UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Interesē viedoklis par projektu.
Autors: bern (80.89.72.---)
Datums: 14/03/2019 21:32

Rx Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sapratu. Jums ir īres mājas prasības. Iebrauca
> ar čemodāniem un pēc laika izbrauca. Neko
> lieku.
- - -
Es savukārt nesaprotu, kas tik slikts funkcionālai, gaišos, neitrālos toņos krāsotai mājai, kurā dzīvot iebildumu nebūtu lielai daļai potenciālo pircēju. Tas nav tikai gaumes, bet arī likviditātes jautājums.

Re: Interesē viedoklis par projektu.
Autors: Gunt. (158.255.56.---)
Datums: 15/03/2019 08:39

Apbižotie. :))
Ja es būtu gribējis, lai manā vietā kāds šeit uztaisa plānojumu, tā arī būtu jautājis. Viedokli dzirdēju. Sev lietderīgo izvilku. Par to arī paldies.

Re: Interesē viedoklis par projektu.
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 15/03/2019 09:13

Nav jau runa par to ka kāds tiek apbižots. Vienkārši lielākā daļa piebilžu tika noliktas līdz ar zemi.

Kā jau iepriekš minējā būtu uzrakstījis ka šī ir Tava sapņu māja un vienīgais ko esi gatavs darīt ir kādu sienu pabīdi metra robežās un durvju vēršanās virzienu mainīt! :)

P.S. ja doma ir audzināt bērnus tad ļoti pievērstu uzmanību, lai bērnu guļamistaba būtu pēc iespējas tuvāk mājas ārdurvīm un Jūsējā pēc iespējas tālāk no viņu migrācijas ceļa...

Kāpēc tāds viedoklis? Tas jau nav svarīgi...

Re: Interesē viedoklis par projektu.
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 15/03/2019 10:45

Tikai mans subjektīvs novērojums. Tiklīdz šeit sākas diskusija par kādu konkrētu individuālu plānojumu tā sākas vispārējs viedokļu haoss, sākot no funkcionālām mikrodetaļām un beidzot ar eksistenciāliem jautājumiem, kuru kopējā summa ir vienāda ar nulli, resp. plānojuma jautājums paliek tur pat kur tas sācies. Plus vēl sabojāts garastāvoklis.

Tāpat arī lieka laika tērēšana man šķiet visu sākt no nulles un censties izdomāt kaut ko jaunu un īpašu. Esmu pārliecināts, ka 90% gadījumos individuālajos projektos rezultāts ir sliktāks par gatavu risinājumu izmantošanu, plus vēl arī dārgāks un ar zemāku likviditāti. Protams var rasties iebildes, ka gatavajiem risinājumiem ir tādi un šādi trūkumi un neviens īsti neder, tāpēc jātaisa jauns - nu ko tur teikt, vienīgais veids pārliecināties ka tas kas zemē guļ ir grābeklis ir ņemt un uz viņa kāpt virsū. Ne pirmais ne pēdējais tāds gadījums. :P

Vai arī otrs variants - esi pārliecnāts par sevi, taisi ko esi iecerējis un esi lepns par savu projektu un visos nākotnes trūkumos mēģini atrast pozitīvo efektu un priecājies par dzīvi. Racionālu graudu es puliskaja apspriešanā domāju šeit neatrast.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **  **    **   *******   **    ** 
 ***   **  **  **  **  **   **   **     **  ***   ** 
 ****  **  **  **  **  **  **           **  ****  ** 
 ** ** **  **  **  **  *****      *******   ** ** ** 
 **  ****  **  **  **  **  **           **  **  **** 
 **   ***  **  **  **  **   **   **     **  **   *** 
 **    **   ***  ***   **    **   *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727