UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
cauruma aizvēršana panelī
Autors: Gatis P (195.20.127.---)
Datums: 01/12/2017 12:40

Labdien, kungi un kundziņi!

Vēlos lūgt jūsu padomu. Mana cīņa ar kaķu tantēm ir iegājusi izšķirošajā taisnē. Ir vajadzība paneļu daudzdzīvokļu mājā aiztaisīt lodziņu uz pagrabu. Tādi risinājumi kā civilizēta metāla lūciņa vai aizmūrēšana neder. Lūciņu tantes atskrūvē, ja aprauj skrūvēm uzgaļus, izlauž ar "kazas kāju". Arī aizmūrēšana ar ātri cietējošo javu neko nedod, šāds risinājums izdzīvoja nedēļu. Nezinu kā un ar ko, bet tantes manu amatiera mūrējumu izdauzīja.
Vajadzīgs tāds risinājums, kuru ar rokas instrumentiem nebūtu iespējams atlauzt. Piebildīšu, ka esmu nopietni sadusmojies un galīgās uzvaras vārdā esmu ar mieru ieguldīties gan finansiāli, gan ar savu darbu.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Harijs13 (94.100.11.---)
Datums: 01/12/2017 13:07

Ja nu kā Morozovs - aizsedzot ambrazūru ar savu torsu ...

Ne jau tantes kaļ akmeņus, bet viņu sabiedrotie, pret tādiem nevarēs ar šobrīd pazīstamajiem materiāliem. Otrkārt, ugunsdzēsējiem nepatīk, ka izmaina būvprojektā atstātos caurumus.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Gatis P (195.20.127.---)
Datums: 01/12/2017 13:36

Harijs13 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ja nu kā Morozovs - aizsedzot ambrazūru ar savu
> torsu ...
>
> Ne jau tantes kaļ akmeņus, bet viņu
> sabiedrotie, pret tādiem nevarēs ar šobrīd
> pazīstamajiem materiāliem. Otrkārt,
> ugunsdzēsējiem nepatīk, ka izmaina
> būvprojektā atstātos caurumus.

Es agrāk arī neticēju, ka sievietei "labākajos gados" ir pietiekoši daudz spēka un iemaņas, lai ar lauzni izlauztu no sienas lūkas vāku kopā ar visiem 6cm garajiem metāla dībeļiem, līdz pats visu iepriekšminēto savām acīm redzēju.
Mans domu gājiens ir tāds, ka varētu mēģināt izurbties cauri panelim, cauri ietu skruves ar uzgriežņiem, lūkas vāku varētu izgatavot no bieza metāla, kuru būtu grūti ar rokas darba rīkiem jebkādi deformēt, galā vairākus uzgriežņus, kurus varētu pie vītnes piemetināt. Varbūt ir kādas idejas, ieteikumi, kā to pasākumu padarīt izturīgāku?

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: v_t (78.84.83.---)
Datums: 01/12/2017 15:09

vispār jau, matrosovs.
morozovs pavļiks bija tas, kas nodeva savu tēvu, budzi.

jācīnās ar cēloņiem nevis sekām.
galvenais ir saprast kas ir cēlonis - tantiņas, kaķi, stereotipi, likumi. piemēram pirms gadiem 30 tā vispār nebūtu problēma. mednieku kolektīviem par zināmu skaitu noķerto un nihilēto klaiņojošo kaķu piešķīra papildus licences aļņu un cūku nomedīšanai.
tajā laikā radās mode mājas kaķiem siet ap kaklu saitītes, lai medītkārie mednieki var atpazīt legālos četrkājus un neaizlaist pirms laika citos medību laukos.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Gatis P (195.20.127.---)
Datums: 01/12/2017 15:35

Es negribētu izplūst garās tukšās runās, domāju, ka daudzi ir saskārušies ar manis aprakstīto problēmu un mani labi saprot. Namu pārvalde problēmu atzīst, bet darīt lāga neko negrib. Būtībā esmu apņēmies to caurumu dabūt ciet par katru cenu un uz ilgu laiku un ļoti ceru uz foruma dalībnieku atbalstu tehnisku ieteikumu formā.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Rx (91.188.39.---)
Datums: 01/12/2017 15:41

Cilvēki ar lielo burtu, uztaisa, noorganizē lai cits uztaisa kaķu mājiņas. Kaķi ir kārtīgi dzīvnieki: Ja būs tur ēdamais, arī pārgulēs...būs laimīgāki. Rīgā čipo ar pašvaldības naudu, palaiž vaļā, un pazīmes ir nogriezta auss maza daļiņa. Tas jau redzams labi. Līdzīgas vai citādas:

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Georgs999 (46.109.192.---)
Datums: 01/12/2017 16:53

Foršas mājiņas. Tā pa zolīdo - kā saka. Visu cieņu tiem aktīvistiem !

Savs labums no kaķiem ir. Manā galā kā kaķus iznīdēja, Tā žurkas savairojās kā prusaki.
Bez jokiem. Man sunim rekords bija -7 žurkas vienā dienā noķert. Bez jokiem.
Nav jau tā veiklība kas kaķim.

Tad jau labāk ar kaķiem sadzīvot.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 01/12/2017 17:38

Kur garantēts, ka tantes neizsauks kādu santehniķi ar "fleksi" un autogēnu un beigās dabūsi samazgu spaini durvīs uz auto utml. brīnumus. Viņām nav nekā cita ko darīt kā cīnīties par savu taisnību :D

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: asd (81.198.177.---)
Datums: 01/12/2017 21:53

Gatim P - tad jau labāk uztaisīt līdzīgu kaķu mājiņu un piestumt tam caurumam priekšā.
Varu palīdzēt ar kokmateriāliem, ir garāki un īsāki dēļi, atradīsies arī zāģis un skrūves. Ir pieredze suņu būdiņu taisīšanā.
Esam Ziepniekkalnā, e pasts annais et inbox.lv

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: kkk (212.3.194.---)
Datums: 01/12/2017 22:03

Tīri tehniski diezgan naidīgs variants būtu saurbt ailē caurumus visās 4 ailes malās, sadzīt/ielīmēt armatūras, piesiet pie tām kādu armatūras sietu kādi 50x50x8mm un aizbetonēt ar betonu uz kādas no ātrcietējošo briestošo javu bāzes, kādu 15cm biezumā. Nosargāt līdz brīdim, kamēr betons uzņēmis kautkādu tantes apturošu izturību :).

Protams piekritīšu, ka tā ir cīņa ar sekām un te vajadzētu tikt galā nevis ar lodziņu, bet vai nu ar kaķiem vai ar tantēm.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  ***   **  ***   ***   **   **   **     ** 
 **     **  ****  **  **** ****    ** **    **     ** 
 ********   ** ** **  ** *** **     ***     **     ** 
 **         **  ****  **     **    ** **    **     ** 
 **         **   ***  **     **   **   **   **     ** 
 **         **    **  **     **  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727