UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Par apkures katliem
Autors: soseds2 (77.219.7.---)
Datums: 06/01/2019 13:20

Ja kādam interesē, būvēju malkas (malkas-granulu) apkures sistēmas ar pašteci no katla uz siltuma akumulatoru. Mans nr. 29589722 Strādāju pa visu Latviju.

Re: Par apkures katliem
Autors: Katls (87.110.31.---)
Datums: 26/01/2019 15:53

Izdomāju, ka jāskata vietējo ražotāju produkcija, bet nevaru atrast shēmas un siltummaiņu fotogrāfijas, tīrīšanas video. Sapratu, ka Līvānos taisītie ir simpātiski un apskates vērti. Kādi ir Grobiņas katli? Izmeklēju internetu un sapratu, ka kastes ar durtiņām... Nekādas informācijas par siltummaini. Vai plaukti vai caurules. Varbūt vietējo katlu īpašnieki varētu padalīties ar kādām bildēm vai video? Paldies!

Re: Par apkures katliem
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.138.---)
Datums: 26/01/2019 16:38

Grobiņas katli ir super,[ašam ir 23kw,laba kvalitāte,solīdi nostrādāti,kurtuves daļa no biezāka metāla,laba cena,atbalstam vietējos ražotājus un savus cilvēkus! Paies tie 10gadi un izmetīsi par to summu,normāla cena,man 23kw ap 650eir bija. ir silitinātie un nesiltinātie varianti,ja nemaldos izejas uz augšu un arī var dabūt uz aizm. Ir plaukti. Ja domā granulas slēgt klāt,paņem vēl vienas durtinas,lai standarta nav jāgraiza,tas arī +.Vieglāk pārmest visu degli ar durvīm...

Re: Par apkures katliem
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.138.---)
Datums: 26/01/2019 16:45

Katrā ziņā es iesaku Grobiņas katlu.Ja kādreiz kāda problēma,var sametināt,bet nu gadus 10viņam ir jānoiet. Ja paskatās citi par tūkstošiem tur pērk,domā viņiem baigi ilgāk kalpos?:D Te ir saite,zvani un runā.Man atveda solīdi sapakotu,nav tas kantoris kautkādi pašdarbnieki. [www.gspmk.lv]

Re: Par apkures katliem
Autors: Katls (87.110.31.---)
Datums: 26/01/2019 20:51

Un kas langetecham un ndmetālikai vēderā?

Re: Par apkures katliem
Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 26/01/2019 21:50

Nezinu neko par Līvanu katlu...Zinu kam grobiņnieks jau 16 gadu iet bez problemam.Pats esmu no tas puses, labs draugs stradā taja SPMK.Saruna ar viņu mani lidz galam parliecinaja par labu Grobiņas katlam. Tur jau daudzus gadus nodarbojas ar razosanu, ir izpetīti daudzi ārzemju katli, no tiem tad ari paņemti labakie risinājumi. Nezinu, varbūt tas Līvanu katls ir labaks, nav nekadas info. Bet visi man zinamie Grobiņas katla ipasnieki ir apmierinati. Par cik pats taisos tadu likt, tad info vāķu kadu vien varu sameklet. Pagaidam neko sliktu neesmu dzirdejis. Jā..nu Viessman vai Atmos tas nav...Lai gan izpildijums nebūt nav sliktāks, tikai vienkaršāks.Vispār arī akumulatoru tvertnes tur pēc izmeriem var pasūtīt....

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **         **     **  **     ** 
    **     **   **   **    **   **     **  ***   *** 
    **     **  **    **    **   **     **  **** **** 
    **     *****     **    **   **     **  ** *** ** 
    **     **  **    *********   **   **   **     ** 
    **     **   **         **     ** **    **     ** 
    **     **    **        **      ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727