UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Centrālapkures katli (krāsnis),radiatori, caurules (trubas)
Autors: R.R (159.148.110.---)
Datums: 05/01/2004 12:29

1) CENTRĀLAPKURES KATLS. Varbūt ir kādam pieredze ar centrālapkures katliem, kuras iesaka un kuras neiesaka pirkt, (privātmājai uz 150 kvm). Katra firma un veikals jau reklamē un slavē savus izstrādājums. Bet man vajag reāli dabā pārbaudītas lietas, kas tik tiešām ir tā kā ir. Esmu ar mieru labāk piemaksāt, nekā pēc tam dubultā pārmaksāt mainot katlus. Man padomā ir ATMOS centr.apkures katls. Kādi ir argumenti (plusi un mīnusi)par šiem katliem.

2) RADIATORI. Ir iespēja par svietstmaizi dabūt vecā tipa čuguna radiatorus (mazlietotus). Vai ir vērts krāmēties ar tiem (tomēr ir ilgmūžīgi), bet izskats un vietu arī aizņem daudz. Jeb labāk likt konvektorus. Varbūt ir kādam bijusi prakse, un līdz ar to ir notikusi maiņa no vieniem uz otriem un ir bijusi iespēja salīdzināt gan to atdevi gan izturību u.tt.

3) ūdenstrubas centrālapkurei. Esmu apstaigājis vairākus veikalus un ir dažādas atsauksmes par KAPARA ūdentrubām. Jo tagad esot kaut kādas vairākslāņu plastikāta ūdenstrubas, kuras esot labākas. Gudrs netiksi. Kaut kur lasīju par kapara ūdenstrubu ilgmūžību līdz pat 70.gadiem. Ir cietās un mīkstās (pie tam ar apvalku) kapara caurulītes. Kuras tad īsti der centrālapkurei un kuras ir labākas?????


Varbūt ir kādam ieteikumi par visu šo, varbūt ir iespējams palasīt internetā kaut ko sakarīgu par šīm lietām.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **        **     **  **     **  **      ** 
  **  **   **        **     **  ***   ***  **  **  ** 
   ****    **        **     **  **** ****  **  **  ** 
    **     **        **     **  ** *** **  **  **  ** 
    **     **         **   **   **     **  **  **  ** 
    **     **          ** **    **     **  **  **  ** 
    **     ********     ***     **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727