UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: TVAIKA IZOLĀCIJA
Autors: ETT (95.68.3.---)
Datums: 03/05/2018 21:59

Nav skaidrs pielietojums, konkrēta konstrukcija. Pirts, dzīvojamā telpa, sienas, grīda...

Re: TVAIKA IZOLĀCIJA
Autors: Juriits (80.89.76.---)
Datums: 03/05/2018 22:17

Vai dēlītis būs silts arī aiz reģipša? Vagonka var būt ir gala apdare, bet vai kāds dzīvo ar pepi uz griestiem? Es sev uzliku tvaiku plēvi ar atstarojušo, bet cik no tās jēga dievs vien zin. Par cik cenas starpība starp 200 mikronu plēvi nebija liela, tad dzīvoju ar domu, ka esmu ieguvējs.

Re: TVAIKA IZOLĀCIJA
Autors: Hektors (212.3.192.---)
Datums: 03/05/2018 23:03

Tieši gribēju precizēt šo jautājumu.

Tas ir jumts (mansards, slīpie griesti), zem tvaika izolācijas vai varbūt atstarojošās tvaika izolācijas būs komunikāciju latojums 50 mm, kurā būs vate.
Vai arī tad būs kāds efekts? Jo priekšā taču vate, un kā teica Juriits, neviens jau ar atstarojošo kā gala apdari pie jumta nedzīvo

Re: TVAIKA IZOLĀCIJA
Autors: Juriits (80.89.76.---)
Datums: 03/05/2018 23:52

v_t jau apgalvos ka bez pepes nu nekādi, jo viņa tak kādam ir arī jāpārdod, Kamēr nebūs studijā divas identiskas mājas ar pepi un bez tikmēr tā būs tukša reklāma,

Re: TVAIKA IZOLĀCIJA
Autors: v_t (95.68.126.---)
Datums: 04/05/2018 09:02

"tad dzīvoju ar domu, ka esmu ieguvējs" - doma ir pareiza.

vietējiem nav nekāds noslēpums, ka PEPI REFLEKT ir produkti, ko pārstāvu.
šeit es to nereklamēju. konkrētajā gadījumā atbildu uz interesenta jautājumu. stāstu ko zinu un kā māku. ja kādu interesē kas vairāk, tad var sazināties personīgi.

atstarojošā izolācija strādās arī aiz riģipša, vajadzīga tikai gaisa šķirkārta, kurā arī var iestrādāt vadus.
riģipsis vai jebkura cita apdare tagad būs tā "spuldze", kas staro siltumu. tikai zemākas intensitātes. cita starpā, siltuma pretestības testā starpība starp silto un auksto pusi ir pavisam reāli 35 grādi.

man arī māja ar mansardu. siltinājums ir 200 mm vates + atstarotājs bez "komunikāciju" vates slāņa.
par izdevumiem apkurei manā gadījumā jau te ir runāts ss tēmā.

doma par projektu ar divām identiskām mājām nav jaunums.
pārliecinātam skeptiķim arī šādā gadījumā būs kur piekasīties.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   **     **  ******** 
 **     **   **   **   **     **  **     **  **       
 **     **    ** **    **     **  **     **  **       
 **     **     ***     **     **  *********  ******   
 **     **    ** **    **     **  **     **  **       
 **     **   **   **   **     **  **     **  **       
 ********   **     **  ********   **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727