UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Koka māja
Autors: Natalja (159.148.174.---)
Datums: 16/12/2003 08:50

Labdien. Man ir tāds jautājums : pašlaik jāizvēlas no kā būvēt koka māju. Tiek piedāvāti divi varianti: guļbūve vai bruša māja. Ka parasti ir daži viedokļi par un pret katram no variantiem. Var būt kāds varētu izteikt savu viedoklī?
Liels Paldies iepriekš

Re: Koka māja
Autors: Tā lūk (159.148.150.---)
Datums: 18/12/2003 07:59

Ja ziemas māju tad jebkura gadījumā to buutu vēlams siltināt jaskatās uz sienu biezumu ! Ja ir luste paluukoties ka izskatas frezbaļķu mājas aizbrauc uz ciematu "saulīši" kas atrodas Dreiliņos - ļoti labs materiāls lai iepazītos ar šāda tipa mājām !

Man jau vairaak patiktu freezbaļķu māja jo lielaka iespēja variēt ar iekšējo apdar. Bet tas ir gluži manas domas

Re: Koka māja
Autors: racer (81.198.28.---)
Datums: 15/01/2004 20:28

Es savukārt dodu priekšroku guļbaļķu mājai no kantētiem baļķiem. Sienu biezums ap 20 -22cm. Normāla, silta, veselīga māja, un arī ļoti labi izskatās - ne tikai pēc pieciem gadiem, bet arī pēc 20, 50 vai 150 gadiem.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  **    **   *******    ******   
 **     **  **     **  ***   **  **     **  **    **  
 **     **  **     **  ****  **         **  **        
  ********  **     **  ** ** **   *******   **   **** 
        **   **   **   **  ****         **  **    **  
 **     **    ** **    **   ***  **     **  **    **  
  *******      ***     **    **   *******    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727