu un 1kameru.

Par svaru, ja lieli vienvērtnes logi, varētu būt problēma, bet manā gadījumā vannasistabas logs, kam plānota stikla maiņa, netiek bieži virināts.

Kā man teica viens teorētiķis, mēģinot likt 3 stiklu paketi vecās 2 stiklu vietā, tā jaunā nosegs robus, kuros jāieguļās (kur agrāk iegūlās) loga līstes "kājiņas". Nezinu vai tā ir.

Vardu sakot meklēšu vai kāds uzņemās man to stiklu mainīt, un ziņošu par rezultātiem.

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 09:52

gints__ Wrote:
-------------------------------------------------------
> Uz termoplēvēm un "kosmosa tehnoloģijas
> uzkrāsojamām" termozolācijām skatos skeptiski
> - neticu, ka tas var dot reālu ieguvumu - tad jau
> pietiktu mājā zem reģipša pamest apakšā
> tādu termoplēvi un siltinājums gatavs :)

1kārt - jaunās paketes tāpat bieži vien ir ar selektīvo pārklājumu, kas it kā dodot zināmus uzlabojumus. Tā ka tik ļoti skeptiski varbūt nevajag skatīties :)

2kārt - aprakstītā plēve līmējas nevis tieši uz stikla kā pārklājums, bet gan uz rāmja, veidojot starp plēvi un rāmi gaisa spraugu. Faktiski sanāk salīdzinoši bieza papildus "kamera", kas pildīta ar parastu gaisu (jaunas stikla paketes gadījumā tur būtu argons vai kāda cita gāze), t.i., par nieka €5 tu pārvērt savu vienkameras logu divkameru logā. Vai tas strādā? Jā! Pērn terasei izmēģināju fikso variantu - no ārpuses pie rāmja pielīmēju pakojamo plēvi - izskatījās briesmīgi, bija šķirbas, tas pasākums periodiski atlipa, taču ja runā par stikla virsmas temperatūru un stikla svīšanu, tad rezultāti bija jūtami!



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 31/10/2014 09:53, labojis binary.

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: gints__ (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 10:19

Par plēvi tiešām pat neiedziļinājos kur un kā viņa jāliek.
Ja atstatus - pie loga rāmja, tad efekts noteikti būs, bet es jau gara acīm redzu kā man meita ar savu mazo pirkstiņu to plēvi ir sabakstījusi un izstaipījusi :)

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: Alby (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 12:22

Pagājušo ruden tieši ar šo nodarbojos. Pagrabā logi svīda zvērā. Bija parastā 24mm pakete. Bija opcija likt vienkameru paketi ar selektīvajiem stikliem un spec termo starpliku vai likt divkameru paketi arī 24mm biezumā. Divkameru paketi tādā pašā biezumā arī ar selektīvajiem stikliem. U vērtība bija praktiski vienāda, divkameru pakete jūtami smagāka un dārgāka.
Toreiz baigi negribējās ķēpāties ar plānāku līstīšu meklēšanu.
Tā biju un esmu apmierināts ar rezultātu uzlabojot U vērtību no 2,6 uz 1.

Iekšā vēl gan sēž mazais velniņš un baksta kā būtu, ja tomēr ieliktu divkameru paketi.

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: gints__ (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 12:46

Alby - pats mērīji, sūtīji, vedi, liki vai kautkādu kantori izmantoji?

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: Alby (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 14:35

Pats visu A-Z.
Uz vecās paketes iekšpusē uz starplikas bija paketes izmērs. Vienu sākumā izņēmu pārbaudīt vai tā tiešām ir. +/- miilimetrs tā arī bija. Grūtākais sākumā bija līstes dabūt ārā, bet pēc pirmā loga jau saprot ko kas un kā. Man tālu nebija jāved ~5km, tā ka izvēlējos pats vest un riskēt :)

Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 31/10/2014 14:42

Šogad mainīju terases logam un durvīm paketes…
1) Nomērīju aptuvenos izmērus, nosūtīju cenu pieprasījumu kādiem 5 kantoriem
2) Izvēlējos vienu, tālāk sazinājos ar viņiem par pasūtījuma veikšanas kārtību utt
3) Aizbraucu uz kantori, iemaksāju "drošības naudu", klātienē tika izstāstīts un parādīts, kā precīzi nomērīt
4) Mājās nomērīju vēlreiz, aizsūtīju precīzus izmērus
5) Kantoris atveda paketes un uzlika, noregulēja

Vai pēc šīs pieredzes es 5. soli citreiz darītu pats? Mazam logam, kurš netiek virināts - varbūt jā… Kaut kam lielākam un/vai virināmam - diez vai. Tās paketes ir gana smagas, lai bez pieredzes būtu grūti uzstādīt, turklāt katrā pusē tika likti dažāda biezuma plastmasas štrunti, ar kuru palīdzību notiek regulēšana, lai veramā daļa būtu tādas pašas formas kā rāmis.

Pie reizes varbūt der arī nomainīt gumijas - gan starp paketi un rāmi esošās, gan arī tās, kas pielīmētas rāmim pa perimetru.

Termoplēve Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 01/12/2014 16:04

brīvdienās uzliku termoplēvi vienai vērtnei iemēģināt. Bildē pēc nakts var redzēt kā blakus aile ir aizsvīdusi, zem termoplēves tik nedaudz.
[cli2net.com]

pagaidām gan neko vairāk nevaru pateikt, domāju, ka reālus secinājumus varēs redzēt tik pēc sezonas. Kas man ne īpaši patīk ir gaismas caurlaidība, bet nu ja salīdzina ar aizsvīdušu stiklu, tad protams gaismas caurlaidība ir daudz labāka.

Re: Termoplēve Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 01/12/2014 20:14

biš kļūdiņa bija adresītē
[clip2net.com]

Re: Termoplēve Re: loga paketes maiņa no vienkameras uz 2kameru?
Autors: parks2007 (178.16.22.---)
Datums: 01/12/2014 21:09

elektriķim Mārim
Kas tai telpā notiek,ka tik nenormāli raso tie logi?Man arī raso,bet nu ne vairāk kā zem plēves esošais logs.
Par vienkameru paketes uz divkameru maiņu atradu firmu,kas strādā vidzemē, un cena par trīsstiklu paketi ir 40eur/m2 + 1,40eur par līstes metru + drarbs pa rmaiņu,šonedēļ solijās atbraukt samērīt ,jo ir doma pamēģināt terases durvīm tās paketes nomainīt,tad izejot no rezultāta, domāšu par pārējiem logiem.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **     **  **        **     ** 
  **  **   **     **  **     **  **        **     ** 
   ****    **     **  **     **  **        **     ** 
    **     **     **  **     **  **        ********* 
    **     **     **  **     **  **        **     ** 
    **     **     **  **     **  **        **     ** 
    **      *******    *******   ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727