UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Vai bitumena šideļiem apakšklājs ir obligāts?
Autors: Alvisss (193.200.224.---)
Datums: 25/07/2019 13:52

Turpinu būvēt terasi un nu esmu ticis līdz jumtam. Esmu Depo noskatījis lētā gala bitumena šindeļus 3,50euro/m2). Bet tā ka pašam nekad iepriekš nav bijusi pieredze ar šo jumta materiālu, tad arī attiecīgs jautājums - kādu funkciju nodrošina rubeorīds vai apakšklājs, kuru klāj uz OSB3 plātnēm. Pats jumta segums nenodrošina ūdens necaurlaidīgu klājumu?
Idejiski jumts ir āra terasei, ja kāds mitrums tiks šad tad iekša, gan jau nebūs liela skāde, tāpēc arī jautājums - vai šis apakšklājs ir obligāts manai situācijai?
Bet, ja tas draud ar jumta plākšņu nopūšanu pāris gados, tad jau tomēr būs jāliek tas apakšklājs.

Re: Vai bitumena šideļiem apakšklājs ir obligāts?
Autors: LaurisV (91.193.65.---)
Datums: 25/07/2019 13:56

Ir obligāts, un labs turklāt. It sevišķi, ja jumta slīpums ir mazs. Man nojumei slīpums bija ~10grādi, osb, apakšklājs, šindelis. Pēc 2 gadiem sāka tecēt, un vairākās vietās vienlaicīgi. Šogad nojaucu un uzliku skārdu.

Autors: Tinis (62.85.11.---)
Datums: 25/07/2019 20:52

Tāpēc skārds jāliek uzreiz. Nevajadzēs pēc diviem gadiedm mainīt jumtu. Ietaupīs laiku un naudu.

Autors: Niks (neīstais) (80.89.75.---)
Datums: 25/07/2019 21:48

Gribi problēmas - neliec. Negribi problēmas - liec. Personīgā pieredze. No lētā gala šindeļiem izvairītos. Ļoti liela iespējamība, ka pēc gadiem desmit atsevišķi šindeļi izlocīsies ka prieks. Ja tā nav problēma - tad var likt.

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
ECpNE

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727