UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Putupolistirols
Autors: Tā lūk (159.148.150.---)
Datums: 10/12/2003 08:55

Sveiki !

Šoreiz gan gribējās ne tik daudz uzzināt kā paspriedelēt !

šodien man pasta kaste iemesta aviiziite (viens buvmateriālu tirgotājs pie vainas ) un šai avizee stav rakstiits ka augstāk minēto materiālu var izmantot (pamatu ārējo izolāciju, sienu , grīdu bēniņu un slīpo jumtu izolācijai )
Jautājums kā var ielikt starp spārēm puķiku ? esmu bijis lauku pirtii kur aizverot un atverot durvis putuplasts nostaigaa (jo puķiks vienkārši maina formu)ir gudriishi kas aizpūš ar putām šķirbas) ;-) Bet koks tak staigā mainoties mitrumam un putras cik man zināms nu nav tas elastiigākais materiāls tad kas notiks ar to tālāk pec gadiem.

Par pamatu izolāciju ar tā dīvaini parasti pamatos ir liela saskare ar mitrumu kā zināms šis materiāls (baltais bumbiņstruktūras puķiks vai sauksts par EPS) sevī uzņem mitrumu kā rezultātā maina savas siltumtehniskās īpašibas un netur nekādu slodzi kas varētu būt saistīta ar pamatiem un mājas cokola daļu. Lētāk ? Bet kam ?



Paskatoties uz cenu šim materiālam var skaidri redzēt ka cena ir ljoti liidziiga vates cenam kuras ir par 100% elastīgākas, par 100% nedegošāka un nemaina formu tad kāpēc tirgotāji un ražotāji APZINĀTI MALDINA pircējus ?


Taā luuk !



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  ********   ********  **     ** 
       **  **     **  **     **     **     ***   *** 
       **  **     **  **     **     **     **** **** 
       **  **     **  **     **     **     ** *** ** 
 **    **   **   **   **     **     **     **     ** 
 **    **    ** **    **     **     **     **     ** 
  ******      ***     ********      **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727