UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: apkures katli, atsauces par veikaliem !
Autors: Mārtiņš Stamguts (90.133.54.---)
Datums: 24/03/2019 19:26

Man prieks, ka ir humora izjūta :) Neprasu regulēt pelnus, bet minu pazīmes, kas varbūt liecina par to, ka materiāls nav pilnībā nokurināts. Novēroju, ka ir diezgan daudz rupjie pelni, salīdzinot ar smalkajiem.
Anyway, granulas ir no Lietuvas. Firma UAB Bageta no Šauļiem. Bet pirms tam lietoju daudz un dažādus ražotājus...un pēc visiem bija līdzīgs apjoms pelnu.

Re: apkures katli, atsauces par veikaliem !
Autors: gunca123 (80.232.184.---)
Datums: 25/03/2019 07:06

Varbūt pamēģināt samazināt gaisa padevi, pašam bija tā ka penu kastē pusdegušas granulas bija un pelni diezgan rupji, tagad sadeg pilnībā, pelni kā putekļi. Man gan pelltech PV20 deglis.

Re: apkures katli, atsauces par veikaliem !
Autors: kasis13 (91.110.216.---)
Datums: 05/04/2019 21:59

Man tada pati problema katlam.Uzsledzu uz manualo barosanu var redzet ka granulas lec ara no trauka .Gala rezultata nav tiri pelni bet veselas un pusdegusas granulas paliek.Katls kad beidz stradat,tad atverot durtinjas var redzet kaa gruzd granulas.Laikam tas ir tads minuss siem katliem.

Re: apkures katli, atsauces par veikaliem !
Autors: kasis13 (91.110.216.---)
Datums: 05/04/2019 22:02

Mārtiņš Stamguts Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vēl viens jautājums par pelniem...esmu
> piefiksējis, ka pelnu apjoms no 6 nokurinātiem
> maisiem ir gandrīz pusmaiss...katla jauda ir
> pagaidām uzstādīta uz 4. Vai šāds pelnu
> apjoms ir OK vai tomēr jāveic vēl kādi
> regulējumi?

Man tada pati problema katlam.Uzsledzu uz manualo barosanu var redzet ka granulas lec ara no trauka .Gala rezultata nav tiri pelni bet veselas un pusdegusas granulas paliek.Katls kad beidz stradat,tad atverot durtinjas var redzet kaa gruzd granulas.Laikam tas ir tads minuss siem katliem.

Re: apkures katli, atsauces par veikaliem !
Autors: Vilnis75 (195.13.206.---)
Datums: 16/12/2019 13:49

Man šorudens atklājums ir ka Akvedukts tirgo apkures katlus. Izrādas viņi to dara sen ja ne vienmēr bet es biju domājis ka viņi tikai ar ūdeni darbojas. Varianti un brendi visādi [www.akvedukts.lv] , caurules un fitiņi vienmēr pilnā apjomā arī nekad nav bijis dižu problēmu.

Re: apkures katli, atsauces par veikaliem !
Autors: NuNu (195.13.206.---)
Datums: 02/01/2020 18:43

Tad ta nu atklājums :) Es katlus skatos vismaz 3-4 firmās, bet šad tad arī pie viņiem. Par trubām gan taisnība, bet ne jau akvedukta reģionu veikalos, tikai centrālajā bāzē.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  ********  ********  **    ** 
 **    **   **   **   **        **        **   **  
 **         **  **    **        **        **  **   
 **   ****  *****     ******    ******    *****    
 **    **   **  **    **        **        **  **   
 **    **   **   **   **        **        **   **  
  ******    **    **  **        ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727