UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6
Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: Didzisp (81.198.112.---)
Datums: 29/05/2017 09:08

Ja godīgi, tad nezinu, cik bieži jāsmērē reduktors. Es tās lietas daru uz čuju un vispār tehnika ir jājūt. Kad pļauju zāli ar zāģa ripu un slodzes nekādas, tad neko nesmērēju, bet kad eju purvā krūmus griest, tad iepūšu kādu smēres devu. Ja jūtu, ka reduktors sakarsis, arī iesmērēju. Būtībā te vietā krievu teiciens ''кашу маслом неизпортиш''. Tas tāpat, kā eļļu benzīnam leju attiecībā apmēram 1:35, nevis kā instrukcijā 1:50. Nu neesmu es redzējis nevienu motoru, kurš ar eļļu būtu nobendēts, bet bez eļļas gan daudz nācies redzēt. Jā un neaizmirstam, ka benzīnam tagad pievieno ''kandžu'' -biaetanolu, bet spirtā eļļa nešķīst.
Par Stigu kā aparātu nevienu sliktu vārdu neteikšu. Man jau gadiem labi kalpo un pļauju es ļoti daudz. Protams, ne tā kā kādi pašvaldības teritoriju labiekārtotāji astoņas stundas dienā, bet vairākus hektārus apkopju.

Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: arre (195.13.169.---)
Datums: 29/05/2017 09:48

Es domāju, ka Ventas trimmerim ir beigta blīve - tā, kas nāk starp trimmeri un zemi.

Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: Didzisp (81.198.112.---)
Datums: 29/05/2017 09:58

Man gan liekas, ka ar blīvi viss kārtībā. Ventas jautājumi ļoti loģiski un neko nepareizi viņa nav darījusi. Tas, ka nav blakus kārtīga veča, kuram paprasīt un kurš zin, kā lietas jādara, tā cita lieta. Ne jau sievietēm jāprot trimmeri remontēt un jāzin, kur kādu eļļu jālej. Nav tur nekāda raķešzinātne, vienkārši vajag cilvēku, kurš visu parāda un izsstāsta. Sievietes bieži vien ir daudz apķērīgākas par večim, kuriem daudziem rokas no pakaļas aug.

Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: arre (195.13.169.---)
Datums: 29/05/2017 10:05

Nu tak sataisies un aizšauj pie Ventas nedēļas nogalē. Cik tad šitā ilgi var čoku raustīt pa tukšo.

Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: Edijs1990 (81.198.203.---)
Datums: 06/06/2017 14:45

vai ir idejas, vai jēgas taisīt, oleo mac trimmeri, jau vienreiz viss bija pārlasīts remontā, atkal saplīsa. Esmu skatijos ka depo u.c kā arī internetā var dabūt trimmeri app 100eur (benzīna), jautājums vai tas ir gudri pirkt jaunu trimmeri ar garantiju (nepopulārie brendi) ? Jo veikalos garantija ir uz trimmeri, bet nezinu cik korekti ir kad saplīst kaut kas, dabūt remontu par brīvu.

kā arī lietotus no ss . lv labos brendus, labāk varbūt tos?

idejas?

Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: ibm (94.101.228.---)
Datums: 28/06/2017 09:17

Ļoti abstrakts jautājums, vai ir jēga remontēt OleoMac trimmeri. Tu jau neesi pateicis, jauns/vecs, cik ilgi nostrādājis (apmēram motorstundas/sezonas), kas par vainu utt.

Man ir no OleoMac gan trimmeris (735T), gan 2 pļaujmašīnas, tiesa gan, tām ir B&S motori, neko sliktu nevaru teikt. Trimmeris iet jau N-tās sezonas bez jebkādām problēmām. Saku N, jo pēdējos gadus tas iet tikai kā palīginstruments sliktajām vietām.

Esmu pa šiem gadiem (~12) viņam 2x samainījis karbiķim blīvju komplektu un nomainīju degvielas filtru un to benžas pumpējamo "pumpu" un šļauciņas, jo gadi dara savu. Bet pats motors un reduktors iet eleganti. OleoMac pluss: tas ir viens no ražotājiem, kuriem iekš LV var dabūt rezerves daļas un ir nodrošināts serviss.

Ja ir fiziski nolietots motors, tad gan nav vērts ākstīties.

Re: Problēma ar zāles trimmeri
Autors: jaans (80.232.215.---)
Datums: 21/04/2018 09:48

karburators ir jāregulē. pašiem.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **   *******    *******   ******** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **       
 **  **  **  **     **  **     **  **         **       
 **  **  **  *********   ********  ********   ******   
 **  **  **  **     **         **  **     **  **       
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **       
  ***  ***   **     **   *******    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727