UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

stacionārās urbenes.
Autors: sharps (84.237.230.---)
Datums: 14/05/2018 20:32

Labdien!
Vēlos jūsu konsultāciju saistībā ar ss.lv redzamo stacionāro urbeni champion CP 137.
Ir kādam pieredze ar šo vai līdzīgas cenu klases urbenēm?

PS [www.ss.com]

Re: stacionārās urbenes.
Autors: Vilnis_Radio (185.65.163.---)
Datums: 15/05/2018 09:00

Man ir šādas klases aparāts un ir arī lielā padomju 3f urbene ar konusu.
95% urbumus taisu ar šo mazo urbjmašīnu, jo tā ir ērtāka un ar savu uzdevumu mierīgi tiek galā. Principā ar šo es urbju visus materiālus ar urbi līdz 10, nu retu reizi 12 varbūt. Kad nebija lielā, tad izmantoju arī kroņurbjiem un spalvurbjiem. Nu ir ļoti ok. Viņas labums tāds, ka nevar tur baigās traumas dabūt, bet nu protams jauda pietrūkst uz smagajiem darbiem kā kroņurbji, frēze Tā ka vari ņemt,
Lielā domāta specifiskiem uzdevumiem - lieli diametra urbumi metālā, konusa urbji, kroņurbji, frēze, urbšana lielā materiālā utt. Mājas amatniekam tādas vajadzības ir ļoti retas.

Re: stacionārās urbenes.
Autors: sharps (80.232.162.---)
Datums: 15/05/2018 09:55

Doma urbt metālu. Pamatā alumīniju, varu. Reizēm arī PCB stikla tekstolītu un līdzīgus materiālus. Diametrā līdz 10mm būs pat tīri ok, parasti 2-6mm.
Kā ir ar precizitāti? Esmu ar vienu citu poļu stanoku saskāries, tāds ļurīgs ka bail. Dažreiz no "mērķa" var aizpeldēt pa pāris milimetriem un vairāk.
Tādēļ es skatos uz budžeta stanokiem, jo nav pārliecības ka šajā piecgadē atmaksātos pa 4-5iem simtiem pirkti stanoki.

Re: stacionārās urbenes.
Autors: Vilnis_Radio (185.65.163.---)
Datums: 15/05/2018 11:32

Es teiktu, ka no mērķa parasti aizpeld dēļ tā ka nav centrējuma pašam urbim (klasiskais agresīvais asinājums) + netiek iesists ar punktsiti materiālā. Attiecīgi tā nav gluži urbjmašīnas problēma. Pats urbums nošķiebjas parasti arī dēļ rupjām asinājuma vai neasinājuma kļūdām.

Es teiktu, ka urbjmašīnai tas ļurīgums nav kritiskais punkts kā piemēram tas būtu virpai. Virpu ar ļurīgu vadotni var uzreiz miskastē izmest. Urbjamšīna, ja vien nemet ar sakarīgu urbi izurbs gana precīzi. Nu jā, vienīgi ja met patronu, tad gan ir auzās. Manai tāda mētāšanās nav novērota.

Tavām vajadzībām šīs urbene būs gana laba. Nav viņās nepieņemamas luftes.

Re: stacionārās urbenes.
Autors: sharps (84.237.230.---)
Datums: 15/05/2018 18:34

Paldies par informāciju!!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  **    **  ******** 
 **     **   **   **   ***   **  ***   **     **    
 **     **    ** **    ****  **  ****  **     **    
 **     **     ***     ** ** **  ** ** **     **    
 **     **    ** **    **  ****  **  ****     **    
 **     **   **   **   **   ***  **   ***     **    
 ********   **     **  **    **  **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727