UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

vajag uzlaust durvis
Autors: taa gadaas... (87.110.245.---)
Datums: 27/01/2013 10:37

Mājai man ir dzelzs durvis lētā gala...apmēram kā te...[ilats.gold.lv]
sanāca tā ka pēdējā atslēga nolūza un iesprūda iekšā pie aizslēgtām durvīm, tas ka tagad drošivien nāksies ķerties pie flekša ir skaidrs, un jāmaina būs jaunas durvis,...pašām durvīm ir tā saucamais zirneklis,un 4 enges,...pie durvīm klāt tieku no abām pusēm....varbūt ir kāds ieteikums kā pēc iespējas nebrutālāk vinas izcelt...kur zāģēt,vai varbūt ja izzāģēju slēdzeni tad viņjas varētu atvērt,vnk koridorī tiko svaigs remonts, ar lomiku vai ar traktoru vnk izraut negribās...hehe
p.s. mājai man divas durvis tā ka pa logu nau jārāpo...hehe

Re: vajag uzlaust durvis
Autors: Andris542 (83.99.148.---)
Datums: 27/01/2013 11:29

Ja gribi lietot fleksi, tad jau vieglaak ar dinamiitu!!!
Redzu, minimums, divas iespeejas:
1.Ja tiec klaat no abaam puseem, tad ir iespeeja nosktuuveet atsleegas noseg plaaksni. Taalaak, panhem divus aamurus. Vienu lielaaku, otru mazaaku. Mazaako uzliec uz serdenes gala, no augshas un ar lielo mauc, cik dukas. Serdene paarluuziis uz puseem. Izvelc nolauzto aaraa un ar stingru draati, vai skruuvgriezni, atsleedz durvis. Nomaini visu sleedzeni, ne serdeni!!! Savaadaak buus atkal viss no saakuma.
2.Bormashiina. Sameklee kreiso bori 9~10 mm. Reverso bormashiinu un boree aaraa. Vienu briidi boris nokhiilees un apraus serdenes vidus dalhu un durvis valhaa. Kreisos borus var mekleet pie vecajiem PSRS virpotaajiem vai Latgaliitee. Var arii ar standarta labajiem boriem, bet tad urbshanas virziens ir uz atsleegas aizsleegshanaas pusi. Dabuusi visu izurbt, tad pakalties un serdene aaraa. Taalaak draats.
Tas pie noteikuma ja ir cilindra sleedzene. Ja seifa, tad zvani uz atsleegu SOS Briiviibas ielaa. Atbrauks viirinhsh ar atveershanas Licenzi, izborees paaris vietaas caumurus un sleedzene sabirs starp durviim un atkal durvis valhaa.
Veiksmi ciinhaa!

Re: vajag uzlaust durvis
Autors: taa gadaas... (87.110.245.---)
Datums: 27/01/2013 12:07

paldies Andri par ieteikumiem...sos servis nederēs...esmu ap 200km no rīgas...atslēga ir zirneklis kas sleedzas gan augšā ,apakšā un sānos...kā noteikt vai cilindra vai sefa slēdzene...pašu durvju salaušana neuztrauc jebkurā gadijumā likšu citas ar visu rāmi...

Re: vajag uzlaust durvis
Autors: Andris542 (83.99.148.---)
Datums: 27/01/2013 14:23

Cilindra tipa sleedzene:
[www.fermeris.lv]
Seifa tipa sleedzene:
[www.eurolocks.lv]
Ja jau durvis var bendeet, izgriez palielu kvadraatu ap sleedzeni. Nonhem blekhi un tad jau ieraudziisi kaa taas durvis dabuut valhaa. Nu a taalaak, veertni aaraa un kaarbu demonteet.

Re: vajag uzlaust durvis
Autors: pamats topošais (90.130.165.---)
Datums: 27/01/2013 18:02

Man bija durvis jāborē vaļā, es ar parasto urbi uzrbu. Vajag kādu 1cm zem atslēgas. Jāurbj cauri, tad var atslēgt ar jebkuru atslēgu, ja nepaveicās, tad izsit serdi, ieliek citu un slēdz vaļā.
Ķimeris gan bija, bet pie 3šām durvīm jau biju iemācījies. Un urbīti arī aplauzu :D
Par kreiso uzrbi nezināju, likšu aiz auss ;)
Un paskaties youtube, noteikti kaut kas ir safilmēts.

Re: vajag uzlaust durvis
Autors: taa gadaas... (87.110.245.---)
Datums: 28/01/2013 15:29

paldies kungi par atbildeem..tagad zinu ka man ir cilindrtipa sleedzene...saakumaa meeginaashu urbt - peectam sist...ja nesanaaks grieziishu gabalu aaraa pie sleedzenes...hehe...
jaapagaida nedaudz siltaaks un jaakeras pie darba...

Re: vajag uzlaust durvis
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 28/01/2013 15:40

Pēc bildes lētās ķīniešu konservbundžas durvis.
tipiska cilindra slēdzene un cik atceros šim druvīm bija joks, ka nepagrieztu atslēgu varēja no otras puses izspiest.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   ******   **     **        ** 
 **     **  **     **  **    **  ***   ***        ** 
 **     **  **     **  **        **** ****        ** 
 ********   **     **  **        ** *** **        ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **    **  **     **  **    ** 
 ********    *******    ******   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727