UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: Amaks (80.89.77.---)
Datums: 23/12/2017 15:33

Sveiki,
Tā nu sanācis, ka līmējot gāzbetona sienas pāris vietās redz kaimiņus t.i. vertikālās šuves nav aizpildītas. Bloki bija texoblock un klasiskie kantainie.
Šuvju caurumu biezums 1-4mm kā kurā vietā.

Ir vairākaa idejas,kā aiztaisīt:

1. Mēģināt iepūt putas ar ko līmē gāzbetonu no abām pusēm.
2. Ar virsfrēzi kādu 4cm dziļumā izfrēzēt gropi un aiztaisīt ar kādu špakteli,ko ietieks šaj lietai.
3. Aizpūst ar parastām putām.

No ārpuses pēc 2 gadiem ies vate un iekšpusē būs nobeiguma špaktele vēlāk. Bloku biezums 25cm.


Kā Jūs darītu?

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: Niks (neīstais) (80.89.72.---)
Datums: 23/12/2017 17:00

Es domāju, ka pa 1-3mm šuvēm nav ko uztraukties. Tās ar apmetumu vai līmjavu tāpat aizvilksies ciet. Lielākām šuvēm es pūstu putas. Tiesa gan putas es pūstu īsi pirms apmešanas, jo ja pūtīsi tagad, pēc 2 gadiem tās UV staros būs noārdījušās.
No personīgās pieredzes nerekomendēju orientēties iekšpusē tikai uz nobeiguma špakteli. Tai ir liels rukums un tā diemžēl labi "kopē" šuvju vietas. Ja patiešām ir līdzena virsma tad ar kādām trim špakteļa kārtām ir jārēķinās (vismaz tā bija man - amatierim). Iekšpusi ieteiktu tomēr vispirms apmest ar cementa - kaļķa apmetumu vai arī ar līmjavu uz sieta un tikai pēc tam ar nobeiguma špakteli.

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: J (87.226.26.---)
Datums: 23/12/2017 18:04

Man ar mūrnieki bija pamanījušies tā salīmēt Aeroc blokus. Es nedarīju neko - man vēlāk iekšpusē nāca apmetums un ārpusē vate.

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: audi-xtr (81.198.147.---)
Datums: 23/12/2017 20:36

Skatoties cik liels pedants tu esi, ja liels, tad ņem frēzi un izdragā vietas kur gaisma spīd, un aizpildi ar līmi, ja neesi pedants tad gaidi līdz apmetumam, putas pūst tas ir kaut kas pa vidam, un nav profesionāla attieksme pret darbu. Tā kā domā.

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: DzinPo (90.139.217.---)
Datums: 23/12/2017 21:25

Bez tādām šuvēm, kad nebūtu spraugas neku, fiziski nevar salīmēt..Kad liek pēdējo bloku rindā, kas parasti ir starp diviem blokiem..smērē kā gribi to līmi, liekot iekšā bloku visu nobraukā nost..

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: Rx (89.191.108.---)
Datums: 23/12/2017 21:42

Gaiss šķirbās ir lielisks siltuma izolators. Tāpēc jānoslēdz tam ieeja-izeja, lai tas tiktu iesprostots. Kā, piemēram, to var veikt ar apmetumu, līmi.....špakteltepi....

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: igmens (212.3.194.---)
Datums: 20/01/2018 23:38

man bija tas pats sākumā domāju variantus, bet labākais ir paņem nošpaktelē šuves no arpuses ar vates līmi, un iekšā vajag apmetumu, bet es aizvilku arī pirms mešanas ar to pašu duofix ciet arī šuves un viss kārtībā!

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: Jurons (81.198.0.---)
Datums: 29/12/2021 20:16

Ja sienas biezums 375 mm vai vairāk, tad nav nepieciešams līmēt vertikālo šuvi.
[www.aerocrete.ru]

Re: Cauras šuves gāzbetonā.
Autors: kubiks (62.85.73.---)
Datums: 29/12/2021 23:48

Labi esi cīnījies, lai aizraktos līdz 4 gadus vecam topikam.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **   *******   ********        ** 
 **     **  **     **  **     **     **           ** 
 **         **     **  **            **           ** 
 ********   **     **  ********      **           ** 
 **     **   **   **   **     **     **     **    ** 
 **     **    ** **    **     **     **     **    ** 
  *******      ***      *******      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727