UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Ārdurvis privātmājai
Autors: Laine (178.16.22.---)
Datums: 02/12/2014 14:49

Sveiciens!
Lūdzu iesakiet kvalitatīvas un labas ārdurvis privātmājai. Vairāk interesē siltuma noturība, kā arī, lai tās nedeformētos laikapstākļu maiņas rezultātā utml.
Paldies jau iepriekš.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 02/12/2014 17:02

Es tieši šādu apsvērumu dēļ ieteiktu plastmasas durvis. Koka ārdurvis ir forši un tradicionāli, bet nu viņas staigā. Sirdī iezogas pamatīgs rūgtums, ja samaksāta tiešām liela summa un rezultātā rudenī piemēram viņas piestrīķē. Ir protams arī metāla siltinātās, bet nu viņām ir baigie aukstuma tilti dēļ tā metāla. Metāla it kā ir labākas pret zagli, bet nu tad vajadzīgas biezmetāla nevis skārda parastās, bet atkal tā problēma ar metāla stenderēm utt, kuras nenormāli caursalst. Var likt divas durvis, tādējādi mazinot to caursalšanu/apsarmošanu/apledošanu, bet nu divas durvis virināt atkal ir apgrūtinājums. Plastmasai labi ir tas, ka viņas tīri glīti pieskaņot koka faktūrai un neizskatās tas viss pasākums lēti.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Kārlis V. (178.16.22.---)
Datums: 04/12/2014 18:08

Es noteikti varu piekrist Vilņa teiktajam, par to, ka liekot metāla durvis, tām jābūt biezmetāla. Ar augstuma tiltiņiem ar var cīnīties. Kā piemēram metāla durvis ar divpusējo MDF paneli. Šādas durvis (var apskatīties www.durvismetala.lv) būs funcionāli drošas, drošas pret ielauzšanos, ar labu skaņas un siltuma izolāciju.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: baļķis (178.16.22.---)
Datums: 04/12/2014 21:00

Pilnīgi piekrītu domai, jo bomzīc jau līdīs pa logu. Kur tādas andelē(plastmasenes)? Drošībai ir neredzamas kameras un spečuki...

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Aiga (178.16.22.---)
Datums: 05/12/2014 10:32

Metāla durvis ir viens no labākajiem risinājumiem kā ārdurvis privātmājās.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 06/12/2014 20:43

Plastmasas durvis ir nožēlojamas un deformējas tā ka maz neliekas, savukārt metāla durvju lietderība privātmājā ir nulle, jo iekāps pa logu.

Apskaties Jeld Wen durvis - kalpo labi, izskatās izcili.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 11:39

Nu es kategoriski nevaru piekrist specam par zemo plastmasas durvju novērtējumu. Viens piemērs - šādas ārdurvis ir mana novada skolā un es nevaru iedomāties nevienu ēku, kur uz durvīm varētu būt vēl lielāka slodze. Turklāt skola nav maza. Durvis ir bez jebkādas vainas visos gadalaikos. Tāpat esmu redzējis šādas durvis daudzviet publiskās un privātās vietās. Esmu 100% pārliecināts, ka funkcionalitātē šīm durvīm nav nekādu problēmu. Varbūt agrīno laiku darinātām durvīm bija kādas problēmas - bet ne mūsdienās. Pretēju viedokli es varētu izteikt par visiem mūsdienu āra koka logiem un durvīm, kurus nācies redzēt. Kad nevirina ir salīdzinoši ok, bet kad virina, tad nespēju ieraudzīt kā ir iespējams atgūt pārmaksāto naudu.

Dizains ir diskutējams. Ir vienkāršas baltas, ir koka imitācijas utml. Ja cilvēkam organiski ir aizspriedumi pret plastmasu, tad tas ir cits stāsts un šādi cilvēki izvēlas high-end vai vintage koka izstrādājumus (pat ja tie atpaliek funkcionalitātē) un par saviem aizspriedumiem ir gatavi maksāt papildus summu. Tas, ka koks ir galējā cenu (bet ne kvalitātes) kategorija tas ir diezgan droši. Lielum lielais vairums tirgū izvēlas plastmasu (logi jo īpaši, bet arī durvis vairs neatpaliek), tieši dēļ funkcionalitātes un cenas.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: VG (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 12:02

Nezinu kāpēc gan palstmasas durvīm būtu jādeformējas. Neesmu tādas redzējis. Zviedrijā, piemēram ir gandrīz tiikai plastmasas ārdurvis ar noblīvējošām gumijām. Veras un aizveras perfekti ar tādu, varētu teikt, patīkamu skaņu. Ļoti reti kur redzamas 2 durvis. Koka durvis un vējtveri ir tikai vecajām mājām.

Metāla durvis, kā jau te minēja daži speciālisti, vienalga būs aukstas, nemaz nerunājot par tām skārda bundžām. Pret uzlaušanu metāla durvis nearko nav pārākas. Gribēs tik iekšā, paņems akmeni, atradīs nomaļāku logu un lieta darīta.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 15:08

Specs ir ticis pie poļu lētākā logu profila, kuram pieskrūvēti rokturi abās pusēs un tās pārdotas kā ārdurvis ;)

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 15:11

P.S. Tas nav joks, bet pavisam reāls piedāvājums, viens kantoris piedāvāja pa 200EUR šādu risnājumu, cits tai pat laikā par kārtīgu PVC ārdurvi prasīja 4x vairāk, tad kāpēc neietaupīt? :))

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 16:11

Man arī ir lietošanā divas ārdurvis, plastmasas. Vienas pilnīgi visā iespējamā laukumā pildītas ar stikla paketi ( drošais stikls), otras ar paketes vietā plastmasas silto aizpildījumu. Vienas tiek virinātas desmitiem reižu dienā. Un kā te teica, verās vaļā un ciet lieliski, kā labam auto! Nekāda izmēru maiņa nav novērota. Vienas no šīm durvīm ir tieši saulē...bet nekādu problēmu. Vienīgais ko daru: uz vasaru mazliet atslābinu piespešanas spēku pie blīvēm, uz ziemu mazliet pievelku, lai nezēģelē...Un nezēģelē! Vienas ir baltas, otras ozola krāsā. Ozola nemaina savu krāsu, nekas neatlīp...No attāluma un pat tuvumā nespeciālists nepateiks, vai koka, vai plastmasas.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: VG (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 17:08

Iekopējot zemāk norādīto adresi var redzēt kuras durvis es domāju. Nemāku ielikt smukāk.
Nezinu kur tādas LV piedāvā, bet izvēlētos tikai tādas.

[www.bauhaus.se]

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 18:42

Jā, tādas zviedru durvju versijas šeit nav manītas (neesmu gan intensīvi pētījis). Tā ir ļoti laba alternatīva tradicionālajā arhitektūrā, jo pēc skata izskatās kā krāsotas dēļu durvis, ļoti glītas. Nešaubos, ka kvalitāte tādām arī ir ļoti laba. Pie mums plastmasas durvis man šķiet taisa tikai un vienīgi logu ražošanas firmās, tāpēc arī no dizaina viedokļa tās atgādina logu tehnoloģiju nevis šādu.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: J (178.16.22.---)
Datums: 07/12/2014 22:24

Tai bilde tipiskas jeld wen durvis, ir arī citi līdzīgi ražotāji pie mums sastopami.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Praktiķis (178.16.22.---)
Datums: 08/12/2014 02:29

Man gribētos teikt,ka šīs Jeld Wen tipa durvis ir labākās no iepriekš minētajām. Pirmkārt no siltumtehniskajiem rādītājiem. Nav viņām nekāds īpašais dizains,bet plastmasas durvis,manuprāt,piedien tikai veikalam-mājai ieejas durvis par prastu.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: vecais2 (178.16.22.---)
Datums: 08/12/2014 18:28

Jā,poļu ALUPLAST--tās ir šausmas.Imantas soc.mājās logiem pus furnitūru skrūveja nost,lai varētu atvērt logus.Kā tagad ziemā-hvz.Bet tur jau re&re ģenerālis .Arī vietējo ražotie ALUPLAST--uz diviem metriem 2cm banāns,saulē ārpusei profils (ja tumšie toņi)deformējas tā,ka no sāna skatoties var redzēt profila starpsienas.Te arī mītiem kājas aug--visi pvc ir sūdi.Tik to,ka izvēlējās lētāko,noklusē.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 10/12/2014 16:50

Labi jau labi, ne visas plastmasas durvis deformējas, bet tas, ka visas ir izskata ziņā nožēlojamas, tas gan.

Augstāk minētajā linkā redzamās durvis ražo Jeld Wen, un pēc kataloga tās var pasūtīt Kuršos un gan jau kur citur arī. Necaursalst, nestaigā uz izskatās lieliski.

Galvenais nepirkt vietējo "meistaru" koka durvis, kur tehnoloģija diez vai pastāv jel kāda, bet gan rūpnieciski ražotas, kas garantē durvju uzvedību atbilstoši lietošanas mērķim.

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: Kārlzeiss (83.99.246.---)
Datums: 04/08/2017 08:47

Privātmājai nekādā gadījumā neieteiktu likt plastikāta durvis, viņas nav drošas pret uzlaušanu (PVC logu var atvērt pāras sekunžu laikā). Man privātmājā tika atvērtas plastikāta durvis un galvenais ka atvēršana notika pa nakti kad visi bija mājā, visa ģimene gulēja un neviens nepamodās, jo durvju atvēršana kas ir izgatavotas no loga profila - tiek uzlauztas bez skaņas.

Iesaku uzstādīt pienācīgas Skydas metāla durvis
Mūsu mājai uzstādījām Skydas Standart1 durvis , māja kļuva daudz siltāka, jo izrādījās ka caur stiklotām plastikāta durvīm gāja prom daudz siltuma! + metāla durvis ir drošas un uzlauzt bez skaņas ir neiespējami!

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: zb (195.13.169.---)
Datums: 04/08/2017 12:01

Nu cik var tos skydas reklamēt ... arī metāl durvis uzlauzīs, ja ne durvis tad logu .. liek signalizāciju paņem normālu apdrošināšanu un miers tad pilnīgi vienalga plastikāta metāla vai finiera :D

Re: Ārdurvis privātmājai
Autors: param (85.254.248.---)
Datums: 04/08/2017 15:03

Neredzu jēgu mājai "seifa" parādes durvis. Privātmājai mēdz būt vairākas ieejas, kā arī logi pieejamā augstumā, kurus tikpat klusu vai ar akmeni var izdauzīt. Pareizi saka zb, ka vajag apdrošināt un signalizāciju uzlikt. Primārā, manuprāt, ir siltumizolācija un skaņas izolācija, ko ļoti labi nodrošina PVH durvis.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         *******         **   *******   **     ** 
 **        **     **        **  **     **  **     ** 
 **        **     **        **  **         **     ** 
 **         ********        **  ********   **     ** 
 **               **  **    **  **     **   **   **  
 **        **     **  **    **  **     **    ** **   
 ********   *******    ******    *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727