UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Mitra pagraba grīdas betonēšana
Autors: Aldiss (195.122.12.---)
Datums: 31/07/2019 10:15

Polipropilēna šķiedra Krasta ielas Depo ir pieejama, atrodas āra nojumē - nodaļā , kur ir cements un gatavie maisījumi, pie ieejas telpās) , maksāja zem 5 eur par 600 gramiem. Ar to pietiek 1m3 betona iejaukšanai.
Sabojāt betonu ar to ir grūti, galvenais ir labi samaisīt.
Vai ir jēga no fibras pievienošanas pagraba grīdai neņemos spriest, bet varu apliecināt, ka ar perforatoru drupināt pastiprinātu betonu ir ievērojami grūtāk.

Autors: Cogito (87.110.166.---)
Datums: 31/07/2019 10:25

Aldiss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ar perforatoru drupināt pastiprinātu betonu ir ievērojami grūtāk.

Gadījumā ja viss izrādīsies pavisam slikti, šis varētu būt būtisks pretarguments. Tāpat kā mans vecais drāšu žogs... ;))

Autors: Cogito (81.198.25.---)
Datums: 09/09/2019 19:30

Grīda ielieta. Tagad nākošais jautājums:

Ar ko to apstrādāt pret putekļiem tā, lai pārklājums daudz maz turētu mehānisku slodzi un nesāktu lobīties, ja pagrabā tomēr parādīsies mitrums?

Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 09/09/2019 20:19

Ir specials škidrums, tas putesanu novērsīs. Bet nu nekādu stipribu pret mehanisku iedarbibu tas nedos. Tad ir epoksida parklajumi....Bet tiem izmaksas samerā kodīgas. Vēl vari ar parasto rīgas grīdas krasu nokrasot...

Datums: 09/09/2019 21:20

Veci grīdas krāsas bunduļi kā reizi tai pagrabā mētājās pietiekamā daudzumā. Bet lai nu kas, bet grīdas krāsa no betona mitrumā pavisam noteikti leks nost.
Un ar to stiprību ir tā, ka neko vairāk, kā izturēt malkas klēpja nomešanu jau nevajag. Bet ar to pa pāris mēnešiem visu nodauzīt nost arī būtu stulbi.

Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 09/09/2019 22:18

Grīdas krāsa eļļas krāsas pilnīgi noteikit nolobīsies ja būs mitrum no grīdas - tas ir pārbaudīts. Man saimniecības ēkā bija nokrāsota visa grīda bet dažās vietās bija mitruma plankumi un tur krāsa bija nost uzreiz.
Iespējams, ka vienkāršākais ir neko daudz arī nedarīt lai ir kā ir - tik traki jau neput.
Skatos ka Vincents piedāvā VI.P.CO šķidrumu, kurš pēc apraksta ir tieši tas kas tev nepieciešams.
Ir vēl dažādas ķīmijas ko izmanto profesionāļi, bet manuprāt tie varianti nav izskatīšanas vērti.

Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 09/09/2019 22:23

Apskatījos aprakstu tam VIPCO - viņš ir no kalcija silikāta sugas - tas ir lētākais cietinātājs. Nopietnāka manta ir litija silikātu veidojošs šķidrums, bet tas ir pie profesionāļiem. Es tādu esmu lietojis - jā nu ir tā virsma augškārtā stipri cietāka par neapstrādātu. Bet tev es ieteiktu izmantot to lētāko, domāju pagraba malkas prasībām būs gana labs.

Datums: 09/09/2019 22:25

Vilnis_Radio rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Skatos ka Vincents piedāvā VI.P.CO šķidrumu

Tas laikam būs īstais. Pie tam gan cena saprātīga, gan dabūjams liekas visur kur.
Paldies par info!

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
pXE7y

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727