UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kur printēt?
Autors: Jauniņā Sekretāre (109.110.5.---)
Datums: 11/04/2011 19:54

Sveiki!

Sakiet, lūdzu, uz kurieni nest printēt materiālus??? Kur labāk?
Paldies!

Re: Kur printēt?
Autors: paskars (46.109.82.---)
Datums: 11/04/2011 21:52

Merķeļa drukas darbnīca pagrabiņā starp LU un Latviešu Biedrības namu. A4 melnbalts 2 sant/gab

Re: Kur printēt?
Autors: spjociņš (84.237.141.---)
Datums: 12/04/2011 06:58

Varbūt labāk nest printeri pie materiāliem?

Re: Kur printēt?
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 12/04/2011 11:27

Dajebkur. Priekš A4 gan izdevīgāk nopirkt savu printeri, priekš A3 bieži arī. Lielākus var izprintēt daudzkur, pazīstamākie kantori Raiņa bulvārī un Blaumaņa ielā. Jāprecizē vien programmas versija eksotiskākiem failiem.

Re: Kur printēt?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 12/04/2011 12:10

Runājot par lielformāta drukāšanu, pirmkārt jau nekad nevar paļauties, ka drukātavā būs uzinstalēta tieši tā pati programma, sistēmā būs ieinstalēti tieši tādi paši fonti utml. Tāpēc drošāks ir šāds variants:
1) uzzinām, kāds printeris ir drukātavā;
2) uzinstalējam uz sava datora šā printera draiveri;
3) drukājam no sava datora uz it kā uzinstalētā printera, izvēloties vajadzīgo formātu un ieķeksējot "Print to file";
4) iegūto(s) failu(s) ar flashatmiņu nesam uz drukātavu.

Re: Kur printēt?
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 12/04/2011 16:20

Vienstāvs esi kādreiz dzirdējis par pdf? Darbā esam tā darījuši ka uz printētāvām nesam pdf un tad ir pilnīgi pie vienas vietas kā ir un kādi nav printeri attiecīgajai kopētavai!!!
Tavs piedāvātais variants ir pagaidām stulbākais ko esmu dzirdējis.
Un ja tu negribi lai tavs rasējums citā datorā izskatās pēc sūda tad beidz izmantot line type, fontus, dimstylus pēc noklusējuma kas ir ar nosaukumu : standart!!!

Re: Kur printēt?
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 12/04/2011 16:23

Jauniņā Sekretāre : zinu vienu kopētavu kur melnbalto printē par 0.006 ls par lapu... neatceros kā sauc.. bet varu noskaidrot.

Re: Kur printēt?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 12/04/2011 17:09

Aprakstīto paņēmienu esmu sekmīgi lietojis un drukājis gan pie paziņām uz HP A1 printera, gan kopētavā Raiņa Bulvārī. Cik zinu, vispārīgā gadījumā PDF-u var dabūt vairākos veidos, jārunā par konkrētu veidu. Reiz biju uzinstalējis kautkādu Bullzip pdf printer (ne jau priekš print starpposma, bet lai iegūtu pdf-u), neatceros kas, bet nepatika. Jebkurā gadījumā lieks starpposms tipa pdf kvalitāti uzlabot nekādi nevar. Pasliktināt gan var.
Neteicu, ka dati ir "rasējums", līdz ar to minētie stili man neko neizsaka. Bināru datu failu otrā datorā varēs atvērt tikai, ja tur būs uzinstalēta to saprotoša programma.

Re: Kur printēt?
Autors: z (212.93.97.---)
Datums: 13/04/2011 10:36

kundziņš Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vienstāvs esi kādreiz dzirdējis par pdf? Darbā
> esam tā darījuši ka uz printētāvām nesam pdf
> un tad ir pilnīgi pie vienas vietas kā ir un
> kādi nav printeri attiecīgajai kopētavai!!!
> Tavs piedāvātais variants ir pagaidām
> stulbākais ko esmu dzirdējis.
> Un ja tu negribi lai tavs rasējums citā datorā
> izskatās pēc sūda tad beidz izmantot line type,
> fontus, dimstylus pēc noklusējuma kas ir ar
> nosaukumu : standart!!!


izskatās ka kundziņam vienīgais zināmais formāts ir .pdf stulbs jau tik to vien zin, kā sakarīgus ļaudis par stulbeņiem saukāt... paskaties ambīli kādreiz, kas paliek pāri no reāla 3D projekta, kad tāds kundziņš viņu ar savām auna zināšanām izprintē iekš .pdf... ja Vienstāva padoms liekas par sarežģītu, lai to saprastu, tad vari droši atzīties, nevis kārtējo idiotisko demagoģiju uzsāc...

Re: Kur printēt?
Autors: LaurisV (91.193.65.---)
Datums: 13/04/2011 11:02

Kas tas ir par latviešu tautas fenomenu, ka katrā diskusijā atradīsies kāds, kurš citu ieteikumus mēģinās nolikt līdz ar zemi, un savējo nostādīt kā vienīgo pareizo?
AutoCad rasējumu drukāšanai pievienošos ieteikumam par pdf'u, jo pārāk bieži ir nācies saskarties ar neesošiem fontiem un stiliem, kuru vietā tiek rādīta tīrākā mistika.

Re: Kur printēt?
Autors: uldis40 (85.254.61.---)
Datums: 13/04/2011 14:04

Es pat teiktu ka vairāk nekā bieži, vienmēr ja esi svešā printētavā.

Re: Kur printēt?
Autors: Kundziņš (---.bn.ngn.lv)
Datums: 13/04/2011 19:04

Z - nu tad kādi būtu tavi ieteikumi? Print Screen un paste paintā? Ja jau esi tāds gudrinieks tad uzraksti visus tos savus krutos formātus!!..
Pdf ir labs tā iemesla pēc ka kopētavā noteikti būs pdf readers bet to tavu h*j zin kādu formātu varēsi atvērt tikai tu pats..! Varu protams atzīties ka pdf ir mazāk vai vairāk vienīgais tāda tipa formāts ko zinu, bet tas jau laikam tāpēc ka nav vajadzība pēc kopētavām jo redz man ambālim ir ploteris uz kura visu var izdrukāt bet tev speciālistam jāiztiek ar saviem h*j zin kādiem formātiem un jāiet kopēp kopētavās jo ploterim nav naudas..

Re: Kur printēt?
Autors: Vienstāvs (212.93.100.---)
Datums: 13/04/2011 21:42

Starp citu, vai šodien ploteri vēl sastopami?
[en.wikipedia.org]
RTU RSF 90-tajos bija kautkāds padlaiku kā liels galds, ko netiku redzējis strādājam, un viens pie PC pieslēgts ārzemnieks, kam papīrturētājs bija uztīts uz 2 ruļļiem un kas raustīja papīru turp un atpakaļ zem lodīšu pildspalvām.

Re: Kur printēt?
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 14/04/2011 14:24

LaurisV Wrote:
-------------------------------------------------------
> AutoCad rasējumu drukāšanai pievienošos
> ieteikumam par pdf'u, jo pārāk bieži ir nācies
> saskarties ar neesošiem fontiem un stiliem, kuru
> vietā tiek rādīta tīrākā mistika.


Neatteiktos uzklausīt padomu, kādu programmu lietot pdf failu iegūšanai no AutoCAD. Iebūvētais ploters (2008 versija) ir sliktāks par jau pieminēto Bullzip, kā rezultāts ir itin pieņemams, tomēr ne līdzvērtīgs oriģinālajai dwg izdrukai.

Re: Kur printēt?
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 14/04/2011 14:27

Es izmantoju bezmaksas pdf995.Izlēc kaitinošas reklāmās, bet nu bez maksas tomēr ir bezmaksas..

Re: Kur printēt?
Autors: LaurisV (91.193.65.---)
Datums: 14/04/2011 14:35

Tieši tas pats tiek izmantots arī uz mana kompja. Nav jau tik bieži tieši no AutoCad jāprintē, lai nevarētu pieciest reklāmas.

Re: Kur printēt?
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 14/04/2011 14:53

Piekrītu LaurimV...

Re: Kur printēt?
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 15/04/2011 11:05

Vai ir arī derīgāki priekšlikumi? Praktiski pārbaudīti un par labiem atzīti? Kaut maksas. Man klientiem regulāri jāsūta pdf faili (nav viņiem ne autokada, ne prot ar to rīkoties), tāpēc printeris ar izlecošām reklāmām ir pilnīgi garām. Papīra izdrukām man pašam savs ploteris un projekti ar vēl lielākiem formātiem pašlaik nav aktuāli.

Re: Kur printēt?
Autors: kundziņš (---.simnet.lt)
Datums: 15/04/2011 11:12

jtdesign samkasā par progu un tev nekādas reklāmas nebūs! vai to tiešām ir tik grūti saprats?

Re: Kur printēt?
Autors: jtdesign (---.9darzi.lv)
Datums: 15/04/2011 11:18

Protams, ka grūti, ja nemin, ka šai programmai ir arī maksas versija bez reklāmām. Daudzām bezmaksas programmām tā nav ...

Teksts par izlecošām reklāmām nedeva man nevienu stimulu mēģināt pārbaudīt, kas tur īsti ir, drīzāk ieraksīja šo opciju neizskatāmo sarakstā.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   ********  **     **  ******** 
  **  **   **     **     **     **     **  **       
   ****           **     **     **     **  **       
    **      *******      **     **     **  ******   
    **            **     **     **     **  **       
    **     **     **     **     **     **  **       
    **      *******      **      *******   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727