UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 7
Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: he to rolex (85.10.211.---)
Datums: 19/02/2017 20:36

P.S. ja gribi pārbaudīt, ka nemuldu, vai ir interese apskatīt, atstāj kontaktus. Sazināšos (esmu Olaines pagastā).

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: rolex (85.10.211.---)
Datums: 19/02/2017 22:10

-he---
ticu ka tev viss strādā ok, man grāvja variants ziemā domāju ka nederēs, kaimiņi uzreiz cels traci ja kaut kas tur uz ledus līs ...un ei tu katram no viņiem pēc tam pierādi ka tev viss sertificēts un tas ūdens ir pilnīgi tīrs ūdens.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: rolex (85.10.211.---)
Datums: 19/02/2017 22:30

-Niks----
firma SIA „BIOTEX”, 2013 g. viss kā saka ''līdz atslēgai''izmaksāja 1,7 lvl.
Strādā perekti , smakas nekādas nekad vispār nav bijis un kaut kādu baigo problēmu ar dūņām arī. Man liekas 1x esmu saucis lai atsūknē dūņas un pats ar augstpiediena mazgājamo esmu mazgājis, iekšā līst nevajag viss piejams no augšas. Vienīgā problēma tagad parādījās ,ka infiltrācijas grodi 2 gab ir vai nu jātīra vai nu jāveido infitrācijas lauks . Bet tā īstenībā ir mana vaina , pats uzstāju uz infiltrācijas akām nevis lauku (kā man čaļi no Biotexa rekomendēja) un pie augstiem gruntsūdeņiem (kāmanā gadījumā ) akas vairs nespēj pildīt savu funkciju. Pati iekārta montējas lielajā grodā (hermētisks no apakšas) uz zemes virsmas tikai akas vāķs.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 20/02/2017 09:26

Apskatīju Biotexu. Pēc aprakstiem nav viss īsti saprotams. Piemēram Klaro ir vācu iekārta, kurai cik saprotu ir versijas ar kameru skaitu no 2-4. Ir uzrādīti attīrīšanas parametri, bet nav skaidrs, cik kameru versijai tā ir. Pēc augstajiem rādītājiem jādomā, ka tie ir 4 kameru sistēmai.

BIO gan izskatās pēc šeit taisītas - pēc bildes izskatās pēc 4 kamerām. Pieļauju, ka attīra normāli.

Bet lai vai kā - gandrīz visi ražotāji ar to attīrīšanas procesu īpaši nereklamējas - vienalga vai 2 kameru vai vairāk kameras visas pozicionē kā augstas attīrīšanas pakāpes, lai gan dzīvē atšķirības ir lielas, jo ar mazu kameru skaitu attīrīšana būs švakāka. Domāju arī ka bez kameru skaita arī konstrukcijai ir diezgan liela loma.

Par būvvaldēm esmu pārliecināts, ka tur vispār neiedziļinās kaut kādās detaļās - ja ir bioloģiskā tad labi. Visas cik ne cik nopietnās bioloģiskās iekārtas ir izgatavotas un testētas pēc attiecīgā EN standarta. Tikai lielā ninase ir tāda, ka pēc standarta jau varu testēt arī parastu septiķi. Jautājums ir par vērtībām, kuras iegūtas testa rezultātā un vai tās apmierina klientu vai būvvaldi. Lielajiem objektiem droši vien pieslēdzas vides dienests, kurš tad arī pēta tos parametrus. Būvvaldē domāju nekādus parametrus nevērtē.

Secinājums - piekarināt EN standarta bļembu var arī septiķim, bet visu nosaka konkrētie testa rezultāti un tikai pēc tiem varētu korekti salīdzināt iekārtas un izlemt kur drīkst un kur nedrīkst galaproduktu izliet. Ļoti šaubos, ka 2 kameru iekārtas rezultātu drīkstētu liet Daugavā.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: binary (85.10.211.---)
Datums: 06/03/2017 14:57

he Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man ir AT-8. Visu instalāciju darīja august.lv.
> Ierakta pirms 3.5 gadiem, augsti gruntsūdeņi,
> noņēmās nopietni ar gruntsūdeņu atsūkšanu
> utt.

august.lv jeb SIA „August Latvia Serviss“ kā juridiska persona reģistrēta vien pirms 3 gadiem - 2014. gada sākumā. Ir idejas, kāpēc tā?

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 06/03/2017 15:19

Fiziska persona piedzimst vienreiz un arī nomirst tikai vienreiz. Juridiskas personas savukārt dzimst un mirst nepārtraukti. Piedzimst - uzņēmās saistības - nomirst un atbrīvojas no saistībām. Un tā - kā pa spirāli.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: binary (85.10.211.---)
Datums: 06/03/2017 18:17

arre, vispārējo teoriju zinu, jautājums bija par konkrēto gadījumu.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: he (85.10.211.---)
Datums: 06/03/2017 21:41

binary:
man nav konkrētu ideju, ja neskaita standarta variantus (nodokļi, shēmas, parādi utmldz). Iekārtas papīros man ir SIA August Latvia, kas tagad redzu ka likvidējies 2016. gadā. Bet nu garantija man pa lielam vairs nespīdētu šā kā tā, jo standarta 2 gadi garām un parādā man vismaz viņi nepalika.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: binary (85.10.211.---)
Datums: 06/03/2017 22:14

Par garantiju mājas lapā viņi raksta:
Quote

Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, viss augstākie attīrītā ūdens rādītāji. Katrai pārdotajai iekārtai ir 10 gadu garantija.
Tad kam ticēt? Viņu mājas lapā rakstītajam vai "standarta 2 gadiem"?



Labots 2 reizes. Pēdējo reizi labots 06/03/2017 22:15, labojis binary.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 07/03/2017 00:16

Manā grāmatiņā ir rakstīts ka 10 gadi ir uz tvertni un 2 gadi uz kompresoru - izklausās samērā loģiski.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: Aldiss (85.10.211.---)
Datums: 07/03/2017 05:32

binary Wrote:
-------------------------------------------------------
> Par garantiju mājas lapā viņi raksta:
>
Quote

Notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas
> iekārtas, viss augstākie attīrītā ūdens
> rādītāji. Katrai pārdotajai iekārtai ir 10
> gadu garantija.
> Tad kam ticēt? Viņu mājas lapā rakstītajam
> vai "standarta 2 gadiem"?
Tici Luksoft,uzņēmumu reģistram, ne likvidēta uzņēmuma mājas lapai.
"August Latvia" ir likvidēts 2016. gada oktobrī, par 2015. gadu nodokļos nesamaksājot ne centa.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: he (85.10.211.---)
Datums: 07/03/2017 20:46

binary: jā, paskatījos, man grāmatiņā tā pat kā Vilnim rakstīts. Biju jau aizmirsis par šo fīču. Cerams nebūs vajadzības pārbaudīt, vai tā darbojas

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: EduardoM (85.10.211.---)
Datums: 08/03/2017 12:48

.Man Bio attīrīšanas iekārtas uzlika Sia,,Siltumsūkņu Centrs"" www.siltumsukni.lv Viss jau ilgus gadus strādā ļoti perfekti.

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: EduardoM (85.10.211.---)
Datums: 08/03/2017 12:52

Labdien! Man jau 5 gadus ideāli strādā Bio attīrīšanas iekārtas,ko man uzstādīja Sia Siltumsūkņu Centrs www.siltumsukni.lv

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: EduardoM (85.10.211.---)
Datums: 08/03/2017 12:53

Labdien! Man jau 5 gadus ideāli strādā Bio attīrīšanas iekārtas,ko man uzstādīja Sia Siltumsūkņu Centrs

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: Niks (85.10.211.---)
Datums: 08/03/2017 22:53

Mārcis Krieviņs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pēdējo reizi august serviss tīrīja pirms
> kādām 3 vai 4 nedēļām, šodien atveru, atkal
> viss gandrīz pārplūdis, jo pat avārija
> drenāžas caurums aizaudzis ar biezu dūņu. Kad
> tīrīja, tad dūņu daudzums bija kādi 90%,
> principā burciņā ielejot ūdens pašā
> apakšā. Augusts tīrīja pagājušāgada jānos,
> tad daļēji ik pa diviem mēnešiem es , vienreiz
> bija avārijas izsaukums, atbrauca patīrija un
> pēc pāris nedēlām atkal ciet, apnicis jau
> čakarēties visu laiku. Notekūdeņu nav par
> daudz, jo lieto 4 pieaugušie+bērns, 80 %
> bionoārdošie līdzekļi. Dēļ visa tā aiziet
> ciet drenāžas lauks, kas ir lielākais besis.
> Nožēloju ka paņemu šo iekārtu, vajadzēja
> ņemt dārgāku kā brālim, kuram nav nekādu
> problēmu, reizi gadā vai pusotrā tikai apkope
> vajadzīga.

Kāda ražotāja bioloģiskā attīrīšanas iekārta ir brālim?

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: he (85.10.211.---)
Datums: 10/03/2017 11:57

jā - manā grāmatiņā tāpat kā Vilnim. Biju jau paspējis aizmirst par tiem 10 gadiem

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: Valcha (85.10.211.---)
Datums: 14/03/2017 10:05

1

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: khe (85.10.211.---)
Datums: 19/03/2017 12:33

Rolexam droši vien jāpārtaisa tā infiltrācija, lai strādātu normāli...
Mārcis Krieviņš var tikai priecāties, ka labi attīra notekūdeņus, jo attīrīšanas process nozīmē izņemt no notekūdeņiem ķīmiskas vielas, ko veic tieši baktērijas vairojoties. Slāpeklis daļēji iziet gaisā. Ar fosforu tur laikam sarežģītāk... Nekāds ķīmiķis neesmu, bet tik daudz saprotu, ka nevar salaist kanalizāciju bundulī un cerēt, ka tas viss pārvērtīsies par ūdeni un smuki saplūdīs zemītē... Ja kāds iekārtu tirgonis to sola... Pie kam bioloģiskie līdzekļi ir ļoti draudzīgi tām baktērijām un šamās vairojas kā trakas, tāpēc arī tas baktēriju daudzums tāds pamatīgs. Pumpē tik pa zālāju un krūmiem, lai aug - tas jau nākošais barības ķēdes posms. Metiet malā muļķīgus aizspriedumus, jo lielo attīreņu izņemtās baktērijas, kas vēl papūdētas kaudzēs, vai dīķos, tāpat nonāk uz zemnieku laukiem, tālāk graudos un garšīgās bulciņās, ko notiesājam un sākam visu no gala:)...

Re: Kanalizācija(Bioloģiskā)
Autors: veseriss (85.10.211.---)
Datums: 19/04/2017 11:51

Sveiki!
Lai nesāktu jaunu tēmu. Uzstādot bioloģisko attīrīšanas iekārtu kāda būvniecības dokumentācija ir nepieciešama, kas jāsaskaņo būvvaldē, pašvaldībā?! Noteikti esiet saskārušies?!

Pašreizējā: 3 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   ********         **  ********  
 **        **     **  **     **        **  **     ** 
 **        **     **  **     **        **  **     ** 
 ******     ********  ********         **  **     ** 
 **               **  **         **    **  **     ** 
 **        **     **  **         **    **  **     ** 
 ********   *******   **          ******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727