UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
par leišu katliem
Autors: aldisss (---.cust.telenor.se)
Datums: 09/02/2010 20:04

Labvakar!Ir doma iegādāties kādu no leišu ilgdegšanas katliem.Tipa"Rudesta""Stropuva","Žvake","Liepsele"!Reklāmās jau viss skaisti,bet gribētos tomēr dzirdēt lietotāju atsauksmes.Par efektivitāti,par iespējamām problēmām utt...

Re: par leišu katliem
Autors: aldisss (---.cust.telenor.se)
Datums: 11/02/2010 19:12

Tā vien izskatās ka nevienam nav viedokļa šinī jautājumā!

Re: par leišu katliem
Autors: plumber (84.237.171.---)
Datums: 18/02/2010 14:45

Ko tieshi gribeetu zinaat par shiem katliem?
Saistiits esmu gan ar rudesta gan liepsnele zinu visus tur gan iipashniekus gan meistarus.Visi staastiis aptuveni vienu un to pashu, konstruktiivi atskjiriibas minimalas.
Ja gribi zinaat vairaak tad man jaamekleee klientu telefoni. ja interesee tad raxti.

Re: par leišu katliem
Autors: aldisss (79.102.8.---)
Datums: 21/02/2010 19:54

Mājas celšanā esmu nonācis pie stadijas kad jāizvēlas apkure.Viennozīmīgi malkas katlu!Sākumā bija doma likt čuguna katlu ar akumulatoriem,bet vēlāk uzzināju arī par šiem leišu katliem.Apkurināmā platība apmēram 200kvm.,no kuriem 1.st.siltās grīdas70kvm.,2.st. radiatori.Galvenais lai 3 reizes dienā nav jāšancē par kurinātāju,un arī lai temperetūra turās daudzmaz konstanta.Šie leišu katli vismaz teorētiski to nodrošina.Gribētos zināt par viņu efektivitāti un arī par biežāk piemeklētājām problēmām.Par ilgmūžibu jau laikam neviens nezinās pateikt,jo parādījās viņi samērā nesen.Par cik darbojas viņi gruzdēšanas režīmā,uztrauc iespējamā darvas veidošanās katlā un skurstenī.Tīrīt skursteni reizi mēnesī arī negribas!

Re: par leišu katliem
Autors: plumber (87.226.11.---)
Datums: 22/02/2010 21:46

Ok ja runaa par degshanas ilgumu tad peec cilveeku teiktaa viss saakas ar kaadaam 15 stundaam ilgaakais ko peec teiktaa dzirdeeju 28h. Viss atkariigs ar ko kurina un kaads tas kurinaamais peec kvalitaates.
Par kvalitaati runaajot var teikt kad izdegushu katlu neesmu veel redzeejis,bet ar piebeigushos disku kas ir uz gaisa vada tas gan. Notiek tas peec kaadiem 3-4 gadiem.Maxaa aptuveni 50 lvl. Metaala biezums katliem ir taa kad Rudesta katlam tas ir nedaudz biezaaks par paareejiem. Peec kvalitaates izpildiijuma zinjaa Rudesta vairaak ar patiik,peec pieprasiijuma Rudesta vairaak izplatiita Latvijaa arii pirms manis ir daudzi saskaarushies.
Peec pases t turpgaitaa 70-75 graadi taa kad nekaada iipashaa gruzdeeshana nesanaak,skurstenis buus jaatiira ne biezhaak kaa paareejiem. VAr reguleet ar mazaak ,bet nju tad teces kaut arii tek ne tikai deelj t. kurinaamais ar ietekmee. par to te daudz raxtiits.
Ja interesee raxti. Varu savest ar lietuvu pa taisno tur tev veel var atbildeet uz jautaajumiem. Jo piegaade vismaz Rudesta ir pa tiesho no turienes es te tik kaa paliigs.

Re: par leišu katliem
Autors: aldisss (---.cust.telenor.se)
Datums: 25/02/2010 18:23

Cik tad īsti ir metāla biezums Rudestai?Lasiju ka Stropuvai ir arī universālie katli,kas kurināmi arī ar oglēm.Tad jau tiem arī vajadzētu būt ar biezāku metālu vai pat čugunu!Kā ir ar uzstādīšanu,vai tur arī kaādi knifi,kaut kas savādāks kā citiem katliem?Vispār vērtīgi būtu uzzināt par Rudesta kontaktiem Lietuvā,droši vien sanāktu arī lētāk vest viņu no Lietuvas.

Re: par leišu katliem
Autors: plumber (87.226.11.---)
Datums: 25/02/2010 20:18

Metaala biezums liekas bija 4mm,ja nemaldos. par universaalo nemaaceeshu teikt,jo neesmu redzeejis dziivee kaa taadu. Rudesta ar saka kad kautkas liidziigs vareetu tapt,bet kad iisti nezinu.
Leetaak atvest gan nesanaaks to rudestu no leishiem,jo vinji atved tev uz maajaam un cipari ir 890 par 20kw un 990 par 40 kw katlu ( cena latos). Domaaju ja aizbrauksi un savaaksi pats ar paarvietoshanu no transports liidz katlenei buus ljooti gruuti,tas katls buus plakans. Ekonomija buus labi ja 35 lati ,bet iereekjini bendzhu.

Shodien biju pie viena rudesta ipashnieka. tagad janvaarii ar saliem bija taa,kad malka 12-16h un iemetot briketes sanaak liidz pat 26h.

Usztaadiishanaa nekaadu iipatniibu nav,galvenais lai lohi neliek.

Re: par leišu katliem
Autors: modris1978 (81.198.121.---)
Datums: 01/03/2010 10:08

Neticu šim apgalvojumam ,jo pašam ir malkas katls ar lielo kurtuvi malka deg apm.3-4h akmeņogles6-8h lai ar briketēm izvilktu 26h-tas cilvēks kaut ko te pūš?

Re: par leišu katliem
Autors: aae (159.148.12.---)
Datums: 01/03/2010 10:18

Par 26h un Rudesta tipa katliem nezinu, bet ar leišu Vienybe tērauda katlu ar malku vidējais ilgums sanāk 5-7h, ar briketēm gandrīz 2x ilgāk. Tā kā viss var būt...

Re: par leišu katliem
Autors: plumber (87.226.11.---)
Datums: 01/03/2010 10:28

modris1978 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Neticu šim apgalvojumam ,jo pašam ir malkas
> katls ar lielo kurtuvi malka deg apm.3-4h
> akmeņogles6-8h lai ar briketēm izvilktu 26h-tas
> cilvēks kaut ko te pūš?

puush vai nepuush,bet taveejaa katlaa ar lielo kurtuvi visa malka deg uzreiz, bet te tikai virseejais slaanis 20 cm. un briketes tai katlaa var samest krietni bliivaak nekaa malku.
ko ta man puust meklee tad pats rudesta vai kaadu to tipa katlu ipashnieku.

Re: par leišu katliem
Autors: modris1978 (81.198.121.---)
Datums: 01/03/2010 10:42

Kāds vēl virsējais slānis ,pa plauktiņiem visas briketes salikt ,es savā katlā salieku 4iepakojumus ar briketēm nu nedeg viņas 26h- tā ir cilvēku maldināšana.

Re: par leišu katliem
Autors: Uge (87.110.166.---)
Datums: 01/03/2010 12:21

modris1978 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kāds vēl virsējais slānis ,pa plauktiņiem
> visas briketes salikt ,es savā katlā salieku
> 4iepakojumus ar briketēm nu nedeg viņas 26h- tā
> ir cilvēku maldināšana.

Tā ir savādāka katla sistēma un degšana tur notiek savādāk [www.baykalservice.ru]

Re: par leišu katliem
Autors: plumber (87.226.11.---)
Datums: 03/03/2010 09:43

Nu kapeecman vajadzeetu maldinaat cilveekus?
Pasaki kaut paaris iemeslus!!!

Ja tev pasaka kad deg taas stundas tad deg,kapeec jaapieraada tas kas jau ir?

Tev tach muuzhiigo dzineeju nemeejina iesmeereet....

Re: par leišu katliem
Autors: modris1978 (81.198.121.---)
Datums: 05/03/2010 08:52

Parādiet man katla ražotāja tehnisko pasi kurā būtu konkrēti aprakstīts degšanas ilgums malkai ,akmeņoglēm un briketēm utt un nēkāds prognozējamais. Tas ka katlā pēc tik un tik stundu degšanas paliek kvēlojošas ogles vēl nenozīmē ka tas katls spēs atdot tos kilovatus kas nepieciešmi mājas apsildei! Pats zinu ka akmeņogles manā katlā arī var kvēlot apm.20h bet jēgas no tā jau nav nekādas tikai katls ir silts.

Re: par leišu katliem
Autors: kurinātājs (83.136.136.---)
Datums: 05/03/2010 14:04

plumber Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu kapeecman vajadzeetu maldinaat cilveekus?
> Pasaki kaut paaris iemeslus!!!
>
> Ja tev pasaka kad deg taas stundas tad deg,kapeec
> jaapieraada tas kas jau ir?
>
> Tev tach muuzhiigo dzineeju nemeejina
> iesmeereet....


Man katla pērdevējs arī solīja, ka degs no 12-16 stundām. Patiesībā malka deg 3-4 stundas, briketes kā kuas no 1-3, bat katrā ziņā atrāk sadeg nekā rupji skaldīta malka.

Atbildēšu kāpēc pārdevēji maldina - ja man pie pirkšanas būtu pateikuši, ka ik pēc 3 stundām būs jāpiemet malka tad es nekad tādu katlu nepirktu, jo neesmu pensinorārs, kurš visu dienu sēž mājās pie kurtuves, algot kurinātāju arī nevaru atļauties.

Re: par leišu katliem
Autors: Dzincha (---.opera-mini.net)
Datums: 06/03/2010 11:27

Pokupaj našu pojebeņ-kuritsa 2dni.

Re: par leišu katliem
Autors: plumber (87.226.11.---)
Datums: 06/03/2010 17:16

Vispaar kameer degshana notiek malku piemest tam katlam nedriikst,un ja tik aatri tev tas nodeg tad nu pilniigaa sviestaa tev tur viss.
Tik shvakus rezultaatus neesmu dzirdeejis, kame esmu uzlicis tie taa ar pasaka kad aizvelk virs taam 10 stundaam,nezinu vai buutu iemesls vinjiem melot,tad jau buutu tos leishus sen pasuutiijis.
Aizej uz izstaadi, kas tagad buus un uzjautaa leishiem kapeec tev auzas.


kurinātājs Wrote:
-------------------------------------------------------
> plumber Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nu kapeecman vajadzeetu maldinaat cilveekus?
> > Pasaki kaut paaris iemeslus!!!
> >
> > Ja tev pasaka kad deg taas stundas tad
> deg,kapeec
> > jaapieraada tas kas jau ir?
> >
> > Tev tach muuzhiigo dzineeju nemeejina
> > iesmeereet....
>
>
> Man katla pērdevējs arī solīja, ka degs no
> 12-16 stundām. Patiesībā malka deg 3-4 stundas,
> briketes kā kuas no 1-3, bat katrā ziņā atrāk
> sadeg nekā rupji skaldīta malka.
>
> Atbildēšu kāpēc pārdevēji maldina - ja man
> pie pirkšanas būtu pateikuši, ka ik pēc 3
> stundām būs jāpiemet malka tad es nekad tādu
> katlu nepirktu, jo neesmu pensinorārs, kurš visu
> dienu sēž mājās pie kurtuves, algot
> kurinātāju arī nevaru atļauties.



Re: par leišu katliem
Autors: aldisss (93.177.238.---)
Datums: 13/03/2010 18:49

Atradu arī krievu forumā atbildi uz savu jautājumu!Ja nu kādam vēl interesē:[www.forumhouse.ru]

Re: par leišu katliem
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 07/11/2010 23:05

Vai ir dzirdētas kādas sūdzības par Rudesta katliem? Īpaši interesē sodrēju smaka, un taml, jo doma likt dzīv telpās. Saprotu, ka piekrāmē ar malku, aizdedzini un negramsties, kamēr izdeg. Kādi trūkumi konstrukcijai no lietotāju pieredzes?

Re: par leišu katliem
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 09/11/2010 00:57

Nu padalieties ar peredzi, vai vismaz artrešo pers stāstīto!
Man vēl interesē kā varētu izmērīt tos paskāļus skursteņa vilkmei. Žvake prasa 15Pa, bet liepsnele(Stafor) ielikusi -01-02 ??? Rudestai neatradu. Kam tuvāk patiesībai?

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **    **  **    ** 
 ***   ***   **  **   **     **  ***   **  ***   ** 
 **** ****    ****    **     **  ****  **  ****  ** 
 ** *** **     **     *********  ** ** **  ** ** ** 
 **     **     **     **     **  **  ****  **  **** 
 **     **     **     **     **  **   ***  **   *** 
 **     **     **     **     **  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727