UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 51 no 53
Re: TV antenas
Autors: Didzisp (78.84.231.---)
Datums: 13/03/2013 13:28

Nu redz, ja Tev tuvumā tornis ar antenām, tad tās antenas staro kautkādus radioviļņus. Gan jau Triatel, un mobilie operātori. Triatel raida uz 460MHz, mobiļņiki virs 860MHz. signāls no traucējoša torņa ir daudz spēcīgāks, kā no 60km tālā TV raidītaja, tad vēl poļu antenā droši vien pastiprinātājs, kurš ir platjoslīgs un pastiprina arī spēcīgos traucējošos signālus. Plus vēl poļu režģis, kam nav nekādas izteiktas virziendarbības, vaot i rezultāts.kā mācību grāmatā.
Paskatijos Argusa masta pastiprinātāju piedāvājumā. Nu nemāku pateikt, vai tais dažos pastiprinātājos ir iekšā ir joslas filts, kurš Tev nogāzīs traucējumus. Tur nekādi tehniskie parametri nav doti. Ja uzliksi platjoslinieku, dir** būs tāpat. Es jau savulaik arī ieberzos uz itkā labiem Argusa pastiprinātājiem, bet kā nav filtra, tā neko pastiprināt blakus mobilajam tornim nevar. Tās poļu plāksnītes vispār neviena neder. Es ar likumu aizliegtur poļu preci tirgot. Tad jau ķīnieši labāk strādā. Ja dzīvo dzili meža un traucējumu nav, tad protams tāds pastiprinātājs darbojas. Tapēc jau ieteicu Iskras pastiprinātāju, jo zinu, ka tas darbojas. Es devu linku un kur smuki frekvenču raksturlīkne uzzīmēta. Jaatdzīst, kaut man tās antenas nepatīk, ka Lattelekoma kādreiz piedāvātajās antenās Funke AMB 4527 arī bija joslas filtrs, kur dzēsa traucējumus. Pastiprinājums gan tai antenai nebija liels un izpildījums sliktāks,kā DTX antenām, bet cena augstāka. Es jau nesaku, ka nav citu variantu, bet es tos nezinu. Esmu konkrētas lietas notestējis, zinu, kā darbojas visās vietās, maksā lētāk, ka citās bodēs, nu tad nafig man eksperimentēt ar citu firmu izstrādājumiem. Ja kāds var piedāvāt citaus, tehniski pamatotus, risinājumus, tad lūdzu. Tikai nevajag stāstīt, ka antena no divām trubiņām ir kruta.:)

Re: TV antenas
Autors: ints45 (91.216.2.---)
Datums: 13/03/2013 14:15

netes, vēl jau arī Embūtē ir raidītājs

Re: TV antenas
Autors: netes (87.246.172.---)
Datums: 15/03/2013 11:35

Jautājums.
Ja spliterim ar 4 izejām ieejā ir,piemēram,20dB un zudumi 8dB,ta katrā izejā būs 20-8/4=3dB?

Ints45!Embūte tālāk kā Liepāja un tabulā rādās,ka raida tikai bezmaksas paku.

Re: TV antenas
Autors: Rx (91.188.39.---)
Datums: 15/03/2013 11:50

Nē: 20-8 ir 12dB. Precīzāk ir 20-7,5dB.=12,5dB Tas ir līmenis katrā izejā. Nekas vairs nav jadala.

Re: TV antenas
Autors: netes (87.246.172.---)
Datums: 15/03/2013 12:11

Ko nosaka tāds lielums-dBµV?

Re: TV antenas
Autors: Rx (91.188.39.---)
Datums: 15/03/2013 12:39

Tā kā dB ir attiecības mērvienība, tad tā nepasaka signāla lielumu. Tāpēc signāla lieluma pateikšanai ieved vēl vienu lietu: 0dB ir 1mkV un tad dB uz mkV jau pasaka arī signāla lielumu! Tas jau ir noteiktas amplitudas signāls, nevis kautkāda mistiska attiecība. Tāpēc ir ērti lietot logaritmu matemātiku un tā atbilst pareizākam priekštatam par uzlabojumu, zaudējumu lielumu, ( jo lineāra lieluma parādīšana nav caurskatāma, lakoniska)

Re: TV antenas
Autors: letiš (178.16.22.---)
Datums: 08/10/2013 19:31

Kur tad visas gudrās galvas palikušas?Kas var kautko pastāstīt par FLEXBOX T404HD PVR[dekoderis],kas,cik labs viņš padevies,vai ir labākspar iepriekšējo.

Re: TV antenas
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 08/10/2013 21:39

Tagad jauni dekoderi vairs nav aktuāli. Vecie televizori sprāgst ka mušas, cilvēki pērk jaunus TV ar digitālo uztvērēju un vecie dekoderi paliek pāri. Pa 5-10Ls var mierīgi nopirkt lietotu. Tāpat jau televizors būs kautkad jamaina un tad dekoders ir zemē nomesta nauda. Rsmu pie klienta to Flexbox redzējis, bet testēt un salīdzinat nebija iespējas, tante dikti gribēja skatīties:) Nu ko var pateikt- rāda :)

Re: TV antenas
Autors: letiš (178.16.22.---)
Datums: 09/10/2013 09:32

Lieta tāda kad laukos ir sakarīgs televizors un jaunu nevar pavilkt[finansiāli],nekur arī nevaru,nemāku atrast lietošanas pamācību 404FLEXBOX HD,Lattelekom jau dāvina salteku es viņai neticu.Iepriekšējais FLEXBOX bija gana labs,ja pa īstam,vis labākais no visiem dekoderiem,tās manas domas.

Re: TV antenas
Autors: Pavels.O (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 09:40

UP.
Pacelšu vecu tēmu.
Ir nepieciešama āra TV antena priekš virszemes TV (interneta nav). Attālums līdz Rīgas tornim pēc balticmaps ~ 25 km, vada garums ~ 10m. Domāju, ka pasīvā antena būs gana laba. Salasījos, ka daudzi sajūsmā ir par iskra DTX-48F.
Arqusā ir līdzīga (vai tā pati) YAGI_21-69/14.KONIG; [www.argus.lv]
Lattelecom antenas būs dārgākas.
Jautājums: vai kāds zina YOTĀ privātpersonas iepirkties var? Un vai augstākminētās antenas ir gana labas? Vai ir kāda cita TV antena ko iepirkt par nelielu naudu?

Pašreizējā: 51 no 53


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **    **  **     **   ******   
 **    **  **     **  ***   **  ***   ***  **    **  
 **        **     **  ****  **  **** ****  **        
 **        *********  ** ** **  ** *** **  **   **** 
 **        **     **  **  ****  **     **  **    **  
 **    **  **     **  **   ***  **     **  **    **  
  ******   **     **  **    **  **     **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727