UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kur pirkt labus kokmateriālus?
Autors: ETT (85.10.211.---)
Datums: 10/05/2016 21:16

Cena nav zemākā, bet nav arī augstākā, 100km kaut kā ierakstīsies :)
[www.byko.lv]

Re: Kur pirkt labus kokmateriālus?
Autors: Janis Kar (85.10.211.---)
Datums: 08/06/2016 10:14

Nu diemžēl PATA es neiesaku..
Vajadzēja materiālus un ātri..
Neskatoties uz cenu nopirku PATA...
Diemžēl cena pilnīgi un galīgi neatislts kvalitātei...

Vairs tur nekad neiepirkšos... tad jau labāk depo/k-rauta
:(

Re: Kur pirkt labus kokmateriālus?
Autors: binary (90.139.95.---)
Datums: 23/06/2019 23:47

Laiks nestāv uz vietas, cenas un kvalitāte arī ne. Varbūt ir vērts atdzīvināt topiku? Kur pirkt labus kokmateriālus?

Šobrīd interesē sijas, 100x200, laikam jau žāvēts+kalibrēts, apjoms ap 3 m³.

Vēlāk interesēs mūrlatas (droši vien spec. pasūtījums, 250x250) un spāres (arī spec. pasūtījums, 7.5m garas, viengabalainas vai līmētas, uz vietas stiķēt nedrīkst).

Kā pārliecināties par nopirkto materiālu kvalitāti? Garumu var nomērīt, taisnumu var uz aci +/- novērtēt, bet kā mitrumu novērtēt? Jāņem nomā kaut kādu mērītāju? Jebšu kaut kādi lētā gala mērītāji arī ir gana uzticami?

Re: Kur pirkt labus kokmateriālus?
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 24/06/2019 15:13

Kad man vajadzēja uz sitiena, tad vienīgā jēdzīgā vieta bija īsi pirms Daugmales labajā pusē. Bija ēvelēts un žāvēts, bet nu kvalitāte uz plaisām bija švaka. Ātrumā ņēmu, bet kādas 3 spāres vajadzēja labāk apskatīt un atstāt. Es gribu teikt, ka pēc kaltes vispār ir problemātiski labu mantu dabūt, jo kalte plēš un liec tos kokus, jo lielāki garumi jo sliktāk. Kamēr noštropēti tikmēr izskatās labi, kā noņem štropes tā katrs liecas uz kā nu grib.
Ar mitrumu būvēm manuprāt ir tā, ka tur nav baigi jāiespringst. Vai nu ir pilnīgi zaļš kas ir uzreiz redzams vai arī jau pēc kaltes un tas jau ir būvelementiem pilnīgi ok. Tāda super % mērīšana ir vajadzīga mēbeļu taisīšanai utt. Jumta konstrukcijas spāres un latas var mierīgi vispār zaļas ņemt, jo viņas dabīi konstrukcijā smuki nokaltīs. Par sijām grūti teikt, iespējams arī var likt zaļo materiālu un viņas normāli izžūs pa sezonu. Nav jau tā, ka uzreiz viņas tiek ietītas plēvēs tā ka nevar izžūt.
Vislabākais materiāls kāds man ir bijis no gatera - sauskaltušu koku materiāls. Kā nogriež taisni tāds arī paliek. Bet nu tādu neatrast, jo visi zāģē pilnīgi zaļu apaļkoku.
Vēl suga - priede vai egle. Ir atšķirība. Egle labāka, priede trauslāka.

Re: Kur pirkt labus kokmateriālus?
Autors: binary (90.139.95.---)
Datums: 24/06/2019 20:47

Tas pirms Daugmales bija SIA ILBU? Materiālus pats uz vietas atlasīji?

Pat mitrumu - ja runa ir par koksni, tad esmu daltiniķis - varu neatšķirt zaļu no kaltēta :D Latas varētu ņemt arī zaļas, bet spāres gan gribētos sausas - bail, ka izlieksies :) Tas pats par sijām - bail, ka 4.6m gara sija varētu izliekties, ja balstās tikai uz galiem.

Par egli nezināju, paldies.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **  **    **  **     ** 
 ***   ***   **  **   **   **   ***   **  ***   *** 
 **** ****    ****    **  **    ****  **  **** **** 
 ** *** **     **     *****     ** ** **  ** *** ** 
 **     **     **     **  **    **  ****  **     ** 
 **     **     **     **   **   **   ***  **     ** 
 **     **     **     **    **  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727