UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Koka mājas ārsienu siltiāšana.
Autors: Beta (85.10.211.---)
Datums: 25/04/2017 15:22

Sveiki!

Vēlējos uzzinat kas tieši ir nepieciešams veca gada gājuma koka mājai (100m2) lai viņu nosiltinātu no ārpuses? Uz kādām izmaksām ir jāreīķinās par materiāliem?
Vēlējos piebilst kā māja atrodas lauku teritorijā un nav pilsētā, domāju ka bez buvprojekta var iztikt.

Pladies jau iepriekš.

Re: Koka mājas ārsienu siltiāšana.
Autors: Dindirin (85.10.211.---)
Datums: 25/04/2017 23:10

būvprojekts būs vajadzīgs, jo mainīsies ēkas gabarīti un apbūves laukums

Re: Koka mājas ārsienu siltiāšana.
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 26/04/2017 00:06

Laukos parasti netaisa būvprojektu siltināšanai, kaut teorētiski to vajadzētu. Es nepavisam neesmu nelegālās pieejas atbalstītājs, bet pēc būtības laukos tas neko nemaina, jo nodokli ārsienu pabiezināšana nemaina (tas ir niecīgs tāpat), reāli pat nemaina apbūves laukumu, jo pamati nesabiezinās, izskats (kam tas interesē nepubliksā vietā). Man bija visādi procesi paralēli un runāju atkāti gan ar galveno arhitektu, projektētāju, būvinspektors (diezgan piekasīgs) uz vietas bija un redzēja, ka esmu visu fasādi pārvilcis un arī nojaucis piebūves un uzslējis no jauna - nekādu problēmu. Es nesaku, ka problēmas nevar būt, bet nu laukos vēl tādās nenasēs nav vērts. Pēc 10=20 gadiem varbūt būs savādāk.
Izmaksas? Es varu sameloties bet man 15cm ekovate bija 1K tikai un apšuvuma dēļi, statņi varēja būt kaut kur ap 1-1.5K + pretvēja plāksnes ap 0.5K, tātad bez darba ap 3-3.5K. Novērtējot šķiet ka pa lēto, var sanākt arī dārgāk.

Re: Koka mājas ārsienu siltiāšana.
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 26/04/2017 00:08

Ēkas stāva platība ap 130-150m2 - kā rēķina, bet vairāk kā 100 noteikti.

Re: Koka mājas ārsienu siltiāšana.
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 26/04/2017 09:23

Pēc 10-20 gadiem būs kā šur tur rietumos. kaut ko remontēt vai būvēt drīkstēs tikai sertificēts speciālists pēc projekta. labākajā gadījumā pats tapetes varēsi uzlīmēt un nokrāsot. viss uz to velk.

Re: Koka mājas ārsienu siltiāšana.
Autors: rbm (85.10.211.---)
Datums: 26/04/2017 09:42

Ēku būvniteikumi [likumi.lv]

6. Atkarībā no plānotās būvniecības ieceres, vispārīgajos būvnoteikumos noteiktās ēku grupas un būvniecības veida ir šādi būvniecības ieceres iesnieguma veidi:

6.6. ēkas fasādes apliecinājuma karte (6. pielikums), kuru aizpilda šo noteikumu 36.1. apakšpunktā, 37. un 38. punktā minētajos gadījumos.
(Grozīts ar MK 24.01.2017. noteikumiem Nr. 50)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********  **    **  **     ** 
  **   **   ***   **  **         **  **   **     ** 
   ** **    ****  **  **          ****    **     ** 
    ***     ** ** **  ******       **     ********* 
   ** **    **  ****  **           **     **     ** 
  **   **   **   ***  **           **     **     ** 
 **     **  **    **  **           **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727