UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

DURVIS
Autors: alrumee (87.110.241.---)
Datums: 13/02/2013 19:09

Labdien,

Gribu pasūtīt iekšdurvis, man piedāvā ozola durvis ar kārbu un apmalēm no abām pusēm, bez furnitūras pa 180Ls, man tā liekas laba cena. Kāda ir citu pieredze šajā jomā, kādas durvis, kādas cenas?

Re: DURVIS
Autors: nuu (83.241.43.---)
Datums: 13/02/2013 19:41

nu var jau, bet es sev noteikti ņemšu prastākas un lētākas.
Krautā, Depo utt ir visādi varianti.
Ir arī citur, piemēram:
[prodex.lv]

Re: DURVIS
Autors: Gints__ (94.101.225.---)
Datums: 13/02/2013 20:20

Es ņēmu šitādas [www.madepar.lv], tiesa gan priedes, ~60 Ls bez furnitūras, pats beicēju un lakoju. Nesūdzos, viņiem ir arī ozols, par tām gan neko nezinu.

Re: DURVIS
Autors: Alrumee (87.110.241.---)
Datums: 13/02/2013 21:32

nuu Wrote:
-------------------------------------------------------
> nu var jau, bet es sev noteikti ņemšu prastākas
> un lētākas.
> Krautā, Depo utt ir visādi varianti.
> Ir arī citur, piemēram:
> [prodex.lv]

Biju sodien prodex, sareekinaaja man cenu vienaam finiereetaam durviim ne masiivkoka, ar kaarbas paplasinaajumiem un aplodaam ap 200Ls sanaaca, liekas ka bez roktura - padaargi.Ssapratu ka laikam tomeer jaapasuuta, vismaz kaarba buus vajadziigaa dziluma, man dazaas vietaas ir 25-29cm.

Re: DURVIS
Autors: igaunis (46.109.11.---)
Datums: 17/02/2013 14:03

Labdien visiem,

Arī es esmu nonācis pie iekšdurvju izvēlēsanās.
Izmēgināju(teorētiski) Līvas grupa (koka durvis) man piedāvāja ar vosi uzstādīšanu ,rokturiem utt pilns komplekts 300Ls
Prasīju vēl vienam privātajam tas man sarēķināja krāsotasMDF durvis ar visu uzstādīšanu,rolturiem utt.250Ls

Sakiet kāda kvalitāte ir tām PRODEX DURVĪM?KLuras skaitās labākas finierētās,laminētās?Kur atšķirība?Kāda attieksme pret klientu tai Prodex?

Varbūt vēl kāds var kaut ko ieteikt,kādus ieksdurvju ražotājus?

Re: DURVIS
Autors: edu (194.153.79.---)
Datums: 18/02/2013 11:44

Man kā reiz ir no Prodex. Sākumā gribēju Domino, bet tās nebūtu līdušas manās ailēs. Un meistars arī ieteica ņemt koka durvis, kuras esot noturīgākas pret mazu bērnu radītām deformācijām un defektiem :)
Tad nu man tagad ir Monika un Monika Kristal, tumšā riekstu krāsā. Maksāja 150 Ls/gab.
Durvju kārbas izturēja remontdarbu laika mitrumu un nedeformējās.
Attieksme pret klientu bija vēsa, bet konstruktīva. Piegādāja nedēļu pirms termiņa beigām.

Re: DURVIS
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 20/02/2013 09:58

Labdien vēlreiz visiem,

Jautājums par to pašu Prodex,kur viņi ražo tās durvis?Kuras durvis skaitās labākas finierētās,laminētās?Kur atšķirība?
Kādas vēl ir opcijas ar iekšdurvju rāžotājiem?

Re: DURVIS
Autors: alrumee (194.50.105.---)
Datums: 20/02/2013 10:15

igaunis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Labdien vēlreiz visiem,
>
> Jautājums par to pašu Prodex,kur viņi ražo
> tās durvis?Kuras durvis skaitās labākas
> finierētās,laminētās?Kur atšķirība?
> Kādas vēl ir opcijas ar iekšdurvju
> rāžotājiem?

Cik sapratu viņi tirgo ukrainaa un braziilijaa razotas, varbuut ka kluudos. Labākas protams finierētas, vismaz plāna kārtiņa īsta koka. Laminētām koka struktūra ir uzzīmēta, mākslīga, nekā dabiska, man tas nav pieņemami tāpēc uz tādām nemaz neskatos, tad jau labāk krāsots kartons. Vislabāk ir pasūtīt pēc saviem izmēriem pie galdnieka bet protams var sanākt dārgāk.

Re: DURVIS
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 20/02/2013 10:57

Paldies alrumee par kometāriem un padomiem,
Vai varu vēl lūdzu nelielu ieskatu?Ko nozīmē krāsots kartons?Tas būtu MDF krāsots?Cik tādas būtu izturīgas?Man negribās nopirkt durvis kuras jelkādas mitruma(pavasaros,rudeņos) iespaidā sāks staigāt un man būs tikai galvassāpes ar tām?!

Re: DURVIS
Autors: alrumee (194.50.105.---)
Datums: 20/02/2013 11:45

Jā es biju domājis krāsotu MDF, par izturīgumu nezinu, nav pieredzes. Dzīvoklī liku baltkrievu priedes durvis no depo par apmēram 50Ls, stāv jau 5 gadus, nav itkā nekādu problēmu tikai nav pārklājuma - pliks koks. Tur vairs nedzīvoju tāpēc ir vienalga bet normālā gadījumā vajag lakot, beicēt vai krāsot, kvalitatīvi to varētu izdarīt kādā galdniecībā.
Tagad man mājā ir tikai vienas iekšdurvis - uz pagrabu. Vajadzēja ātri, nopirku Stamarā baltkrievu ar ozolu finierētas MDF, sanāca viss kopā ap 120 LS. Pēc pusgada ir minimāli sašķiebušās un ideāli nepieguļ, tas varētu būt dēļ mitruma no pagraba. Ilgi esmu meklējis risinājumu pārējām iekšdurvīm, bet - steigas nav, prasības ir augstas, maksāt 400Ls par vienām durvīm negribu :) tāpēc arī durvju vēl nav. Beidzot esmu atradis galdniecību Latgalē kas sola taisīt no masīva ozola pa 180Ls, vismaz vienu testa eksemplāru pasūtīšu, ja būs ok tad arī pārējās.

Re: DURVIS
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 20/02/2013 12:21

Labdien vēlreiz,

Vai vari man arī lūdzu ieteikt to galdniecību Latgalē un es arī tad noetestētu.Būtu mums abiem labums no tā?

Man kolēģi iesaka ,ka uz šo brīdi labākās varētu būt krāsots MDF ar kaut kādu šponu.Jo tās esot adekvātas pēc cenas un neesot tik kaprīzas uz mitrumu.

Re: DURVIS
Autors: alrumee (194.50.105.---)
Datums: 20/02/2013 13:25

igaunis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Labdien vēlreiz,
>
> Vai vari man arī lūdzu ieteikt to galdniecību
> Latgalē un es arī tad noetestētu.Būtu mums
> abiem labums no tā?
>
> Man kolēģi iesaka ,ka uz šo brīdi labākās
> varētu būt krāsots MDF ar kaut kādu šponu.Jo
> tās esot adekvātas pēc cenas un neesot tik
> kaprīzas uz mitrumu.

Viņiem daudz darba, ilgi būs jāgaida, ja beigās viss būs ok tad iedošu kontaktus :)
Krāsots MDF un nažfinieris (špon ir krieviski) liekas ka parasti nav kopā, ir vai nu viens vai otrs. Finierētas būs dārgākas bet labāk izskatīsies varbūt.

Re: DURVIS
Autors: igaunis (80.232.139.---)
Datums: 22/02/2013 10:03

Vai kāds vēl var kaut ko pateikt par šā brīža reālos situāciju par labāko iekšdurvju piedāvājumu Latvijā.
Kuras būtu vislabākās,koka,MDF,laminētās,MDF ar šponu?

Re: DURVIS
Autors: Mareksons (83.241.43.---)
Datums: 21/03/2013 00:24

Ir kādam forumietim poļu Invado firmas laminētas starp istabu durvis? Kā patīk un lietojas? Skrāpējum noturība? Skaņas caurlaidība?
Paldies!

Re: DURVIS
Autors: Egīls17.11 (77.232.15.---)
Datums: 18/09/2017 16:58

Ieejas durvis pirku kantorī sosdienests. Ļoti labas cenas un augsta izpildījuma kvalitāte.
Metāla durvis

Re: DURVIS
Autors: AigarsBsz (91.105.105.---)
Datums: 23/03/2018 13:28

Iesaku pirkt sertificētas durvis, sertificētām durvīm ir daudz augstāka kvalitāte.

Re: DURVIS
Autors: Artūrsb (90.139.61.---)
Datums: 04/06/2018 12:53

Labas durvis var atrast [eirodurvis.lv] , iesaku ieskatīties.

Re: DURVIS
Autors: Akita55 (81.198.83.---)
Datums: 03/06/2019 13:56

Ja nu tomēr izvēlaties par labu metāla durvīm, tad plašā klāstā metāla durvis atradīsiet [www.m-lux.lv], meklēju šeit un patīkami pārsteidza detalizētais apraksts katram durvju veidam, kā arī iespēja pasūīt uzreiz mājas lapā



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  ********   ********  ******** 
 ***   **     **     **     **  **    **  **       
 ****  **     **     **     **      **    **       
 ** ** **     **     ********      **     ******   
 **  ****     **     **           **      **       
 **   ***     **     **           **      **       
 **    **     **     **           **      ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727