UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: Herberst (213.226.141.---)
Datums: 16/11/2019 12:05

Sveiki

Lēnām uzņemas apgriezieni un protams naudas plūsma.

Jautājums, kur visu meklēt. /izdevīgāk/

Aktuālais uz doto brīdi
*armatūra
*betons

un tad jau bloki utt.

Ja ir ko ieteikt un labas cenas, tad būšu pateicīgs.

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: Pāvels.O mob (212.3.198.---)
Datums: 16/11/2019 17:00

Ja nav līgumi un firmas, tad cenas visur ir +/- vienādi augstas attiecībā uz vienādas kvalitātes produktu. Ļoti ietekmē ceļš, kas ir būtiska sastāvdaļa. Bet ja Tu cerēji, ka kāds pateiks kur bez ... tirgo, tad atbildi nesagaidīsi! Jāmeklē viss pēc iespējas tuvāk.

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: Klauns (85.255.68.---)
Datums: 17/11/2019 22:53

Principā vislētāk ir Depo, īpaši ar apjoma atlaidi. Tajos pašos kuršos tā cena ir tuvu depo cenai tikai tad, ja prece ir uz akciju. Esmu interesējies arī par individuāla projekta cenām un tāpat lētāk kā Depo īsti piedāvāt nevar... arū Senukai ar savām skaļajām atlaidēm zem depo cenas baigi palīst nevar.

Protams, depo ir pilns ar lētiem un sūdīgiem poļu un ķīniešu produktiem, taču, ja skatās tieši būvmateriālus, tāpat tur ir izplatītākie Knauf, Sakret, Schwenk (agrāk Cemex), Soudal, Vincents Polyline... tāpēc teikt, ka depo viss ir nekvalitatīvs, īsti nav pamata.

Ja ir plānoti apjomīgi pirkumi, var iemaksāt depo kontā 14tk un bonusā saņemsi, ja nemaldos, 2500 EUR. Tad tā kopējā atlaide sanāk diezgan apjomīga, rēķinot ar apjoma cenu uz cenu zīmes.

Taču, ja prasības ir augstākas par ne īpaši smukajām poļu flīzēm depo un arī gribās kādu kvalitatīvu divkomponentu flīžu šuvotāju, tad tiešām ir jāskatās citā virzienā.

Armatūra ir arī depo, taču neesmu salīdzinājis tās cenu ar citām vietām. Kas ir domāts ar vārdu 'betons'? Ja gatavs betons, tad tās jau ir tikai dažas firmas Latvjā, kas to var piedāvāt, tāpēc tur jau ir jāzvana un konkrēti arī jārunā - man izdevās sarunāt par cenu bez pvn + 5% par to, ka nav jāmaksā tas 21%. Ja domāts bija cements.. tad Shwenk cements maisos arī vislētākais laikam ir Depo.

Blokus vislētāk man pārdeva pats bloku dīleris Latvijā.

Bet nu pa lielam, ja grib maksimāli ieekonomēt, ir jāzvana uz firmām, nedaudz jāpačīkst, jāpalūdzās un tad jau var kaut ko sev izdevīgāk dabūt. Tā es sev PVC logus par labu cenu izrunāju, dobeles paneļa pamatu veidņus, jau minētos blokus... elektro kabeļus pilnos ruļļos ss'kā no rokas nopirku, blokiem līmi arī pāri palikušo tur viens lēti atdeva... veidņus betonēšanai es pirku Latvijas Finierī, kas tur skaitījās kā atgriezumi.

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: Niks (neīstais) (212.3.195.---)
Datums: 18/11/2019 12:47

Klauns runā taisnību.

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: Herberts (213.226.141.---)
Datums: 20/11/2019 16:31

Klauns
Vai nepateiksi, kur izdevās betonu sarunāt,
heb@#$%&inbox.l_v

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: arre (195.13.229.---)
Datums: 20/11/2019 17:35

Bez .... varu ieteikt Rīgas būvservisu. Tur strādā spici zēni. Vasarā vajadzēja jumta segumu ar piegādi. neko īpaši lielu, mazliet zem 1000eur bezazbesta šīfera. Pa lielam visi šuva nost ar baigiem uzcenojumiem, neatbildēšanu uz vēstulēm un zvaniem vai kosmiskām piegādes izmaksām. Rīgas būvserviss piedāvāja normālu cenu un piegādi. Apvaicājos - vai tas ar PVN, atbildēja - jā. Atveda šoferis Ņičevo Ņeznajevs un kopā ar kravu izsniedza kravas pavaddokumentus - tā paša cenu piedāvājuma epasta kopiju:) Tāda lūk komercprakse.

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: Pāvels.O mob (212.3.196.---)
Datums: 20/11/2019 18:19

Nekad neizprašņāju par darbību, bet ar būvservisu ir bijusi tikai laba pieredze, vairākas reizes ņēmu virs 3k, daudz esmu ņēmis uz vietas, atved laicīgi, samaksā vai tur, vai pie atvešanas, iedod papīrus, tur solījumus, cena mainīga. Bet ja ir doma par mājas būvniecības apjomu, tad var ar viņiem noslēgt vienošanos, būs cita pieeja un cena. Par betonu vajaga braukt uz vairākiem tuvākajiem punktiem un klātienē uzzināt savu cenu uz apjomu. Nevajag publiskā telpā uzdot stul..bus jautājumus! Iespējams Tu esi kāds ViB darbonis un uz ziemassvētkiem gribi izpelnīties, vai vienkārši glups.

Re: Privatmajas buvniecība - materiāli
Autors: ekomaja (165.225.192.---)
Datums: 21/11/2019 09:00

Betons, smiltis un citas smagās/apjomīgās lietas ir jāskatās tuvāk mājai. Nav nekādas nozīmes, ja lēts dolomīts ir Ropažos, bet pats esi Jelgavā. Un cenu var būtiski ietekmēt arī nelielāki attālumi.

Armatūru pirku no Betonmax
Betonu no DVL
Blokus no Bauroc
Es nesaku ka tur ir vislētāk, citreiz nevajag lētāk, bet labāk.

Būvējam sev māju:
[ekomaja.wordpress.com]



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  **     **   *******   ********  
       **     **     **     **  **     **  **     ** 
       **     **     **     **  **         **     ** 
       **     **     **     **  ********   ********  
 **    **     **     **     **  **     **  **        
 **    **     **     **     **  **     **  **        
  ******      **      *******    *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727