UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Vairis (62.205.253.---)
Datums: 27/07/2009 02:53

Sveiki!Jus tik daudz pierunajat par tiem logiem,bet pasu butibu palaidat garam-no kadas koka sugas jus sos logus velaties?Priede,ozols,osis vai tas "mahonijs"vai ka tur?Tas ko ved no Polijas-Belostokas.Netalu no leisu robezas.Tur esot liela musdieniga razotne.Tur no priedes koka logus man aprekinaja(mazs kantoritis pilseta N) uz apmeram 480 Ls bez uzstadisanas un piegades(4 logi 1300X1500,2 atverami,2-vitrinas,1 logs 1300x2000 vitrina).Krasa-tonets koks.Varbut balts.Isti neatceros.Bet kada firma no Jelgavas piedavaja Latvija razotus to pasu izmeru priedes koka logus ar piegadi un uzstadisanu par apmeram 1300 Ls!!!Tad ludzu,kungi un damas!Kad ir sada cenu starpiba,tad pie vienas vietas man ir jusu "nodoklu maksasana"!!!Un ta tas ir visas sveras Latvija!Piemeram-ozolkoka modernas mebeles no Anglijas(razotas Singapura,Taivana vai kur lidzigi,koks gan vietejais anglu,gan francu,gan ievestais kur no talakas vietas,gan svaigs koks,gan otreizejas izmantosanas,gan cita ekskluzuvu koka skirnu mebeles ir uz 50 procentiem letakas ka pec pasutijuma tepat Latvija razotas vai atvestas un tirgotas!Liekas divaini,vai ne?-Latvija tiek cildinata tas koksnes resursu del,bet cilvecinam ar siem vietejiem resursiem sarazota produkcija nav pa kabatai!!!Ta ir ekskluziva lieta.Tapec kundzit,taisiet vien lielo "rubli" vedot jusu logus no Vacijas(lidz ar to veicinot vinu ekonomiku) un cilveki Latvija vel ilgi pirks Polu razojuma letas un austrumvalstim tik raksturigas DSP un MDF laminetas mebeles par astronomiskam summam!Vai vietejie razotaji spej konkuret cenu zina at arvalstim ?Ne jau valstii LV...Kura tikai kontrolee,apliek ar nodokliem,znaudz nost...Starp citu mes ka naacija esam loti skaudigi!Varbut tam ir kads sakars ari ar uz uznemejiem uzliktajiem tik lieliem slogiem?Un viss tas spiediens nak no vajaa dzimuma,bet tiek realizets caur stipro...

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Lauraaa (---.vidm.gov.lv)
Datums: 13/08/2009 09:45

Es ieteiktu paskatīties mājas lapā www.livasgrupa.lv.
Laba kvalitāte par labu cenu! Cilvēku attieksme super'!

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Sinsila (81.198.173.---)
Datums: 05/10/2011 10:15

Kāda situācija šobrīd ar koka logiem? To piedāvātāju miljons, bet kurš var uztaisīt kvalitatīvus ilgtermiņā un pa sakarīgu cenu?

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Gints_ (---.rixtech.lv)
Datums: 05/10/2011 13:18

Staļus noteikti neiesaku, tas gan bija diezgan sen, vēl treknajos gados, kad man bija pieredze ar šiem, bet nu attieksme bija diezgan graujoša:
1) logu likšanu ievilka ntos mēnešus, tad piezvanīja un pateica, mēs te pēc 3 dienām darba dienas vidū būsim, esiet mājās (kā jums sanāk, nesanāk tā ir jūsu problēma);
2) sazāģēja nepareizi vienu palodzi, līdz ar to kādas 2-3 nedēļas dzīvojām bez vienas, līdz pieteicās ar tādu pašu tekstu kā pirmoreiz;
3) logus ielika vēl puslīdz siltajā laikā, man arī toreiz bija maz zināšanu un pieredzes par kārtīgu nopakošanu, attiecīgi pēc tam logi it kā bija kruti, bet garām vējš vilka konkrēti;
4) galīgā maksa par darbiem ievilkās mazliet pēc jaunā gada, bet pēc tam kaut kad jau kādā februārī atsūtīja kaut kādu mistisku bilanču salīdzināšanas papīru, ko cik saprotu normāli sūta iestāde iestādēm, nevis privātpersonām. Pēc tās sanāca, ka mēs esam parādā, kaut gan bijām jau samaksājuši. Nu tad meklējām kvītis un sūtījām faxu šiem ar textu WTF, kas jums tur par bardaku, ka nespējat noskaidrot, kas samaksāts, kas nē? Pēc tam apvainota zvanīja viņu grāmatvede un teica, kā mēs varot teikt, ka viņiem bardaks, ka esot vajadzējis vienkārši pazvanīt un noskaidrot. Kāda mārrutka pēc vispār tāda bilanču salīdzināšana jāsūta privātpersonām, tā arī neklūva skaidrs.
Vobše var jau būt, ka šodien tur attieksme un ielikšanas kvalitāte ir labāka, bet es 2reiz pie šiem toč neiešu.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Daniliano (78.84.64.---)
Datums: 05/10/2011 15:28

Pamēginiet "Līvānu mājas un logi".
Jā, starp citu-domāju ka vajag jau nu skatīt pēc 92mm profila ar biezajām trīsstiklu paketēm. Cenas ziņā no 78mm īpaši neatšķirsies bet no energoefektivātes būs krietni labāki.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Mape (86.63.176.---)
Datums: 18/03/2012 23:46

2005. gada pasutiju Mezmalu Futerlogus.
Ja cipars x2 vai pat x3 salidzinot ar plastmasniekiem un x1.5 ar labiem koka(limetajiem).
Pagajusi 7 gadi.
1. Logu svisana - noverota 2x 1. kad notikas dzivokla remontesana un zuva ritband apmetums. ara bija minus 25. Logi bija daleji aizsvidusi. 2. Ejot dusa, logi aizsvist par 80% uz 20 min. Nostrada ventilacija un logi sausi.

2. Logu staigasana. Ka Mezmalu saimnieki teica, ka ziemas koks, ta ari logi uzvedas.7 gadu laika neviena vertene nav piebriedusi un sakusi striketies gar otru. Koksne laba un logs labs.

3. Siltums. Futeriem ir iekseja pakete un arejais stikls. starp paketi un stiklu gaiss cirkule. Dzivoklis ir stipri siltaks par parejiem kaiminiem, kas ir salikusi plastmasa/koka limetos un citus brinumus.

Futeru minus - pinkeriga mazgasana!

Mezamlus varu ieteikt.
Ja kads velas varu paradit logus dzive.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Igor (46.109.36.---)
Datums: 17/07/2012 16:13

Pameginiet www.doleta.lv, dargi, bet laba kvalitate ( info 27797883 )

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: asd (178.16.22.---)
Datums: 13/11/2014 10:07

Sveiki! Izlasīju Vaira info, interesē koka logi, varbūt kāds ir sadarbojies ar poļu vai leišu logu firmu un varētu ielikt atsauksmi vai e pastu.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Eziss (178.16.22.---)
Datums: 13/11/2014 14:34

Kaimiņam koka logi - pēc pirmo patsmit gadu lietošanas šovasar 2 nedēļas trīs džekiņi/džekienes dīrāja virskārtu un visu pārlakoja. Drīt to vajadzēja jau gadus 2-3 ātrāk, skats nekāds. Man nīstā plastmasa/ tonēta/, gadus piecus vecāka kā kaimiņa koks - izkatās kā vakar likta. No 20 metriem pēc materiāla faktūras nepateiksi kur mahagons kur tonēta priede-plastmasas parodija, kamēr svaiga. Iekšpuse - cits jautājums. Tāpēc logu kvalitātes novērtējums izejot no zēnu skriešanas ātruma un smaidiem izgatavojot man šķiet piederās dāmu klubiņam. Vispirms vajadzētu apsekot dažādu ražotāju logu rāmju virsmu stāvokli pec 10-15 gadu ekspluatācijas celtnes ziemeļu-dienvidu pusē. Tad arī var sākt runāt par kvalitāti. Nav ko jaukt logu svīšanu ar to kvalitāti - jāpasūta klimatam piemēroti logi un jāierīko pareiza vēdināšana. Logs ar vienu stikla kārtu, pareizi izgatavots arī ir kvalitatīvs, jautājums tikai kur iebāzts.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Artūrsb (90.139.61.---)
Datums: 04/06/2018 11:56

Labus pvc logus var atrast [imgprojekti.lv] , iesaku apskatīties.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Vidzeme (46.230.140.---)
Datums: 04/06/2018 14:50

Artūrsb Wrote:
-------------------------------------------------------
> Labus pvc logus var atrast [imgprojekti.lv]
> , iesaku apskatīties.

PVC logus tik garažai var likt. Kārtīgs saimnieks mājai liek koka logus.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Vilnis Apsītis (212.3.192.---)
Datums: 13/07/2018 22:03

Es varu ieteikt www.rolfo.lv koka logus. Laba kvalitāte par saprātīgu cenu. Es arī esmu tikai par koka logiem privātmājai.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: koks (62.85.25.---)
Datums: 16/07/2018 19:22

Aizbrauc uz savu rolfo ražotni un paskaties kā vietējie pusdzērāji ar pindzeli impregnē to tavu koka logu.

Re: Koka logi - kur labāk - staļi, mežmaļi?
Autors: Vilnis Apsītis (213.180.110.---)
Datums: 31/07/2018 11:55

Ko var gvelzt aplamas muļķības, par to, ko tu pats ne zini, ne esi redzējis??

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **              **  ********   **      **  **    ** 
 **              **  **     **  **  **  **  **   **  
 **              **  **     **  **  **  **  **  **   
 **              **  ********   **  **  **  *****    
 **        **    **  **         **  **  **  **  **   
 **        **    **  **         **  **  **  **   **  
 ********   ******   **          ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727