UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: Emills (178.16.22.---)
Datums: 18/01/2015 08:32

Pasūtīju apsardzes sistēmas projektēšanu un montāžu kompānijā „Universelectric” [www.ue.lv]. Darbs tika izpildīts lieliski, maksa bija atbilstoša projekta kvalitātei un izstrādes ātrumam.

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: Izliecies (178.16.22.---)
Datums: 22/01/2015 18:00

Es te ātri pārskrēju ar acīm, ka sensorus liekot virknē. Nu nezinu. Man liekas ka tomēr neliek. Manā mājā nav virknē. Ja nostrādā kāds sensors, tad "smadzenes" zina, kurš tas ir.
Ja piemēram kāds ar cirvi nejauši to sensora vadu pārcirtīs, tad pie virknes slēguma, visai sistēmai būs kirdik.
Liekas, ka Rx mēģināja teikt, ka sensora darbības princips ir strāvas monitorings, ja tā var teikt. Tas tapēc, lai bandīti, savienojot uz īso uz sensoru pienākošos 2 vadus, vai saraujot tos vadus gabalos neapklusinātu signalizāciju. Signalizācija būs laimīga un klusēs, ja ķēdē plūdīs konstanta stāva.

Par zonām.
Zonu skaitu nosaka logu, durvju, vārtu, utt. skaits, kurus var uzlauzt un atmūķēt. Ja ir maza telpa ar ārdurvīm un logu pietiek ar vienu sensoru (jāizlasa darbības zona). ja ir liela halle ar n logiem, var likt vairākus sensorus.

Naktī tās zonas, kur guļ un grozās cilvēki, kā arī iet uz WC (piem. 2 stāvs mājā, ja tāds ir) nedrīkst būt aktīvas.

Apsardzes firmas izmanto radiokanālu, tas nozīmē, ja Tava māja būs vienīgā 30 km rādiusā, viņi tāpat savu servisu pieslēgs, jo radio viņiem kādus 50 km parasti velk.

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 22/01/2015 20:04

*Ja piemēram kāds ar cirvi nejauši to sensora vadu pārcirtīs, tad pie virknes slēguma, visai sistēmai būs kirdik.
Liekas, ka Rx mēģināja teikt, ka sensora darbības princips ir strāvas monitorings, ja tā var teikt. Tas tapēc, lai bandīti, savienojot uz īso uz sensoru pienākošos 2 vadus, vai saraujot tos vadus gabalos neapklusinātu signalizāciju. Signalizācija būs laimīga un klusēs, ja ķēdē plūdīs konstanta stāva. *
Kā sistēmai ir kirdik,...! Jā, sāks turēt. Atskries sargi. Un tas taču ir tās uzdevums. Panelī būs ziņa, ka ir tampera, jeb līnijas bojājums. Meklē kur un labo vai aizliedz šo zonas kontroli līdz meistaru atnākšanai. Bieži ar 8 zonām nepietiek lai zonā liktu tikai 1 devēju. Tad izvēlas labāko variantu daudzu devēju slēgšanai virknē vai arī paralēli. Un jebkura sensora, jeb devēja princips ir atvienot vai savienot ķēdi. Par attālumu: sev var ziņot (mobilais ziņotājs) kaut vai uz Antarktīdu. Apsardzes dienestam jābūt tuvu lai bandītus noķertu.

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: Alfadelta (178.16.22.---)
Datums: 03/03/2015 00:46

Es pats izplānoju un saslēdzu apsardzi, Ņēmu kanādiešu paradox, detaļas neizpaudīšu drošības apsvērumu dēļ, (atšķirībā no dažiem labiem komentētājiem:)). Uztaisīju zonēšanu, un detektori man ir saslēgti atsevišķi pa zonām, līdz ar to man ir lielāka kontrole pār sistēmu. Vienīgais ka ņēmu spečuku no Grifa kas man saprogrammēja, kaut gan skatoties likās ka nebija īpaši sarežģīti. Un jā RX taisnība, ja taisa vienu vai divas zonas tad var visus detektorus slēgt virknē, vienīgais dūmu detektoriem ir jāparedz savs kanāls (viņiem ir pretējs darbības princips)... Par bezvadu pilnu sistēmu, tomēr esmu skeptisks, jo baterijas tomēr var nosprāgt visnepiemērotākajos brīžos, ja viņu ir daudz... Bet šo to no bezvada tehnoloģijām tomēr arī iekļāvu... Un, labi bezvadnieki ir dārgi... Mana sistēma man paziņo visu kas notiek mājā: apsardzes stāvokli, ugunsdrošību, udensvada stāvokli (vai nav noplūdes pie sūkņa utt, temperatūru (ja nokrīt zemāk par iestādīto), elektrības pārrāvumus, Vēl es varu saprogrammēt veikt kādu darbību, distancēti: piemēram ieslēgt videoierakstu vai izslēgt elektrību... Var saslēgt caur mobilo skaļruni un piemēram palūgt nelūgtajiem viesiem tīties projām ko kājas nes :))) Materiālus pirku SIA LOKS

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: Dullaidauka (85.10.211.---)
Datums: 23/09/2016 09:26

Šeit kaut ko var palasīt par signalizācijām:
[tavadrosiba.lv]

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: DaBra (172.18.1.---)
Datums: 24/01/2019 15:42

Drošības, Apsardzes Firmas – Saraksts, Cenas, Atsauksmes !

[tavadrosiba.lv]

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: DaBra (172.18.1.---)
Datums: 24/01/2019 15:45

Drošības, Apsardzes Firmas – Saraksts, Cenas, Atsauksmes !
[tavadrosiba.lv]

Re: Mājas apsardzes sistēma
Autors: Miervaldis.l (80.232.201.---)
Datums: 24/01/2019 16:17

Kur tur cenas redzamas??

Uztaisi normāli savu lapu sākumā un tad liec reklāmas.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **        **   *******   **    ** 
 **     **  **     **        **  **     **  **   **  
 **     **  **     **        **         **  **  **   
 **     **  **     **        **   *******   *****    
 **     **  **     **  **    **         **  **  **   
 **     **  **     **  **    **  **     **  **   **  
 ********    *******    ******    *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727