UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: specs (46.109.11.---)
Datums: 20/02/2011 20:59

Lūdzu padalieties!

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: IVO23 (83.136.137.---)
Datums: 21/02/2011 13:51

Otro sezonu lietoju R25, nekādu problēmu.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: specs (95.68.101.---)
Datums: 23/02/2011 06:53

Kāpēc izvēlējies tieši Benekov R25, kādas bija priekšrocības attiecībā pret konkurentiem? Kas bija konkurenti izvēles brīdī? Kāds ir patēriņš? Kā darbojas iebūvētā siltummaiņa tīrīšana - vai ar to pietiek, vai tomēr ir jātīra arī standarta veidā?

Paldies par atbildēm!

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: asdfs (83.136.137.---)
Datums: 23/02/2011 13:51

Izvēlejos kvalitates un vadibas bloka dēļ, līdz kaklam ķīnas sū..... Granulu padevei divi motori, nav tik liela slodze šneka motoram. Patēriņš 230m2 - nepilna tonna mēnesī, karsto H2O ieskaitot. Rokas tīrot tomēr būs jānosmērē, brīnumi nenotiek. Izvēle būs jāizdara pašam, lasot un pētot pieejamo un ne tik pieejamo info, jo pēc savas mājas būvniecības pieredzes neuzticos nevienam tirgotājam, kurš dzied slavas dziesmas par savu produktu, iesaku palasīt izgatavotāja dokumentāciju, nevis torgašu reklāmbukletiņus.
Lai veicas izvēlē!

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: specs (46.109.113.---)
Datums: 23/02/2011 20:57

Paldies par pieredzi, bet kas bija alternatīva, no kuras atteicies par labu Benekov?

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 23/02/2011 21:44

Posted by: IVO23 (83.136.137.---)
Posted by: asdfs (83.136.137.---)

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: janisbenekovs (212.93.97.---)
Datums: 28/03/2011 20:13

Es arī esmu Benekov R25 īpašnieks. Katlu izvēlējos tā parametru un iespēju dēļ. Kurinu otro sezonu un netieku vaļā no divām problēmām - nežēlīgas šneka čīkstoņas un "hot stoker", kad laiks paliek siltāks. Ar pārdevējiem ir tā kā vienmēr...

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: specs (46.109.119.---)
Datums: 28/03/2011 20:46

kas ir "hot stoker"?

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: janisbenekovs (212.93.100.---)
Datums: 29/03/2011 07:17

"Hot stoker" ir tad kad degšana noiet lejā uz šneku un nostrādā termodevējs uz šneka. Katls sāk stumt granulas lai sevi nodzēstu, dažreiz veiksmīgi, dažreiz piestumj pilnu kurtuvi un tad viss ir vienā darvā.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: sneks (195.244.138.---)
Datums: 29/03/2011 10:23

Man arī ir tā čīkstēšana šnekā un "hot stoker". Attiecībās ar pārdevēja servisu tālāk par solījumiem kaut ko darīt neesam tikuši. Situācija pašlaik ir tāda, ka pārstāvis vairs neatbild uz telefona zvaniem.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: dzincha (---.siemens.fi)
Datums: 29/03/2011 13:30

Privātajā sektorā šādi viņi atļaujas "uzvesties", bet ja iet runa par kādu lielu klientu, tad attieksme ir pavisam savādāka.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: Ārā spīd saule (83.136.136.---)
Datums: 29/03/2011 14:16

Man ir Pelling 27 un nekādu šneka čīkstēšanas un "Hot stoker" nav bijis. Varbūt tavā gadījumā pie vainas pārāk jaudīga katla izvēle, kā rezultātā tas visu laiku nīkuļo nevis ar normālu slodzi strādā. Ja būtu paņēmis R15 varbūt tādu problēmu nebūtu?

Izvēloties katlu izskatīju dažādus variantus un kā pirmo izvēlējos Grandeg, kā nekā Latvijas prece un krīzes laikā jāatbalsta savējie. Diemžēl grandeg serviss ir zem katras kritikas ar savu muļāšanos un klientu vazāšanas aiz deguna. Man appnika viņiem mēnešiem lūgties, lai atbrauc un novērtē kāds man katls nepieciešams, apnika lūgties, lai atsūta tāmi cik tas man izmaksās un beigu beigās trīs nedēļas viņi nespēja parakstīt līgumu.

Tāpēc pārdomāju un izvēlējos Benekov, savu izvēli pagaidām nenožēloju, jo nekādas problēmas vēl nav bijušas.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: grods (87.110.163.---)
Datums: 01/04/2011 12:58

man ari ir R15 otro sezonu esmu apmierināts, uz 120m2 šosezon būšu nokurinājis 3 tonnas granulu. nekas nečīkst un ir viss ok. Hot stocker bija 1x rudenī, bet tas laikam ir tišām dēļ tā ka katlam siltumu nav kur likt, vai nu uzvāra ūdeni(kas nemaz nav iespējams) vai nostrādā aizsardzība.
vairākiem maniem paziņam ir dažādi granulu katli un ir dzirdēti visādi stāsti..bet es ar savu izvēli esmu apmierināts!

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: kalamazoo (---.varam.gov.lv)
Datums: 14/11/2011 13:44

Benekov (ekoliesmas) servisa pārstāvi mēģinu sadabūt rokā jau vairāk nekā gadu. Klausuli viņi ceļ, sola, tālāk nekas nenotiek.
čīkstēšanu novēršu ar degļa tīrīšanu, "hot stokker" novēršu ar padeves/nepadeves iestatījumu maiņu.
Katls ir normāls, serviss LV - pilnīgi garām.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: janisbenekov (212.93.105.---)
Datums: 16/11/2011 17:37

Bet kā izdodas iztīrīt pašu galu kur beidzas šneks?

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: janisbenekov (212.93.105.---)
Datums: 16/11/2011 17:42

Vēl par padeves/nepadeves iestatījumiem. Fabrikas default no servisaLV nevarēju dabūt, netā no dāņu foruma dabūju viņu iestatījumus un hot stoker vairāk nav rādījies

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: zeks no varšavas (87.110.163.---)
Datums: 17/11/2011 15:03

Nu šitais ir labais :)))
čīkstēšanu novēršu ar degļa tīrīšanu, "hot stokker" novēršu ar padeves/nepadeves iestatījumu maiņu.
Katls ir normāls, serviss LV - pilnīgi garām

vai tad serviss nozīmē tava katla tīrīšanu, es ļot labi saprotu tos servisa džekus, kas negrib runāt ar baltrocīšiem, kas savam katlam negrib pieskarties, bet pieprasa "pilnu servisu" tulīt un par baltu velti :)))

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: subaru (46.109.116.---)
Datums: 18/11/2011 19:54

es lietoju r15 jau piekto gadu. no sākuma arī bija problēma ar atpakaļ degšanu un šneka čīkstēšanu. tomēr tur bija mana nesaprašanas vaina, ir pareizi siltajā laikā jānostāda padeve/nepadeve un kopjš tā laika vairāk nekas nav tāds atkārtojies. tīrīšana deglim ir diezgan pagrūta, tomēr kad piešaujas nav tik traki. ja lieto tīru ēveļskaidu granulas, nevajag neko tīrīt visu sezonu, to izdaru pavasarī katlu izslēdzot. 140m2 mājai pagājušo ziemu izgāja 4 paletes granulas. ja cilvēks ir spējīgs pats saprast un nebūs slinks, tad nekāds serviss šim katlam praktiski nebūs vajadzīgs. katlam sildvirsmu var notīrīt paraustot kloķi, līdz ar to nekāda specifiska tīrīšana nav nepieciešama, nekas nepieaug no iekšpuses. kopumā esmu ļoti apmierināts.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: janisbenekov (212.93.105.---)
Datums: 21/11/2011 18:30

A kur tādas granulas ir dabūjamas. Pats jau trešo gadu lietoju Inčukalna granulas, kuras tika ieteiktas kā labākās. Par to tītīšanu jau tā ir čakers diezgan liels.

Re: vai kādam ir piereedze ar Benekov granulu katlu?
Autors: subaru (46.109.116.---)
Datums: 21/11/2011 18:54

inčukalna granulām nav nekādas vainas. es uzstādu padevi/nepadevi tā, lai degošā čupiņa vienmēr ir nedaudz virs degļa, un katlam ir jāstrādā ar 40-60% jaudu. tad vienmēr gaisa plūsma nedaudz palīdz pašattīrīt degli un pats katls ir sauss un relatīvi tīrs. man ar inčukalna granulām tik tiešām iet visu sezonu bez tīrīšanas. vēl ir madonā ražotne un rīgā, ulmaņa gatvē, kas ražo no tīras ēveļskaidas. firmu nosaukumus gan neatceros, bet domāju googlē var atrast. tomēr reklamē jau visi savu preci kā labāko, kā ir īstenībā, to uzzini tikai kad esi paprovējis:) galīgi neiesaku firmas granula.lv produkciju, biju šogad nopircis- deglis aizauga jau 5. dienā. biju spiests visas granulas sviest ārā no garāžas un atgriezties pie pārbaudītām vērtībām.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    ******   ********   *******   **     ** 
 **     **  **    **     **     **     **  ***   *** 
 **     **  **           **     **     **  **** **** 
  ********  **           **      ********  ** *** ** 
        **  **           **            **  **     ** 
 **     **  **    **     **     **     **  **     ** 
  *******    ******      **      *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727