UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: KB (193.238.220.---)
Datums: 16/04/2009 23:08

Koka logus piedāvā visi kam nav slinkums. Pašlaik esmu apstājies pie Staļi un Mežmaļi piedāvājumiem, nav lētākie, bet itkā abiem esot laba reputācija cik interesējos.

Varbūt kāds ar šīm firmām ir sadarbojies un var pakomentēt savu pieredzi?

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: SAK (87.110.172.---)
Datums: 17/04/2009 16:54

Ja cena +/- vienāda, izvēlies to kurš maksā nodokļus....

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: lee (---.140.livas.lv)
Datums: 17/04/2009 21:08

Vadiju buvdarbus maja kur logus un durvis lika stali, kvalitativi nostradatas, rupiga pieeja ilgi merija un visadi stukoja ka labak. Tikai logus liekot lika baigi atri un sajauca vietam pasi parlika pec tam, ja kas pec tam brauc pieregulet koks tomer.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: a (87.110.126.---)
Datums: 17/04/2009 21:59

to : SAK

Kas tas par sviestu?
Kautkads LV deputats esi, kuram tagad samazina algu?

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: SAK (84.237.201.---)
Datums: 18/04/2009 09:42

Neesmu daputāts. Ja Cēsīs firma ar 30 strādājošiem nomaksājusi vairāk nodokļus kā firma ar 150 strādājošiem - tad tas gan ir sviests. Korupcija augstākajā līmenī.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: spk (78.84.169.---)
Datums: 18/04/2009 10:41

SAK, kāda vēl _korupcija_?! Talantīgs grāmatvedis un/vai revidents, un lieta darīta. Tavu tekstu var mierīgi iztulkot "ja cenas puslīdz vienādas, izvēlies to, kurš lielāks alnis".

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: SAK (84.237.201.---)
Datums: 18/04/2009 11:22

Spk - redz, tur jau tā mūsu Latvijas iedzīvotāju nelaime - neredzēt tālāk par savu zupas šķīvi. Un kamēr vien būs attieksme, ka godīgus nodokļu maksātājus šinī valstī dēvēs par "aļņiem", nekas jau nemainīsies. Vai tas ir tas ko tu gribi?

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: a (87.110.126.---)
Datums: 18/04/2009 11:29

SAK

Nestradaju celtnieciba, bet nu jau kadus gadus 17 esmu maksajis visus nodokljus, tiesa socialo kadus 5 gadus esmu izlaidis.17 gadi no viriesa dzives ir teoretiski 4 dalja.Ja pa siem gadiem nekas nav mainijies, tad man nav vairs laika lepni skatities pari zupas un kartupelju skivjiem.Gribas kautka pacienaties no tiem, kamer zobi vel nav izkritusi.
Nedomaju, ka man tagad butu jauznemas atbildiba par visu valsti.

Sobrid uznemuma nodokli vel tiek maksati, tacu mana 100% velesanas ir to nedarit.
Kad biju ''jauns'' tad man bija diametrali pretejs viedoklis.

Ta ka, sorry.


Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: SAK (84.237.201.---)
Datums: 18/04/2009 11:47

Protams, protams, es tev piekrītu, ka ir grūti smaidīt tad kad tev kāds sit pa purnu. Bet ideāliem ir jābūt.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: a (87.110.126.---)
Datums: 18/04/2009 11:58

ideals pret cilveka muuzu :D
lai tad tie jaunie sapnjo par idealiem.
man pietiek ar to ka esmu aizsaule jau aizvadijis cilvekus, kuri ticeja ar visu sirdi Latvijas valstij , bet aizgaaja pliki un nabagi.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: spk (78.84.169.---)
Datums: 20/04/2009 20:47

SAK, arī tavam valsts patriotismam ir tiesības dzīvot. Diemžēl mani tas vairs neaizrauj. PVN es visbiežāk maksāju, dažāda veida akcīzi pilnīgi noteikti ar. IIN samazināšu konkrēti, jo pašvaldība uz mani liek mīksto. VSAOI arī pilnīgi noteikti samazināšu, solidaritātes principu realizēšu sev pieņemamā veidā, un pensijas naudu arī veidošu pa savam prātam, jo pārāk labi apzinos, kāda pensija man plaukst.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 20/04/2009 22:38

Valsts klusiņām kratās vaļā no valsts funkcijām (izglītība, drošība, veselība, sociālā apdr. etc.), atstājot tikai formālu administrēšanu, pilsoņi atkratās no maksājumiem valsts funkciju nodrošināšanai, tiktāl viss loģiski.
A tēma ta par koka logiem!!

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: KB (193.238.220.---)
Datums: 21/04/2009 02:31

Dabīgi ka izvēlēšos tādus, kas nodokļus maksā. Un es arī maksāju, jo tas ir pareizi un varu arī atļauties. Kādam tak visi tie, kam dzīvē nav tik labi veicies ir jāuztur.

Bet davaj atpakaļ pie tēmas par Mežmaļien un Staļiem. Cena šobrīd labāka Mežmaļos, tāpēc skatos turp.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: OP (81.198.240.---)
Datums: 21/04/2009 06:02

Pamēģini Latekss - [www.latekss.com]. Lētāk un labāk.


Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 21/04/2009 11:32

Ar ko labāk?

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 21/04/2009 12:45

Kad mēs meklējām logus, Mežmaļi bija totāli noslogoti un viņiem bija nesakarīgi gari termiņi, kādos viņi grasījās tos logus piegādāt. Kvalitāte gan laba. tagad gan celtniecības bums ir norimis, bet varbūt ir vērts paskatīties no šī viedokļa arī?

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Fukss (---.bank.lv)
Datums: 23/04/2009 16:05

Vari pamēģināt Arbo logus. Viņiem jaunākā robotizētā tehnika Latvijā + sava pakešu rūpnīca Ventspilī. Bet Staļiem ir labākā impregnācija - koks pilns ar visādu indi piedzīts. Toties nepūs.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Daaaa (---.ultranet.lv)
Datums: 14/05/2009 16:56

Fukssim!
Ko tu tur mūldi par imprignāciju. A Arbo neimprignē koksni?? kas tad tie par logiem. Nopirkt iekārtas vēl nenozīmē ražot kvalitatīvu produktu, Staļiem logi labāki, Mežmaļiem - neatceros, liekas ka arī nebija slikti. Ja paskatītos pateiktu. Zinu ko runāju, jo pati piedāvāju koka logus no Vācijas. Ar saviem neuzbāzīšos (man pašai sava klientūra), jo laikam cilvēks skatās tikai pēc cenas, man tā būs nedaudz lielāka par to ko piedāvā Staļi un citi, bet arī logi izgatavoti pēc citas tehnoloģijas un pamatcenā daudz vairāk navarotu. Tāpēc katram jānovērtē, ko grib. Nodokļus arī maksāju godīgi :)))) Pat brīžiem liekas ka varētu pašmaukties, bet audzināšana traucē. Da i gulēt gribas mierīgi.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 15/05/2009 11:30

Nimbs uz ausīm nespiež? :)

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: IDstudio (78.84.17.---)
Datums: 01/07/2009 17:08

Es fanoju' par "Mežmaļiem"!
Labas cenas, ātrums & gala rezultāts arī super!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **   *******   ********   **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **  **     **  ***   *** 
 **     **  **  **  **  **     **  **     **  **** **** 
 **     **  **  **  **   ********  ********   ** *** ** 
 **     **  **  **  **         **  **         **     ** 
 **     **  **  **  **  **     **  **         **     ** 
 ********    ***  ***    *******   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727