UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Metāla durvis
Autors: SiksnisEdgars (213.110.82.---)
Datums: 28/06/2019 12:11

Vēlos uzstādīt metāla durvis, lai padarītu savu mājokli par drošāku. Kad esmu prom no mājām sanāk bieži uztraukties par esošajām durvīm. Patreiz man stāv divas koka durvis, tām nav labas slēdzenes un vēl ir slikta skaņas izolācija.

Redzēju ka Topiku ir daudz par metāla durvīm, bet tie ir seni ieraksti un redzēju ka daļa vairs neeksistē. Gribu tomēr saņemt informāciju par jaunākajām tendencēm.

Dzīvoklis lietuviešu projekts, esmu +/- pamērījis aili un durvju izmēri ir apmēram 205 x 900.
Tātad es gribu metāla durvis dzīvoklim ar labu skaņas izolāciju, augstu drošības pakāpi un lai tās atbilstu mūsdienīgākajām tendencēm, lai tās būtu pievilcīgas. Budžets apmēram 300 - 400eur.

Re: Metāla durvis
Autors: Jenss_Stoltenss (217.195.58.---)
Datums: 30/06/2019 23:46

Es nopirku šīs metāla durvis [sosdienests.lv] , cena ir laba, kvalitāte arī. Galvenais ka dabūju tajā pašā dienā, viņiem durvis vienmēr ir pieejamas noliktavā. Man sanāca pavisam interesanti, es mazliet pāri desmitiem atbraucu pie viņiem uz veikalu, izvēlējos durvis un jau ap diviem dienā meistari bija klāt un ielika. Sanāca ka no pirkuma brīža līdz montāžai pagāja vien 3 stundas. Ļoti ātrs un kvalitatīvs serviss.

Re: Metāla durvis
Autors: Egīlz (81.198.210.---)
Datums: 01/07/2019 16:04

Pasūtīju M-Lux metāla durvis [www.m-lux.lv] ! Tās kā reizi atbilst Lietuviešu projektam, man pašam ir dzīvoklis Lietuviešu projektā, nopirku durvis ar kārbas izmēru 860x2050, izmērs ideāls. Cena zema, kvalitāte ļoti laba! Brīnos kā ar Itāļu slēdzenēm kvalitatīvas metāla durvis var būt zem 300 eur!!!

Re: Metāla durvis
Autors: Arvīdss (213.226.141.---)
Datums: 01/07/2019 19:47

Metāla durvis Cascade izskatās ļoti glaunas [sosdienests.lv] , komplektā divas Itāļu slēdzenes, biezs metāls un vērtnes biezums ir ok. Domāju ka cena ir ļoti laba. Man arī ieinteresēja šis piedāvājums.

Re: Metāla durvis
Autors: RitvarS1 (195.13.217.---)
Datums: 02/07/2019 13:46

Jau desmit gadi lietoju Skydas metāla durvis, laba skaņas izolācija. Var dzīvot ar vienām durvīm. Atslēgas ūber krutas ar pārkodēšanas sistēmām un sazin ko vēl!
[www.skydas.lv]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********   **    **   *******  
 **     **  **     **  **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **         **     **    ****    **     ** 
 *********  ********   **     **     **      ******** 
 **     **  **     **  **     **     **            ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **   *******   ********      **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727