UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Izcenojumi!?!
Autors: Aldis Krauklis (178.16.22.---)
Datums: 12/10/2014 09:49

Ķieģeļu sienas apmešanas iscenojumi līdz 4m.

Re: Izcenojumi!?!
Autors: Mairixx (193.138.190.---)
Datums: 02/04/2024 17:26

Latu laiki jau sen kā aiz muguras bet jā piekrītu - izcenojumi tagad vēl vairāk palielinājušies, tomēr es uzskatu ka nav ko taupīt uz kvalitāti, zinot kā citiem ir sanācis veicot remontu un taupot uz materiāliem. Ilgtermiņā tas galīgi nav forši, īpaši ja pēc tam negribas maksāt atkal par to pašu kur jau reiz esi ieguldījis. Īpaši šajos laikos kad ir tik daudz iespējas kur piedāvā maksāt pa daļām. Labāk vienu reizi visu paveikt kvalitatīvi lai nav vairākkārtīgi jāpārdara un atkal jāmaksā par to pašu. Personiski es uzskatu ka labāk gana izdevīgs naudas aizdevums un viss izdarīts kārtīgi. Īpaši ja runa ir par to ka tu dari sev, tā lai pašam labāk. Protams ja pats gana labi prot veikt remontu, var ietaupīt uz izmaksām par meistariem, bet noteikti ne uz materiālu kvalitāti jo lai kā daudziem nepatīk tas teiciens bet skopais maksā divreiz un tas sanāk vē dārgāk nekā ja izvēlies maksāt pa daļām kā es.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  **     **  ********  **    ** 
 **  **  **  ***   ***  **     **  **    **  **   **  
 **  **  **  **** ****  **     **      **    **  **   
 **  **  **  ** *** **  **     **     **     *****    
 **  **  **  **     **  **     **    **      **  **   
 **  **  **  **     **  **     **    **      **   **  
  ***  ***   **     **   *******     **      **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727